خانه » آیا Darksiders 4 در راه است؟

آیا Darksiders 4 در راه است؟

Darksiders 4

دارک سایدرز مجموعه‌ای دوست داشتنی‌ می‌باشد. همیشه با مشکلات فنی و … موارد مختلفی همراه بوده ولی در ارائه‌ی یک گیم پلی درگیر کننده و داستانی جذاب و شخصیت‌هایی به یاد ماندنی، بسیار خوب عمل کرده. در سال گذشته شاهد عرضه‌ی نسخه‌ی سوم این مجموعه بودیم. اگر خط داستانی این قسمت را به سرانجام رسانده باشید، متوجه هستید که داستان ادامه خواهد داشت. به تازگی آگهی استخدامی از سمت استدیوی گان فایر گیمز منتشر شده که احتمال ساخت Darksiders 4 را می‌دهد. (همچنین احتمالات دیگر نیز وجود دارند). در ادامه برای اخبار تکمیلی همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

استدیوی گان فایر گیمز مسئولیت توسعه‌ی دارک سایدرز ۳ را بر عهده داشت. عنوانی که با بودجه‌ی کم توانست گیم پلی بسیار استاندارد و خوبی را در اختیار مخاطبان و طرفداران اکشن ماجراجویی قرار دهد. گان فایر گیمز با کمک دیوید آدامز رهبری می‌شود و اکثر افراد تشکیل دهنده‌ی استدیو، کارکنان ویرجیل گیمز هستند (ویرجیل گیمز در گذشته وظیفه‌ی توسعه‌ی دارک سایدرز ۱ و دارک سایدرز ۲ را بر عهده داشت). به تازگی آگهی استخدامی در وب سایت رسمی گان فایر گیمز منتشر شده است. در این آگهی استخدام ذکر شده که تیم توسعه، نیاز به یک فرد متخصص در طراحی مبارزات برای یک بازی AAA دارند.

حال این بازی چیست؟ چند احتمال وجود دارد:

  1. Darksiders 4 :بدون شک طرفداران مجموعه‌ی دارک سایدرز منتظر رونمایی از نسخه‌ی چهارم می‌باشند. در قسمت اول، کنترل وار را در دستان خود گرفتیم. در قسمت دوم کنترل دث و یا همان مرگ به ما داده شد. در قسمت سوم به همراه فیوری هفت گناه اصلی را سلاخی کردیم. حال منتظر رونمایی از قسمت چهارم و شروع ماجراهای استرایف هستیم. البته استرایف در اسپین آف مجموعه (با پسوند جنسییس) نیز حضور دارد. احتمال در دست ساخت بودن دارک سایدرز ۴ ، از تمام موارد دیگر بیشتر است.
  2. قسمت دوم Remnant: From the Ashes : پروژه‌ی جدید گان فایر گیمز یعنی Remnant: From the Ashes در سال جاری منتشر شد و توانست نظر بسیاری از طرفداران سولز لایک را جلب نماید. ممکن است که گان فایر در حال توسعه‌ی قسمت دوم باشد.
  3. عنوانی تازه: احتمال این گزینه، کمتر از دو گزینه‌ی ذکر شده در بالاست. ممکن است گان فایر گیمز برای توسعه‌ی یک بازی کاملاً جدید دست به جذب نیزو زده باشد.

لازم به ذکر است که بازی به کمک موتور آنریل انجین ۴ ساخته خواهد شد. (دارک سایدرز ۳ به کمک این موتور توسعه یافت). به احتمال بسیار بسیار زیاد، بازی برای کنسول‌های نسل نهم توسعه خواهد یافت. به زودی جدیدترین نسخه‌ی دارک سایدرز و اولین اسپین آف مجموعه روانه‌ی بازار خواهد شد. علاقه مندان می‌توانند Darksiders Genesis را در تاریخ 5 دسامبر سال ۲۰۱۹ میلادی (مصادف با 14 آذر ماه سال جاری) برای کامپیوترهای شخصی و سرویس استریم گوگل استیدیا و در ۱۴ فوریه‌ی سال ۲۰۲۰ میلادی (مصادف با 25 بهمن ماه سال جاری) برای اکس باکس وان و پلی استیشن ۴ تهیه کنند. مثل همیشه می‌توانید نظرات خود را راجع به این مطلب در بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید.

اگر از طرفداران Darksiders Genesis هستید، با مشاهده و دنبال کردن پروفایل بازی از آخرین اخبار، تریلر‌ها، نقد و بررسی‌ها، مقالات و … مربوط به آن مطلع شوید

اگر از طرفداران Remnant: From The Ashes هستید، با دنبال کردن پروفایل بازی از آخرین اخبار، تریلرها، نقد و بررسی‌ها و … مربوط به آن آگاه شوید.

مطالعه‌ی نقد و بررسی Remnant: From the Ashes به صورت اختصاصی از وب سایت نوین اسپات

مطالعه‌ی نقد و بررسی دارک سایدرز ۳ به صورت اختصاصی از وب سایت نوین اسپات

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>