دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
خانه » تماشا کنید: سینماتیک جدید Darksiders Genesis به همراه تاریخ انتشار

تماشا کنید: سینماتیک جدید Darksiders Genesis به همراه تاریخ انتشار

سرانجام تاریخ انتشار Darksiders Genesis مشخص شد. کم کم به اواخر سال ۲۰۱۹ نزدیک می‌شویم. جنسیس نیز در اواخر سال ۲۰۱۹ برای کامپیوترهای شخصی و استیدیا عرضه خواهد شد. در اقدامی کاملاً عجیب، توسعه دهندگان تاریخ انتشار نسخه‌ی پلی استیشن ۴ و اکس باکس وان را در فوریه‌ی سال ۲۰۲۰ اعلام نموده اند. همچنین سینماتیک بسیار زیبا و هیجان انگیزی از این عنوان انتشار یافته. این تریلر به معرفی ویژگی‌های شخصیتی استرایف می‌پردازد. Darksiders Genesis در تاریخ 5 دسامبر سال ۲۰۱۹ میلادی (مصادف با 14 آذر ماه سال جاری) برای کامپیوترهای شخصی و سرویس استریم گوگل استیدیا و در ۱۴ فوریه‌ی سال ۲۰۲۰ میلادی (مصادف با 25 بهمن ماه سال جاری) برای اکس باکس وان و پلی استیشن ۴ عرضه خواهد شد. در ادامه برای تماشای تریلر و اطلاعات تکمیلی همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

مطالعه‌ی نقد و بررسی Darksiders 3 به صورت اختصاصی از وب سایت نوین اسپات

استرایف از دو تفنگ خود برای کشت و کشتار جهنمیان و بهشتیان استفاده می‌کند. شاید بتوان او را به عنوان تنها سوار شوخ طبع به شمار آورد. Darksiders Genesis روایت داستان‌های استرایف و وار، پیش از به وجود آمدن آخرالزمان، می‌باشد. شما عزیزان را دعوت به تماشای سینماتیک جدید می‌کنم و امیدواریم که از مشاهده‌ی آن لذت ببرید:

سینماتیک جدید Darksiders Genesis

 

Darksiders Genesis توسط استدیوی Airship Syndicate توسعه خواهد یافت. این استدیو در کارنامه‌ی خود عنوان Battle Chasers: Nightwar  را دارد. بد نیست بدانید که Airship Syndicate توسط خالق دارک سایدرز یعنی جو مد تاسیس شده. همین موضوع سبب می‌شود که خیالمان از طراحی‌های دارک سایدرز جنسیس راحت باشد زیرا که جو مد امتحان خود را پس داده. اگر تمایل به آشنایی با سبک و سیاق و … دارک سایدرز جنسیس دارید، ادامه‌ی مطلب را مطالعه قرمایید.

از ابتدای خلقت، کانسیل بالانسی میان خلق شدگان ایجاد کرد. وظیفه‌ی محافظت از این بالانس بر عهده‌ی سواره‌های آخر الزمان بود. چهار نفلیم (موجودات قدتمندی که نیمی فرشته و نیمی اهریمن هستند) که خود را در اختیار کانسیل قرار دادند.

هنوز آخر الزمان رخ نداده. به هر حال کانسیل وظیفه‌ی جدیدی برای وار و استرایف در نظر گرفته است. لوسیفر با اهدا کردن قدرت‌هایی به اربابان جهنم سعی در نابود کردن بالانس دارد. این شما هستید که باید اربابان جهنم را متوقف کنید و آن‌ها را نابود سازید.

Darksiders Genesis در ژانر اکشن ماجراجویی با دوربینی از بالا به پایین (شبیه به آن‌چه در دیابلو دیده بودیم) توسعه می‌یابد. دوباره ملزم به در دست گیری سلاحتان و نابود کردن بهشت و جهنمیان هستید.

برخی از ویژگی‌های بازی:

  • برای اولین بار کنترل استرایف را در دست گیرید.
  • در طی گیم پلی می‌توانید میان وار و یا استرایف سوییچ کنید (همچنین قابلیت تجربه‌ی بازی به صورت کو آپ نیز وجود دارد)
  • با تجربه‌ی بازی از اسرار و ریشه‌های Seven Seals آگاه شوید
  • با پیشرفت در دنیای بازی، آیتم‌های مختلف جمع آوری نمایید و قابلیت‌های متفاوتی را برای شخصیتتان آزاد نمایید.

مثل همیشه می‌توانید نظرات خود را راجع به این مطلب در بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید. Darksiders Genesis در تاریخ 5 دسامبر سال ۲۰۱۹ میلادی (مصادف با 14 آذر ماه سال جاری) برای کامپیوترهای شخصی و سرویس استریم گوگل استیدیا و در ۱۴ فوریه‌ی سال ۲۰۲۰ میلادی (مصادف با 25 بهمن ماه سال جاری) برای اکس باکس وان و پلی استیشن ۴ عرضه خواهد شد.

اگر از طرفداران Darksiders Genesis هستید، با مشاهده و دنبال کردن پروفایل بازی از آخرین اخبار، تریلر‌ها، نقد و بررسی‌ها، مقالات و … مربوط به آن مطلع شوید

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>