دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
خانه » Cyberpunk 2077 به شما اجازه‌ی ورود به برخی از ساختمان‌ها را می‌دهد

Cyberpunk 2077 به شما اجازه‌ی ورود به برخی از ساختمان‌ها را می‌دهد

Cyberpunk 2077

در گذشته، درباره‌ی وسعت نایت سیتی صحبت کردیم. گفتیم که آسمان خراش‌های بسیاری در بازی وجود دارند. همچنین شهر از عمق خاصی برخوردار است. برای مثال قسمت‌هایی از سایبرپانک ۲۰۷۷ در زیر زمین می‌گذرد. حال با خبر شده ایم که بازی کنندگان می‌توانند وارد برخی از ساختمان‌های شهر نایت سیتی شوند و در آن جا به انجام امور مختلف بپردازند. Cyberpunk 2077  در ۱۶ آپریل سال ۲۰۲۰ میلادی (مصادف با 28 فروردین ماه سال ۱۳۹۹) برای پلتفرم‌های اکس باکس وان و پلی استیشن ۴ و کامپیوتر‌های شخصی عرضه خواهد شد. در ادامه برای اخبار تکمیلی همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

Cyberpunk 2077 جدیدترین عنوان در حال ساخت توسط استدیو‌ی سی دی پروجکت می‌باشد. این استدیو به گیمر‌ها وعده داده که بازی بسیار بزرگ خواهد بود. توسعه دهندگان اظهار داشته اند که هرکدام از تصمیم‌ها، به گونه‌ای بر روی گیم پلی و روند داستانی تاثیر می‌گذارند. نایت سیتی شهری وسیع و چند لایه خواهد بود. شهری مملو از موارد مخفی و قابل اکتشاف با پیش زمینه‌های داستانی مختلف و گاهاً غم انگیز. به تازگی آگاه شدیم که بازی کنندگان قادر به ورود به برخی از ساختمان‌ها و آسمان خراش‌های شهر هستند.

یکی از بحث برانگیز‌ترین موضوعات درباره‌ی Cyberpunk 2077، تراکم نقشه‌ی نایت سیتی می‌باشد. به تازگی مصاحبه‌ای از سمت وب سایت گیمینگ بولت با طراح ماموریت‌های بازی صورت گرفته است. یکی از سوالاتی که گیمینگ بولت از ایشان پرسید، مربوط به وسعت شهر (از لحاظ عمودی و افقی بودن) و تراکم آن بود. طراح ماموریت‌های سایبرپانک ۲۰۷۷ اظهار داشت که بازی کنندگان می‌توانند وارد برخی از ساختمان‌های نایت سیتی شوند (به نظر می‌رسد که نمی‌توانیم وارد تمام ساختمان‌ها شویم). وی اظهار داشت که این ویژگی، میزان فضای باز شهر را می‌افزاید. در ادامه توجه شما عزیزان را به قسمتی از صحبت‌های توماس کویچ جلب می‌نمایم:

نایت سیتی مملو از ساختمان‌های گوناگون می‌باشد. بازی کنندگان می‌توانند وارد برخی از این ساختمان‌ها شوند (ورود به تمام ساختمان‌های حاضر در شهر امکان پذیر نیست). موارد بسیاری در این ساختمان‌ها برای پیدا کردن وجود دارند. هر کدام از ساختمان‌ها دارای چندین طبقه هستند. شما آزاد هستید که با روش دلخواه، وارد طبقه‌های مختلف شوید. این عامل سبب می‌شود که نایت سیتی بزرگ‌تر از آن چه می‌بینید، باشد.

اطلاعات بسیار جالبی درباره‌ی سلاح‌ها و نحوه‌ی ارتقایشان بدست آورده ایم. مشخص شد هر چقدر از یک سلاح بیشتر استفاده کنید، سلاح مورد نظر با بدن سایبریک شما بیشتر همگام می‌شود و انمیشن‌ها و نحوه‌ی استفاده از آن تغییر می‌کند. توسعه دهندگان وعده‌ی جزئیات بی شماری را در بازی داده اند. شایان ذکر است که Cyberpunk 2077 میزبان اکسپنشن‌های بزرگی خواهد بود. DLCهایی که از لحاظ کیفیت و وسعت با DLC های ویچر ۳ برابری می‌کنند. مثل همیشه می‌توانید نظرات خود را راجع به جدیدترین اثر در دست ساخت استدیو‌ی سی دی پروجکت در بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید. سایبرپانک ۲۰۷۷ در ۱۶ آپریل سال ۲۰۲۰ میلادی (مصادف با 28 فروردین ماه سال ۱۳۹۹) برای پلتفرم‌های اکس باکس وان و پلی استیشن ۴ و کامپیوتر‌های شخصی عرضه خواهد شد.

اگر از علاقه مندان Cyberpunk 2077 هستید،  می‌توانید با دنبال کردن دایرکتوری بازی از جدیدترین اخبار٬ تریلر‌ها٬ نقد و بررسی‌ها و…. مربوط به آن مطلع شوید.

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>