Cyberpunk 2077 Cyberpunk 2077

راهنمای Cyberpunk 2077 | آموزش‌های مقدماتی و نحوه‌ی ارتقای سطح

بازی های مرتبط

ساخته‌ی جدید استودیوی سی دی پراجکت یعنی Cyberpunk 2077 در ژانر نقش آفرینی توسعه یافته و دارای المان های مخصوص به خود و پیچیدگی‌های منحصر به فردی می‌باشد. از همین رو ممکن است که تجربه‌ی بازی برای اولین بار، برای بسیاری از کاربران قابل هضم نباشد. لذا تصمیم گرفتیم که مقاله‌های متعددی برای آموزش کامل سایبرپانک ۲۰۷۷ برای شما عزیزان فراهم آوریم. در اولین مقاله‌ی آموزشی، تصمیم گرفتیم که به معرفی قسمت‌های مختلف و آموزش های پایه‌ای بپردازیم. پس اگر تمایل به کسب اطلاعات بیشتر دارید، در ادامه همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

لینک‌های مرتبط:

نقد و بررسی بازی Cyberpunk 2077 | جاه طلبی‌ ناکام CD Projekt

دانلود بازی Cyberpunk 2077 برای PC

دانلود آلبوم موسیقی بازی Cyberpunk 2077

 

Street Cred چیست؟

یکی از پارامتر‌های موجود در Cyberpunk 2077 که بارها بارها توانسته مخاطبان متفاوت را گمراه کند و آنها را به اشتباه اندازد ، Street Cred می‌باشد. این پارامتر درست همانند نوار تجربه پر می‌شود اما دارای موارد منحصر به فرد و متفاوتی می باشد. Street Cred، اعتبار شما در نایت سیتی به شمار می رود. هدف اصلی شخصیت، تبدیل شدن به بزرگ‌ترین خلافکار نایت سیتی می باشد و این امر صرفاً با رسیدن به بالاترین درجه Street Cred به دست می آید. این پارامتر تا سطح ۵۰ افزایش می‌یابد. با افزایش این پارامتر، انواع و اقسام وسایل نقلیه و همچنین آیتم‌های مختلف، در دسترس شما قرار خواهد گرفت. با افزایش اعتبار شما در خیابان‌ها، Fixer های مختلفی با شما تماس برقرار می‌کنند و سپس اجناس خود را همانند وسایل نقلیه‌ی مختلف، به فروش می‌رسانند.

چگونه Street Cred را افزایش دهیم؟

لازم به ذکر است که افزایش Street Cred سبب بیشتر شدن تعداد گزینه‌های شما در هنگام مکالمه با دیگر شخصیت‌ها نخواهد شد. همچنین با رسیدن به سطح ۵۰ می‌توانید اچیومنت و یا تروفی The Legend Of Afterlife را آزاد نمایید. با انجام فعالیت‌های فرعی و همچنین اصلی، Street Cred افزایش می‌یابد و همچنین افراد جدیدی برای انجام ماموریت هایشان، با شما تماس می‌گیرند. بدین ترتیب می‌توان گفت که افزایش این پارامتر، سبب می‌شود که فعالیت های فرعی بیشتری در سرتاسر نایت سیتی برای شما آزاد شود. شاید فعالیت‌های فرعی به اندازه‌ی مأموریت‌های اصلی، لذت بخش و جذاب نباشند اما تجربه‌ی آنها خالی از لطف نیست. همچنین با کمک کردن به پلیس نایت سیتی می‌توانید اعتبار و درجه‌ی Street Cred را افزایش دهید. فعالیت‌های NCPD در سرتاسر نقشه مشخص هستند و در اکثر آنها ملزم به نابود کردن دشمنان می باشید. همچنین با نابود کردن اهداف مشخص (Bounty ها) درجه‌ی Street Cred افزایش می‌یابد. پس برای افزایش این موضوع می‌توانید به سراغ Street Gig ها بروید. باز هم تاکید می‌کنیم که افزایش میزان اعتبار شما در سطح شهر می‌تواند سبب شود که اسلحه‌ها و آیتم ها و لباس‌ها و وسایل نقلیه‌ی منحصر به فردی برای فروش موجود شود.

