دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
خانه » Cyberpunk 2077 شما را به گریه خواهد انداخت

Cyberpunk 2077 شما را به گریه خواهد انداخت

Cyberpunk 2077

بنا بر گفته‌های طراح ارشد مأموریت‌های Cyberpunk 2077 برخی از مأموریت‌های بازی شدیداً احساسی هستند و ممکن است اشکتان را در بیاورند! در ادامه‌ی مطلب برای دریافت اطلاعات بیشتر با سایت نوین اسپات همراه باشید.

هنگامی که صحبت از بازی مورد انتظار Cyberpunk 2077 می‌شود، بیشتر موضوعاتی که مورد بحث قرار می‌گیرند عموماً درباره‌ی جهانِ جذابی که توسعه دهندگان برای این بازی خلق کرده‌اند می‌شود. البته شاید موضوعات داغ دیگری نیز مانند حضور آقای «کیانو ریوز» در بازی هم ترند شده باشند. اما برای کمتر کسی جای سؤال است که با تجربه‌ی بازی چه احساسی به آن‌ها دست خواهد داد. شاید علت این امر این باشد که با توجه به آن چه تا کنون از بازی دیده‌ایم، تصور نمی‌کنیم که با یک بازی احساسی روبرو هستیم. شاید شما هم بار اولی که بازی را دیدید، اولین چیزی که توجهتان را جلب کرد، جهانِ پر زرق و برق و پیشرفته‌ی آن بود.

اما طراح ارشد مأموریت‌های بازی یعنی «پاول ساسکو» امروز اطلاعاتی درباره‌ی جنبه‌ی دیگری از بازی منتشر کرده است. جنبه‌ای که تا کنون شاید هیچ گاه حتی کسی به آن فکر هم نکرده بود. او اعلام کرده است که بازی دارای بار احساسی شدیدی است و حتی امیدوار است که با تجربه‌ی آن شروع به گریه کنید. او اخیراً در مصاحبه‌ای با سایت Game Reactor درباره‌ی برخی از مأموریت‌های بازی صحبت کرد و گفت که فکر می‌کند مردl از میزان احساساتی که از برخی از مأموریت‌های بازی دریافت خواهند کرد، هیجان زده می‌شوند. او همچنین گفت که برخی از مأموریت‌ها به قدری ناراحت کننده و غم انگیز هستند که اشک شما را جاری خواهند کرد. او همچنین گفته است که ممکن است با تجربه‌ی مأموریت‌هاT احساسات مختلفی در درونتان بر انگیخته شود اما مطمئناً قوی‌ترین حسی که در بازی روی آن تأکید شده است، حس دل شکستگی و اندوه است. او گفت:

حرف من را باور کنید. با این کارهایی که اینجا انجام داده‌ایم گریه‌ی شما را در خواهیم آورد. هیچ راه دیگری ندارد. حرفم را باور کنید. ما هر آن چه در توانمان هست را انجام می‌دهیم تا بازیکنان را پای صفحه‌ی نمایش میخکوب کنیم.

فکر می‌کنم در بازی شادی، اشک و خنده وجود خواهد داشت. و صد البته عصبانیت هم در آن وجود دارد. ما قرار است تمام این احساسات را به شما منتقل کنیم چون که در واقع کار ما همین است. گویا این یکی از اهداف اصلی من است. می‌خواهم بازیکنان را تحت تأثیر قرار دهم به طوری که شدیداً این موضوع را حس کند. آماده شوید که قرار است به سراغتان بیاییم.

اگر عنوان قبلی این استودیوی لهستانی یعنی بازی The Witcher 3 را تجربه کرده باشید مطمئناً با خود می‌گویید که مأموریت‌های این بازی به هیچ وجه تکان دهنده و آن گونه که طراح ارشد مراحل Cyberpunk 2077 توصیف کرده است، نبودند. مطمئناً اکثر افراد هم با نظر شما موافق هستند. اما با این حال مأموریت‌های The Witcher 3 به خاطر نویسندگی بسیار قوی و سرعت پیشروی عالی مورد تحسین واقع شده بودند. به نظر می‌رسد سی دی پراجکت رد قصد دارد در مأموریت‌های Cyberpunk 2077 یک قدم فراتر از عنوان پیشین خود رود و عنصر احساسات را نیز به میدان بیاورد. تنها راهی که می‌توانیم بفهمیم که آیا این بازی اشک بازیکنان را جاری خواهد کرد یا خیر این است که تا تاریخ انتشار آن منتظر بمانیم.

Cyberpunk 2077 در تاریخ 16 آوریل 2020 مصادف با 28 فروردین 99 برای پلتفرم‌های ایکس باکس وان، پی سی و پلی استیشن 4 منتشر خواهد شد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر از بازی Cyberpunk 2077 به پروفایل آن مراجعه کنید.

رای بدهید!

2 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>