دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
خانه » سه پیش زمینه‌ی داستانی مختلف برای شخصیت اول Cyberpunk 2077 در نظر گرفته شده است

سه پیش زمینه‌ی داستانی مختلف برای شخصیت اول Cyberpunk 2077 در نظر گرفته شده است

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 ، جدیدترین عنوان در دست ساخت استدیو‌ی سی دی پروجکت، بازی بزرگی خواهد بود. یک نقش آفرینی تمام عیار با انتخاب‌های مختلف و شرایط متفاوت. هر تصمیمی که در طول بازی بگیرید، بر روی محیط پیرامون شما و آینده‌ی خود و دوستانتان تاثیر خواهد گذاشت. همان طور که در جریان هستید، نام پروتاگونیست بازی V  می‌باشد. شما علاوه بر ظاهر او، می‌توانید از بین سه ریشه‌ی داستانی مختلف (که توسط نویسندگان بازی تدارک دیده شده است) یکی را انتخاب کنید. این انتخاب، از اهمیت بالایی برخوردار است و تاثیر خود را در طول بازی نشان خواهد داد. سایبرپانک ۲۰۷۷ در ۱۶ آپریل سال ۲۰۲۰ میلادی (مصادف با 28 فروردین ماه سال ۱۳۹۹) برای پلتفرم‌های اکس باکس وان و پلی استیشن ۴ و کامپیوتر‌های شخصی عرضه خواهد شد. در ادامه برای اخبار تکمیلی همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های بازی‌های نقش آفرینی، انتخاب است. Cyberpunk 2077 یک عنوان نقش آفرینی تلقی می‌شود و پر از انتخاب‌های مختلف می‌باشد. شما می‌توانید شخصیت اول را به سلیقه‌ی خودتان بسازید، جنسیت او را تعیین کنید، با پوشیدن لباس‌های متفاوت قابلیت‌های جدید کسب کنید و… . اما این پایان کار نیست. توسعه دهندگان این عنوان اظهار داشته اند که پروتاگونیست بازی از سه پیش زمینه‌ی داستانی متفاوت برخوردار است. بدین ترتیب می‌توانید درباره‌ی پیش زمینه‌ی داستانی شخصیت خود نیز تصمیم بگیرید. گذشته و حال و آینده‌ی V، در دستان شماست.

چندی پیش مصاحبه‌ای از سمت وب سایت VGA4 با طراح ارشد ماموریت‌های سایبرپانک ۲۰۷۷ یعنی آقای پائول ساسکو صورت گرفت. وی اظهار داشت که سه ریشه‌ی داستانی متفاوت برای پروتاگونیست عنوان مذکور تدارک دیده شده است. در ادامه توجه شما را به قسمتی از صحبت‌های ایشان جلب می‌نمایم:

بازی کنندگان می‌توانند شخصیت Cyberpunk 2077 را طبق سلیقه‌ی خودشان بسازند. سه ریشه‌ی داستانی مختلف برای V در نظر گرفته شده است. مخاطب ملزم به انتخاب یکی از آن‌هاست. (می‌توانید پیش زمینه‌ی شخصیت اول را از بین سه گزینه‌ی Corpo و  Nomad و یا یک بچه خیابانی انتخاب کنید). با انتخاب هر کدام از این سه مورد، از محیط مشخصی بازی را آغاز می‌کنید. هر کدام از ریشه‌های داستانی، ارتباط مخصوصی با خط داستانی اصلی دارند. اگر بخواهم بیشتر توضیح بدهم، مجبور به لو دادن روایت هستم. پس همین جا صحبت را خاتمه می‌دهم.

به نظر می‌رسد که با انتخاب پیش زمینه‌ی داستانی Nomad (صحرا نشین و یا کسی که خانه‌ای برای زندگی ندارد و همواره در حال سفر می‌باشد)، بازی را از لوکیشن بد لندز شروع می‌کنید. لازم به ذکر است که محیط سایبرپانک ۲۰۷۷ در نایت سیتی خلاصه نمی‌شود. محوطه‌ی پیرامون این شهر، بد لندز نام دارد. می‌توانید برای مدتی نایت سیتی را ترک کنید و به جستجو در اطراف شهر بپردازید. بد لندر مملو از ماموریت‌های مختلف و فعالیت‌های گوناگون است.

مثل همیشه می‌توانید نظرات خود را راجع به این مطلب در بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید. چندی پیش مطلع شدیم که بازی کنندگان می‌توانند بدون کشتن حتی یک نفر، Cyberpunk 2077 را تجربه کنند. سایبرپانک ۲۰۷۷ در ۱۶ آپریل سال ۲۰۲۰ میلادی (مصادف با 28 فروردین ماه سال ۱۳۹۹) برای پلتفرم‌های اکس باکس وان و پلی استیشن ۴ و کامپیوتر‌های شخصی عرضه خواهد شد.

اگر از علاقه مندان و یا منتظرین Cyberpunk 2077 هستید،  می‌توانید با دنبال کردن دایرکتوری بازی از جدیدترین اخبار٬ تریلر‌ها٬ نقد و بررسی‌ها و…. مربوط به آن مطلع شوید.

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>