 • درجه‌ی ۵ Street Cred : اسلحه فروشان آوازه‌ی مهارت های شما را در انجام مأموریت‌های مختلف، می‌شنوند و بدین ترتیب اسلحه های بیشتری برای شما در دسترس قرار خواهد گرفت.
 • درجه‌ی ۱۲ Street Cred : شما به حدی از شهرت در سطح نایت سیتی رسیده اید که بسیاری از برندهای لباس، تمایل دارند تا لباس‌هایشان توسط شما پوشیده شود. بدین ترتیب آیتم های بیشتری برای خرید و فروش در لباس فروشی ها وجود دارند.
 • درجه‌ی ۱۴ Street Cred : با رسیدن به این درجه می توانید از لباس های جدیدی که در لباس فروشی ها باز شده، استفاده کنید.
 • درجه‌ی ۲۰ Street Cred : موارد کاملاً جدیدی برای ایمپلنت کردن، وجود دارند و با مراجعه به مراکز مربوطه (ripper doc)، توانایی استفاده از آنها را دارید.
 • درجه‌ی ۲۷ Street Cred : با رسیدن به این درجه از شهرت خیابانی، لباس های جدید برای شما در سرتاسر فروشگاههای نایت سیتی باز خواهد شد.
 • درجه‌ی ۳۷ Street Cred : تمام اسلحه فروشی های نایت سیتی، سلاح‌های کشنده و جدیدی را برای فروش در دسترس شما قرار می دهند.
 • درجه‌ی ۴۵ Street Cred : کم کم در حال تبدیل شدن به یک افسانه  هستید و از همین رو اسلحه فروشان، اسلحه‌های بزرگ تر و خطرناک تری را برای شما فراهم آورده اند
 • درجه‌ی ۵۰ Street Cred : ایمپلنت های جدیدی برای بدن سایبورگی شخصیت اصلی فراهم آورده شده که می تواند شخصیت اصلی را به سلاحی متحرک و بسیار خطرناک، تبدیل کند.

این موضوع را در نظر داشته باشید که افزایش Street Cred باعث می‌شود که ماشین‌ها و مسائل نقلیه بیشتری برای شما آزاد شود. در مقاله ای جداگانه به معرفی ماشین ها و جزئیات آن ها و درجه‌ی Street Cred مورد نیاز خواهیم پرداخت.

Cyberpunk 2077

با نحوه‌ی Level UP شدن در Cyberpunk 2077 آشنا شویم

در پاراگراف‌های زیرین، به معرفی پِرک‌ها و اتریبیوت پوینت‌ها و موارد مربوطه خواهیم پرداخت. با مطالعه‌ی آن می‌توانید به صورت کامل با سیستم ارتقای سطح Cyberpunk 2077 آشنا شوید.

مقوله‌ی ارتقای سطح در سایبرپانک ۲۰۷۷، ممکن است در ابتدا کمی مخاطب را گیج کند. شما می‌توانید شخصیت خود را به دو روش، به صورت همزمان ، ارتقای سطح دهید. پوینت های متعددی برای محقق ساختن این امر در دسترس شما قرار خواهد گرفت که برای خرج کردن آن‌ها ، بهتر است آگاهانه عمل کنید.

اتریبیوت‌ها را بشناسیم:

هنگامی که ارتقای سطح پیدا می‌کنید، بازی به شما یک عدد اتریبیوت پوینت تقدیم می‌کند. برای اینکه در محیط خطرناکی همانند نایت سیتی زنده بمانید، ملزم به خرج پوینت های خود به بهترین شکل ممکن هستید.

