دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
خانه » دنیای Cyberpunk 2077 متفاوت‌تر از دنیای ویچر می‌باشد

دنیای Cyberpunk 2077 متفاوت‌تر از دنیای ویچر می‌باشد

Cyberpunk 2077

از زمانی که Cyberpunk 2077 معرفی شد٬ مدت زیادی می‌گذرد. ناگفته نماند که استدیو‌ی سازنده‌ی سایبرپانک یعنی سی دی پروجکت رد اطلاعات بسیاری خوبی را نیز در اختیار علاقه مندان قرار داده است. با تمام این اوصاف بسیاری از طرفداران هنوز در بحر مقایسه‌ی دو عنوان بزرگ این استدیو یعنی ویچر و سایبرپانک هستند. آن‌ها علاقه‌مندند تا بدانند المان‌های نقش‌آفرینی که در ویچر دیده می‌شد٬ در سایبرپانک نیز وجود دارد یا خیر. در ادامه برای اطلاع یافتن از صحبت‌های سازندگان در این مورد و اخبار تکمیلی همراه نوین اسپات باشید.

انتظار بیش از ایننیز نمی‌توان داشت. سومین نسخه از فرنچایز ویچر توانست موفقیت‌های بی شماری را رقم بزند. دست‌رنج استدیوی سی دی پروجکت رد بسیار ستودنیست و این عامل مسبب مقایسه‌ی اجتناب ناپذیر این دو بازی می‌شود. سازندگان در گذشته مطالبی را درباره‌ی تفاوت‌های این دو عنوان بیان کردند. به تازگی مصاحبه‌ای با مدیر طراحی انیمیشن بازی یعنی آقای پیتراس انجام شد. وی در مصاحبه‌ی خود اصراری بر یک‌پارچه بودن و کامل بودن Cyberpunk 2077 داشت. او سایبرپانک را یکی از بزرگ‌ترین عناوین بازی‌های کامپیوتری می‌داند. تا به امروز صحبت‌های بسیاری درباره‌ی تفاوت‌ها و شباهت‌های ویچر و سایبرپانک انجام شده است ولی پیتراس معتقد است که تجربه‌ی سابرپانک و ویچر کاملاً مجزا و متفاوت بوده. وی ذاکر شد که:

Cyberpunk 2077 بسیار بزرگ است و اندازه گیری آن کاری نشدنی و غیر ممکن است. اگر می‌خواهید بازی را با ویچر ۳ مقایسه کنید باید بگویم که شما با دو طراحی محیط کاملاً مختلف طرف هستید. دنیای‌ ویچر ۳ یک دنیای افقی است. طراحی بسیار وسیعی دارد. محیط‌های بسیار مختلفی برای آن خلق شده و شما بر روی خط افق از نقطه‌ی a به نقطه‌ی b می‌روید تا ماموریت خود را به پایان برسانید. شما در محیط ویچر شاهد طبیعت‌های مختلف هستید اما در سایبرپانک این‌طور نخواهد بود. Cyberpunk 2077 دارای محیطی تاریک و پر از آسمان خراش است. در حقیقت شما شاهد یک محیط عمودی می‌باشید. هر کدام از آسمان خراش‌ها طبقات بسیاری برای جستجو و کاوش دارند. همچنین در زیر زمین نیز محیط‌‌ها و ساکنین زیادی پیدا خواهید کرد. اگر تریلر بازی را مشاهده کرده باشید متوجه منظور من خواهید شد. برای مثال شخصیت شما در آپارتمان خود بیدار می‌شود. پس از پوشیدن لباس و کار‌های جانبی به سمت آسانسور می‌رود. در آن‌جا تعداد زیادی دکمه برای طبقات مختلف وجود دارد و ما به بازی‌کنندگان اجازه‌ی دسترسی به همه‌ی آن‌ها را خواهیم داد. در حقیقت ذات شهر night city به ما اجازه‌ی تشکیل این‌گونه محیط را داده است. به همین دلیل می‌گویم که محیط سایبرپانک غیرقابل اندازه گیری است. شهر پر از ساختمان‌ها چند طبقه و زیرزمین‌های گسترده است و جریان بازی تنها بر روی سطح زمین اتفاق نخواهد افتاد.

آن‌طور که به نظر می‌رسد سایبرپانک دنیایی دارد که تا به امروز خلق نشده است. نکته‌ی دیگری که در تمام اخبار و حتی تریلر بازی منتشر شد٬ آزادی تمام و کمال بازی کننده در دنیای بازی است تا بتواند لحظات بیاد ماندی را برای آ‌ن‌ها رقم بزند. پروژه در دست ساخت استدیوی سی دی پروجکت رد قصد شکاندن مرز‌های بازی‌های کامپیوتری را دارد. باید تا زمان انتشار بازی صبر کرد و حاصل زحمات سازندگان در طول این چند سال را دید. متاسفانه هنوز برای Cyberpunk 2077 تاریخ انتشار مشخصی اعلام نشده است ولی سازندگان یادآور شده اند که تلاششان برای عرضه‌ی بازی در نسل هشتم بازی‌های کامپیوتری می‌باشد. شما عزیزان می‌توانید نظرات خود را راجع به بازی و این مطلب با ما درمیان بگذارید. بازی در تاریخ نامشخصی برای سه پلتفرم اصلی عرضه می‌شود. برای کسب اطلاعات بیشتر از Cyberpunk 2077 به اینجا مراجعه نمایید.

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.