دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
77
PC
(Metacritic)
خانه » تماشا کنید: معرفی Strife در Darksiders Genesis

تماشا کنید: معرفی Strife در Darksiders Genesis

مدت زمان بسیار کمی تا انتشار Darksiders Genesis مانده است. تمام هواداران این مجموعه‌ی پرطرفدار منتظرند تا عملکرد اولین اسپین آف این فرنچایز را مشاهده کنند. روند جنسیس با نسخه‌های پیشین، بسیار متفاوت است. به تازگی سینماتیک بسیار زیبایی برای معرفیِ رسمی Strife به اشتراک گذاشته شده است. اگر می‌خواهید با این سوارکار بیشتر آشنا شوید، از تماشای تریلر غافل نشوید. دارک سایدرز جنسیس در تاریخ 5 دسامبر سال ۲۰۱۹ میلادی (مصادف با 14 آذر ماه سال جاری) برای کامپیوترهای شخصی و سرویس استریم گوگل استیدیا و در ۱۴ فوریه‌ی سال ۲۰۲۰ میلادی (مصادف با 25 بهمن ماه سال جاری) برای اکس باکس وان و پلی استیشن ۴ عرضه خواهد شد. در ادامه برای اخبار تکمیلی همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

در گذشته سینماتیکی برای معرفی War منتشر شد (با کلیک کردن بر روی این لینک می‌توانید از تماشای تریلر مربوطه لذت ببرید). نوبتی هم که باشد، نوبت به معرفی استرایف می‌رسد. سوارکاری شوخ طبع ولی خشن که با اسلحه‌های خود دشمنان را نابود می‌سازد. طراحی ظاهری استرایف بی نظیر است. البته انتظار کمتری هم نمی‌رفت. طراحی تمام سوارکاران فرنچایز مذکور بر عهده‌ی جو مد بوده. شما عزیزان را دعوت به تماشای تریلر مربوطه می‌کنم:

معرفی Strife در Darksiders Genesis

مهارت استرایف در استفاده از اسلحه‌ی‌های گرم غیر قابل توصیف است. در طول بازی می‌توانید کنترل War را نیز بر عهده بگیرید. البته این نکته را در نظر داشته باشید که استرایف توانایی آسیب رساندن از فاصله‌ی نزدیک را هم دارد. به عبارتی دیگر، تمام قابلیت‌های این سوارکار با تمرکز بر روی اسلحه‌های وی ساخته نشده. با پیشرفت در خط داستانی و جستجوی محیط‌ها، قادر به کسب امتیاز تجربه هستید.  هر شخصیت دارای توانایی‌ها و قابلیت‌های منحصر به فردی می‌باشد. با مشاهده‌ی این تریلر می‌توانید نگاهی به درخت قابلیت‌ها و موارد مربوطه اندازید. همچنین چندی پیش، ۱۶ دقیقه‌ی ابتدایی Darksiders Genesis منتشر شد. با کلیک کردن بر روی این لینک می‌توان تریلر را مشاهده کنید  و درک بهتری از بازی و سبک و سیاق آن داشته باشید.

اگر از کامپیوترهای شخصی برای تجربه‌ی عناوین مختلف استفاده می‌نمایید، با مراجعه به این لینک می‌توانید از سخت افزار مورد نیاز برای تجربه‌ی Darksiders Genesis آگاه شوید. بازی با قیمت ۴۰ دلار فروخته می‌شود و هم اکنون قادر به پیش خرید آن از فروشگاه استیم هستید. مثل همیشه می‌توانید نظرات خود را راجع به این مطلب در بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید. Darksiders Genesis در تاریخ 5 دسامبر سال ۲۰۱۹ میلادی (مصادف با 14 آذر ماه سال جاری) برای کامپیوترهای شخصی و سرویس استریم گوگل استیدیا و در ۱۴ فوریه‌ی سال ۲۰۲۰ میلادی (مصادف با 25 بهمن ماه سال جاری) برای اکس باکس وان و پلی استیشن ۴ عرضه خواهد شد.

اگر از طرفداران Darksiders Genesis هستید، با مشاهده و دنبال کردن پروفایل بازی از آخرین اخبار، تریلر‌ها، نقد و بررسی‌ها، مقالات و … مربوط به آن مطلع شوید

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>