اتریبیوت‌ها به چند دسته‌ی مختلف تقسیم می‌شوند:

 • Body
 • Reflexes
 • Technical
 • Ability
 • Intelligence
 • Cool

اما به توضیح هرکدام از آن‌ها بپردازیم:

 • Body : این اتریبیوت به صورت مستقیم بر روی قدرت بدنی شخصیت اصلی تاثیر می‌گذارد. به کمک افزایش آن می‌توانید ماشین‌های بهتری را بدزدید (ماشین‌های دزدیده شدن به گاراژ شما اضافه نمی‌شوند) و حتی درب‌های بزرگی را با زور بازو ، باز کنید.
 • Reflexes : این اتریبیوت درصد کریتیکال شدن ضربات شما را افزایش خواهد داد. همچنین با افزایش Reflexes ، شاهد افزایش سرعت شخصیت اصلی در انجام امور مختلف و همچنین جاخالی دادن و … موارد مربوطه هستیم.
 • Intelligence : این اتریبیوت قدرت شما را در استفاده از تکنولوژی‌های مختلف تعیین می‌کند. با افزایش آن می‌توانید دشمنان را سریع‌تر هک کنید و قابلیت‌های متعددی را به دست آورید.
 • Technical : این اتریبیوت برای کسانی که قصد ساخت و ساز وسائل مختلف و … موارد مربوط به این امر را دارند به کار می‌آید.
 • Cool : افزایش میزان آسیب رسانی توسط ضربات کریتیکال و همچنین مهارت شخصیت اصلی در مخفی کاری و گفت و گو و … به این اتریبیوت وابسته می‌باشد.

نکته‌ی مهم: شما نمی‌توانید اتریبیوت‌های مصرف شده را تا انتهای بازی تغییر دهید پس در خرج کردن پوینت‌های مربوط به این بخش، با دقت بسیار زیادی عمل کنید. در حقیقت باید به شیوه‌ی بازی خود نگاه کنید و سپس برای این اتریبیوت‌ها تصمیم گیری نمایید.

نکته‌ی مهم: اولین درجه از برخی اتریبیوت‌ها برای آزاد کردن برخی از پِرک‌ها الزامی می‌باشد.

اتریبیوت Body از اهمیت بسیار بلایی برخوردار است: در اوایل بازی، با افزایش این اتریبیوت می‌توانید خط سلامتی خود را به میزان زیادی افزایش دهید. همچنین اگر قصد استفاده از اسلحه‌های سرد را دارید، به هیچ وجه سرمایه گذاری بر روی اتریبیوت Reflexe را فراموش نکنید.

اتریبیوت تکنیکال برای کسانی که قصد استفاده از سیستم ساخت و ساز و تهیه‌ی آیتم‌‌های قدرتمند را دارند، بسیار مهم است.

Cyberpunk 2077

نگاهی دقیق‌تر به اتریبیوت‌ها و موارد مربوطه در Cyberpunk 2077

 • Body : به شما اجازه‌ی دزدیدن ماشین‌ها را می‌دهد و همچنین می‌توانید بسیاری از درب‌ها را به زور باز کنید و تعداد انتخاب‌های شما را در شرایط مختلف، افزایش می‌دهد.
 • Intelligence : تعداد انتخاب‌های شما را در شرایط مختلف،‌افزایش می‌دهد.
 • Technical Ability : در دزدی ماشین‌ها موٍثر واقع می‌شود و همچنین به کمک افزایش این اتریبیوت، قابلیت باز کردن درب‌های مختلف را خواهید داشت. از مزایای دیگر آن می‌توان به راحت‌تر شدن دیتا ماینینگ اشاره کرد.
 • Cool : در بسیاری از شرایط، انتخاب‌های بیشتری را در اختیار شما قرار خواهد داد.
 • Reflexes : در شرایط مختلف، قابلیت‌های بیشتری را برای پیشروی، در دسترس قرار خواهد داد.

افزایش اتریبیوت‌های مختلف می‌تواند دیالوگ‌های منحصر به فردی را برای شما آزاد کند.

نکته‌ی مهم:  برای آپگرید اتریبیوت‌های خود، فقط و فقط به علاقه و نحوه‌ی بازی کردنتان دقت کنید. به دنبال بهترین روش نباشید. روش خودتان را آپگرید کنید.

خوشبختانه سایبرپانک ۲۰۷۷ به گونه‌ای توسعه یافته که می توانید روش مخصوص خود را برای بازی خلق کنید و به پیشروی بپردازید. بدین ترتیب می توانید شخصیت خود را با انواع و اقسام اسلحه‌ها مجهز کنید و یا بیشتر و رویه کردند و مخفی کاری تمرکز نمایید.

