دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
خانه » Cyberpunk 2077 تنها برای Epic Store منتشر نخواهد شد

Cyberpunk 2077 تنها برای Epic Store منتشر نخواهد شد

Cyberpunk 2077

به‌تازگی شاهد عرضه‌ی انحصاری مترو اگزودوس برای فروشگاه جدید اپیک گیمز بودیم. البته این انحصار تنها به‌مدت یک سال است. پس از آن شاهد انتقادات استیم و بسیاری از کاربران این پلتفرم محبوب بودیم. حال استدیو‌ی توسعه دهنده‌ی عنوان مورد انتظار Cyberpunk 2077 یعنی سی دی پروجکت اعلام کرده که سایبرپانک تنها به‌صورت انحصاری برای فروشگاه اپیک گیمز منتشر نخواهد شد. در ادامه برای اخبار تکمیلی همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

انتقادات بسیار از دیپ سیلور به‌خاطره اقدام ناگهانی‌اش٬ باعث شد که سازندگان سایبرپانک ۲۰۷۷ اعلام کنند که این بازی به‌صورت انحصاری برای فروشگاه اپیک استور عرضه نخواهد شد. اخیراً استدیو‌ی سی دی پروجکت فعالیت زیادی را در فضاهای مجازی از خود نشان می‌دهد. به‌تازگی فن آرتی زیبا از یکی از ساختمان‌های بازی Cyberpunk 2077 منتشر شد. البته تمام کامنت‌ها و نظرات درباره‌ی فن آرت نبود و یکی از کاربران کامنتی با چنین مظمونی منتشر کرد:

لطفاً لطفاً لطفاُ بازی را به‌صورت انحصاری برای فروشگاه اپیک گیمز عرضه نکنید

در پاسخ به این کاربر٬ اکانت رسمی CD Project اعلام کرد که:

خیر. Cyberpunk 2077 به‌صورت انحصاری برای فروشگاه اپیک گیمز منتشر نخواهد شد.

همیشه ارتباط مستقیم بازی ساز و بازی کننده مفید بوده است. همچنین زمانی که به‌صورت مستقیم خبری را از سمت سازندگان می‌شنوند٬ حس بسیار خوبی به مخاطبین دست می‌دهد . حالا هرچقدر هم که آن خبر روتین و آشکار باشد. شاید برایتان سوال پیش آمده باشد که چرا این خبر آشکار است و هیچ وقت عرضه‌ی Cyberpunk 2077 به‌صورت انحصاری بر روی فروشگاه اپیک گیمز اتفاق نخواهد افتاد؟ احتمالا تا به امروز نام کمپانی GoG را شنیده اید. این کمپانی متعلق به شرکت سی دی پروجکت است. مشخص است که ناشر با دارا بودن چنین تشکیلاتی٬ بازی مورد انتظار خود را به‌صورت انحصار بر روی فروشگاه دیگری عرضه نخواهد کرد. این صحبت مثل این است که بگوییم نسخه‌ی سوم Half Life به ‌صورت انحصاری برای فروشگاه الکترونیک آرتز یعنی Origin و یا Battle net عرضه می‌شود!!

همچنین برای فهمیدن سیاست‌های سی دی پروجکت برای عرضه‌ی بازی‌های خود٬ می‌توان به عنوان موفق ویچر ۳ که در گذشته منتشر شد نگاه کنیم. این بازی در GOG و استیم و اورجین و…. منتشر شد. در حال حاظر هیچ‌یک از عناوین گذشته ی سی دی پروجکت بر روی اپیک گیمز استور قرار ندارند. بسیاری پس از ترک کارگردان Cyberpunk 2077 از استدیو و انتقال وی به بلیزارد٬ بسیاری نگران کیفیت سایبرپانک و آسیب دیدن آن شدند٬ در همین حال سی دی پروجکت اعلام کرد که تیم توسعه‌ی Cyberpunk 2077 بسیار بزرگ‌تر از تیم سازنده‌ی ویچر ۳ می‌باشد (چیزی حدود ۶۰ درصد). متاسفانه هنوز اطلاع دقیقی از تاریخ انتشار سایبرپانک نداریم. توسعه دهندگان اعلام کرده اند که قصدشان انتشار بازی برای نسل حاظر می‌باشد. بازی در تاریخ نامشخصی برای پلتفرم‌های اکس باکس وان٬ پلی استیشن ۴ و کامپیوتر‌های خانگی عرضه می‌شود. شما عزیزان می‌توانید نظرات خود را درباره‌ی بازی در کامنت‌ها با ما درمیان بگذارید. برای کسب اطلاعات بیشتر از Cyberpunk 2077 به این لینک مراجعه نمایید.

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>