دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
خانه » اطلاعاتی درباره‌ی شاخصه‌های نقش‌آفرینی عنوان Cyberpunk 2077

اطلاعاتی درباره‌ی شاخصه‌های نقش‌آفرینی عنوان Cyberpunk 2077

اطلاعاتی درباره‌ی مکانیک‌های نقش‌آفرینی عنوان Cyberpunk 2077 و پشتیبانی آن از زیان‌های مختلف منتشر شد

در حالی که هنوز برای تجربه کردن عنوان جدید استودیوی CD Projekt RED زمان زیادی باقی مانده است اما این استودیو از منتشر کردن اخبار و جزئیات آن واهمه‌ای ندارد. هنوز سال‌ها تا انتشار عنوان Cyberpunk 2077 باقی مانده است اما تیم سازنده‌ی آن ایده‌ی کاملاً واضحی درباره‌ی مکانیک‌های این بازی دارد و در توییتر به سؤالات کاربران درباره‌ی آن پاسخ می‌دهد.

صفحه‌ی رسمی این بازی در پاسخ به یکی از طرفداران کنجکاو در توییتر، برخی از شیوه‌های کارکرد سیستم‌های نقش‌آفرینی بازی را توضیح داد. مانند بازی Cyberpunk 2020، یک بازی رومیزی که عنوان Cyberpunk 2077 بر اساس آن ساخته شده است، مشخصه‌هایی از قبیل STR و REF می‌توانند از طریق بالا بردن لِول و body cyberware زیاد شوند. همچنین مانند بازی‌های Bethesda، مهارت‌ها نیز هر چقدر بیشتر مورد استفاده قرار گیرند رشد می‌یابند مثلاً هرچه بیشتر عمل هک کردن را انجام دهید در آن ماهرتر خواهید شد. Perkها نیز از طریق XP یا Street Cred آزاد می‌شوند.

همچنین صفحه‌ی رسمی عنوان Cyberpunk 2077 اخیراً در توییت زیر اعلام کرد که در حال حاضر بازی از ۱۴ زبان پشتیبانی می‌کند. در اوایل ماه جاری استودیوی CD Projekt RED درباره‌ی روند توسعه‌ی عنوان Cyberpunk 2077 اعلام کرده بود که نمایش E3 این عنوان تنها آغاز راه بود.

Eltyris: هی مرد. امکانش هست به سؤال یک مرد در حال مرگ پاسخ بدهی؟ اهم اهم 🙂  آیا وجود مهارت‌ها در بازی تأیید شده است؟ مانند بازی New Vegas: حالت پایه، مهارت‌ها (آپگریدهای خطی شامل گزینه‌های غیر مبارزه‌ای مثل پوشش و استایل، دیپلماسی و…) و perkها (مانند بازی The Witcher).

Cyberpunk 2077: ما مشخصه‌هایی مثل STR، REF و… داریم که از طریق بالا بردن لِول و نصب کردن body cyberware زیاد می‌شوند. مهارت‌ها از طریق به درستی انجام دادن یک کار زیاد می‌شوند (مانند هک کردن، ساختن، سلاح‌های کوچک، سلاح‌های بزرگ و…) Perk ها هم از طریق XP و یا Street Cred زیاد می‌شوند.

NightCityLife.de: تا جایی که بنده اطلاع دارم انگلیسی، لهستانی، آلمانی، اسپانیایی، ایتالیایی، فرانسوی، ژاپنی، چینی، کرده‌ای، روسی و پرتغالی [زبان‌های پشتیبانی شده هستند.] کانال‌های Discord برای هر کدام از این زبان‌ها وجود دارد.

Cyberpunk 2077: همچنین (زیرنویس‌های) مجارستانی، عربی و چکسلواکی. البته این لیست قطعی نیست و زبان‌های دیگری نیز ممکن از تا زمان عرضه پشتیبانی شوند.

اخیراً اخبار زیادی درباره‌ی عنوان Cyberunk 2077 منتشر می‌شود. آیا شما هم برای انتشار این بازی هیجان زده هستید؟ فکر می‌کنید این بازی عنوانی برای نسل بعد باشد یا روی کنسول‌های نسل فعلی منتشر شود؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>