اسکیل‌ها و پرک‌های (Perk) مربوطه :

هر اتریبیوت دارای اسکیل‌های مخصوص به خود می‌باشد و هر اسکیل دارای Perk های منحصر به فردی است.

موضوع مهم دیگری که در آپگرید شخصیت اصلی دیده می شود، حضور پرک‌های مختلف و قابلیت‌های ویژه و منحصر به فرد می باشد. با به دست آوردن Perk Point ها توانایی افزایش مهارت شخصیت خود در موارد مخصوصی را دارید. اسکیل‌ها متفاوت‌تر و متنوع تر از اتریبیوت‌ها میباشند. در حقیقت هر اتریبیوت دارای اسکیل‌های منحصر به فرد خود است. برای مثال می‌توان به اتریبیوت Cool اشاره کرد که دارای اسکیل‌های Cold Blood و Stealth می‌باشد. برای اینکه اسیل پوینت به دست آورید، باید از قابلیت‌های مختلف خود در گیم پلی استفاده کنید. برای مثال، استفاده از مخفی کاری می تواند مهارت شما را در این امر افزایش دهد و در نهایت شاهد آزاد شدن Perk Point برای آزاد کردن پِرک‌های مختلف هستیم. به همین ترتیب، استفاده از اسلحه‌های دستی، قابلیت شما در استفاده از این اسلحه را افزایش می‌دهد و با افزایش میزان نوار مربوطه، Perk Point دریافت می‌کنید.

در خصوص پرک‌ها:

همانطور که توضیح دادیم، پرک‌ها قسمتی از ارتقای سطح شخصیت اصلی در Cyberpunk 2077 به شمار می‌روند. پرک‌ها با اتریبیوت‌ها، رابطه مستقیمی دارند.

مثال: پرک‌های Reflex می‌تواند قدرت آسیب رسانی شخصیت اصلی به هنگام مبارزه با انواع و اقسام رایفل‌ها و اسلحه های سرد اسلحه های دستی گرم را افزایش دهد. همچنین برخی از پکر‌های این اتریبیوت می‌تواند سرعت لودینگ را افزایش دهد.

دقت داشته باشید که انتخاب پرک ها می تواند تاثیر بسزایی بر روی نحوه بازی کردن شما در Cyberpunk 2077 بگذارد.

بیلدهای پیشنهادی:

حال که با مفهوم کلی پرک و همچنین اتریبیوت‌ آشنا شدیم، بد نیست نگاهی خلاصه به بیلد‌های رایج و استفاده شده توسط اکثر کاربران و بازی کنندگان Cyberpunk 2077 داشته باشیم:

بیلد Gunslinger : (استفاده از اسلحه‌های گرم و مبارزات مستقیم) این بیلد ترکیبی از اتریبیوت‌های Cool و Reflex می‌باشد. دقت داشته باشید که در انتخاب پرک‌های مربوطه، به اسلحه‌هایی که بیشتر از آن استفاده می‌کنید، بها دهید. به عبارت دیگر، اگر از رایفل‌ها برای نابود کردن دشمنان خود استفاده می کنید، سعی کنید که پرک‌های مربوط به این اسلحه را در اتریبیوت Reflex خریداری نمایید. همچنین درخت مهارت‌های Cold Blood برای درگیری‌های مختلف و شرایط متنوع، بسیار کاربردی می باشند. از طرفی دیگر، اتریبیوت Cool گزینه های مختلفی را برای مکالمه با شخصیت‌ها آزاد می کند.

بیلد Netrunner : (استفاده از هک کردن برای تضعیف دشمنان) برای ساخت این بیلد نیاز دارید تا توجه بسیار ویژه‌ای بر روی اتریبیوت‌های Technical و Intelligence و پرک‌های مربوط به Engineering داشته باشید. گاهی اوقات می‌توانید به کمک توانایی‌های خود، بدون ورود به محوطه‌ای، دشمنان را نابود کنید. همچنین می‌توانید بر روی اتریبیوت Cool و افزایش توانایی‌های خود در مخفی کاری سرمایه گذاری کنید تا در برخی از اوقات، دشمنان را به صورت مخفیانه از پای درآورید.

