دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
خانه » تماشا کنید: ۲۴ دقیقه گیم پلی Darksiders Genesis

تماشا کنید: ۲۴ دقیقه گیم پلی Darksiders Genesis

Darksiders Genesis متفاوت‌تر از آن چه خواهد بود که فکر می‌کنید. راستش را بخواهید، فرنچایز دارک سایدرز را همیشه به خاطره یک موضوع ستایش می‌کردم. هر قسمت بازی با قسمت دیگر خود متفاوت است. این مهم‌ترین المانی بود که در روند ساخت فرنچایز رعایت می‌شد. در نسخه‌ی اول همراه جنگ شدیم تا آخر الزمان را آغاز کنیم. بازی بیشتر پیرو سبک اکشن ماجراجویی بود. گذشت و نسخه‌ی دوم دارک سایدرز عرصه شد. این بار همراه مرگ شدیم و برای اثبات بی گناهی جنگ تلاش کردیم. در نسخه‌ی دوم المان‌هاس نقش آفرینی بازی پر رنگ‌تر شده بودند و بازی شباهت بیشتری به زلدا پیدا کرده بود. از ورشگستگی THQ گذشت تا این که کمپانی تی اچ کیو نوردیک IP دارک سایدرز را خریداری نمود. پس از این اتفاقات قسمت سوم ساخته شد. همراه فیوری شوید تا هفت گناه مرگ بار را از بین ببرید. باز شباهت‌هایی به دارک سولز پیدا کرده بود. پر رنگ‌تر شدن عناصر مترویدوینیا،‌ سبب شد تا دارک سایدرز ۳ هم رنگ و بوی جدیدی بگیرد. از عرضه‌ی آخرین نسخه‌ی فرنچایز یک سال می‌گذرد و حال شاهد معرفی Darksiders Genesis هستیم. دموی این بازی در مراسم E3 قابل بازی بود. تریلری از ۲۴ دقیقه گیم پلی جنسیس برای شما فراهم آورده ایم. این عنوان در تاریخ نامشخصی در سال ۲۰۱۹ میلادی برای پلتفرم‌های اکس باکس وان وپلی استیشن ۴ و کامپیوتر‌های شخصی و گوگل استیدیا عرضه خواهد شد. در ادامه برای اخبار تکمیلی و مشاهده‌ی این ویدیو همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

Darksiders Genesis بیش از هر چیزی شما را یاد فرنچایز محبوب و دوست داشتنی دیابلو خواهد انداخت. صد البته که گیم پلی تفاوت‌های بسیاری با دیابلو دارد. زاویه دوربین بازی ایزومتریک خواهد بود. در جنسیس می‌توانید کنترل دو شخصیت مختلف را بدست بگیرید. War و Strife. برای مشاهده‌ی تریلر به انتهای متن و برای اخبار تکمیلی در ادامه همراه بنده باشید.

هر کدام از شخصیت‌ها، قابلیت‌ها و نحوه‌ی مبارزه‌ی مخصوصی دارند. استرایف از تفنگ‌های خود برای شلیک به دشمنان و آسیب رساندن به آن‌ها استفاده می‌کند. وار هم مانند نسخه‌ی اول، شمشیر بزرگ و سنگین خود را برای سلاخی شیاطین به همراه دارد. روند گیم پلی از سه چیز المان اصلی تشکیل شده:

  1. مبارزه و اکشن
  2. پلتفرمینگ
  3. سکو بازی

پس از مدتی شلیک کردن با استرایف، یکی از قابلیت‌های ویژه‌ی او پر می‌شود و بدین ترتیب می‌توانید بدون وقفه و با سرعت زیادی به دشمنان خود شلیک کنید. فینیشر‌ها هم در بازی حضور دارند. با دیدن تریلر از یک چیز مطمئن شدم و آن هم طراحی‌های بی نظیر و فوق العاده‌ی Darksiders Genesis بود. محیط‌ها، دشمنان و از همه مهم‌تر شخصیت‌های اصلی داستان ما به زیبایی هرچه تمام ‌تر پرداخت شده اند. به نظر می‌رسد که بین این چهار سوار آخر الزمان، استرایف از همه شوخ طبع‌تر و باحال‌تر باشد!! دارک سایدرز جنسیس اسپین آفی بر فرنچایز مذکور خواهد بود که وقایع قبل از آخر الزمان را برای مخاطبین بازگو می‌کند. در انتها شما عزیزان را دعوت به مشاهده‌ی تریلر می‌کنم. مثل همیشه می‌توانید نظرات خود را راجع به این مطلب در بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید. Darksiders Genesis در تاریخ نامشخصی در سال ۲۰۱۹ میلادی برای پلتفرم‌های اکس باکس وان و پلی استیشن ۴ و کامپیوتر‌های شخصی و گوگل استیدیا عرضه خواهد شد.

اگر از طرفداران و با منتظران Darksiders Genesis هستید، با مشاهده و دنبال کردن پروفایل بازی از آخرین اخبار، تریلر‌ها، نقد و بررسی‌ها، مقالات و … مربوط به آن مطلع شوید.

۲۴ دقیقه گیم پلی Darksiders Genesis

 

 

رای بدهید!

1 1

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>