بیلد heavy hitter : (مناسب برای کسانی که رابطه‌ی خوبی با مخفی کاری و استراتژی ندارند و تمایل به ساخت میدان‌های عظیم مبارزه را دارند) برای طراحی این بیلد بهتر است که بر روی اتریبیوت‌های Body و Reflexes و همچنین پرک‌های Athletics سرمایه گذاری کنید. قدرت بدنی بسیار زیاد سبب می‌شود که به راحتی توانایی ترساندن برخی از دشمنان را داشته باشید.

بیلد نینجا: (مناسب برای افرادی که به مخفی کاری و نابود کردن دشمنان با اسلحه‌های سرد دارند) برای ساخت این بیلد، ملزم به سرمایه گذاری بر روی اتریبیوت‌های Cool و Reflexes و همچنین تمرکز بر روی پرک‌های مربوط به Stealth  و Blades را دارید. مثل یک نینجا رفتار کنید!

دقت داشته باشید که بیلد‌های بالا، صرفا مثال هستند و توانایی ساخت بیلد‌های مختلفی در Cyberpunk 2077 وجود دارد.

نکاتی برای بهتر بازی کردن:

زنده ماندن در دنیای Cyberpunk 2077 کار مشقت باری نیست. با وجود اینکه خطر‌های بسیار زیادی در سرتاسر شهر اصلی بازی وجود دارد اما شخصیت اصلی نیز دارای قابلیت های منحصر به فرد و فوق العاده می باشد و بدین ترتیب توانایی مبارزه با بزرگترین تهدیدها را نیز دارد. در ادامه مطلب نکاتی را خاطرنشان می شویم که با رعایت آنها می توان به صورت بهتری در بازی پیشروی کرد:

شیوه مخصوص خود را برای تجربه Cyberpunk 2077 انتخاب کنید و آن را آپگرید نمایید: همانطور که توسعه دهندگان اظهار داشتند، روشهای مختلفی برای پیشروی در بازی وجود دارد. شما می توانید بسیاری از دشمنان را به صورت مخفیانه از پای درآورید و یا با استراتژی منحصر به فردی وارد میدان مبارزه شوید از انواع و اقسام قابلیت های شخصیت اصلی برای پیشروی در بازی استفاده نمایید. نکته‌ی مهم و حائز اهمیت، اینجاست که عدم تمرکز بر روی چند قابلیت ویژه و به عبارتی دیگر، از شاخه‌ای به شاخه‌ی دیگر پریدن، سبب می‌شود که شخصیت اصلی نتواند به به راحتی به پیشروی بپردازد. از ابتدای بازی، تکلیف خود را مشخص کنید. تصمیم بگیرید که با چه بیلدی قصد تجربه‌ی Cyberpunk 2077 را دارید و به استراتژی خود پایبند بمانید.

استفاده از Mod ها را فراموش نکنید: شما می توانید شخصیت اصلی خود را به کمک آیتم‌های مختلفی تجهیز نمایید و همچنین آیتم ها را به کمک ماد‌های متعددی که در سرتاسر بازی پخش شده است، قدرتمند تر کنید. استفاده از ماد سبب می شود که روند بازی حالتی روان‌تر به خود بگیرد و همچنین پیچیدگی خاصی به آن اضافه شود. همچنین ماد‌های بسیار قدرتمندی در سایبرپانک ۲۰۷۷ وجود دارند که به دلیل پیچیدگی بیش از حد این مقوله، به بررسی آن در مطلبی جداگانه خواهیم پرداخت.

اگر قصد مخفی کاری دارید : به شخصه به دلیل مشکلاتی که در پیکره‌ی مخفی کاری Cyberpunk 2077 و هوش مصنوعی دشمنان وجود داشت، چندان از سیستم مخفی کاری استفاده نکردم اما مطمئناً برخی از بازی کنندگان، تمایل به پیشروی مخفیانه دارند. این موضوع را بدانید که استفاده از اسنایپر به همراه صداگیر، به احتمال ۷۰ درصد دیگر دشمنان را از حضور شما آگاه خواهد کرد. اگر فکر می‌کنید که می‌توانید با یک اسنایپر بسیار قدرتمند و ساکت، تمام دشمنانِ یک لوکیشن را به صورت مخفیانه از پای در آورید، در اشتباه بوده اید. همچنین اگر تمایل به تجربه‌ی Cyberpunk 2077 به صورت مخفیانه را دارید، باید تمرکز ویژه‌ای بر روی اتریبیوت Cool و پرک‌های مربوط به آن داشته باشید. باید به این موضوع اشاره کرد که آپگرید کردن سیستم عصبی شخصیت اصلی با مراجعه به Ripper Doc ها، قابلیت های مختلفی را در دسترس بازی کنندگانی که تمایل به مخفی کاری دارند، قرار خواهد داد. پرک‌های مختلفی برای مخفی کاری تدارک دیده شده که هر کدام از آنها به شیوه‌ای منحصر به فرد، این سیستم را به سمت جلو حرکت می‌دهد و با دریافت آنها می‌توانید تجربه‌ی لذت بخش‌تری از مخفی کاری‌ها داشته باشید. همچنین استفاده از انواع و اقسام اسلحه‌های سرد و گرم در سکانس‌‌های مخفی کاری، توصبه نمی‌شود. سعی کنید که به آرامی به پشت دشمنان به خیزید و ناگهان آنها را نابود سازید. البته برخی از دشمنی که از قدرت بالایی برخوردار هستند، به این شیوه نابود نمی‌شوند. به هر حال با افزایش توانایی‌های خود در هک کردن، می‌توانید بسیاری از دشمنان را نابود سازید.

یکی از موثر ترین کارهایی که در ابتدای Cyberpunk 2077 و به هنگام ساخت شخصیت اصلی می‌توان انجام داد، پخش کردن پوینت‌های مختلف میان تمام اتریبیوت‌ها می‌باشد. بدین ترتیب می‌توانید بسیاری از درب‌ها را باز کنید و یا برخی از گفتگوها را روشی متفاوت پیش ببرید. سپس با انجام ماموریت های فرعی و اصلی بیشتر، توانایی ساخت بهتر بیلد خود را خواهید داشت. حداقل‌ها را رعایت کنید!

دقت داشته باشید که اتریبیوت Cool در بسیاری از گفتگو ها استفاده می شود به شما اجازه می‌دهد که اطلاعات بیشتری را در خصوص اهداف‌تان به دست آورید. برای مثال هنگامی که این اتریبیوت را به اندازه‌ی کافی آپگرید شده باشید، می توانید اطلاعات بیشتری را در خصوص نحوه‌ی ورود به لوکیشن هدف خود و …. به دست آورید. از طرف دیگر اتریبیوت و پرک‌های تکنیکال و Intelligence شما را در هک کردن و باز کردن درب‌ها و خاموش کردن سیستم های امنیتی، کمک خواهد کرد ‌

توجه ویژه‌ای به اتریبیوت Body داشته باشید: این اتریبیوت می‌تواند به صورت مستقیم قدرت شخصیت اصلی را افزایش دهد و به این ترتیب میزان خط سلامتی و خط استقامت کاراکتر افزایش می‌یابد. چنین مواردی برای هر بازی کننده، مفید است.

امیدواریم که مطالب فوق برای شما مفید واقع شده باشد. به زودی با آموزش‌های پیچیده‌تر در خصوص سایبرپانک ۲۰۷۷ در خدمت شما خواهیم بود.

به سال ۲۰۷۷ خوش آمده اید

 

به نایت سیتی خوش آمده اید. شهری مملو از اتفاقات غیر قابل پیش بینی. در ابتدا باید اظهار داشت که Cyberpunk 2077 در ایالتی آزاد در شمال کالیفرنیا رخ می دهد. به صورت دقیق تر باید گفت که اکثر اتفاقات و رخدادهای این اثر در نایت سیتی به وقوع خواهد پیوست. شهری ساحلی که میان لس‌آنجلس و سن فرانسیسکو قرار دارد. لازم به ذکر است که این شهر، کاملا خیالی بوده اما پس زمینه داستانیِ بسیار منحصر به فرد و قدرتمندی دارد. خودتان را برای دنیایی که توسط تکنولوژی به زوال رفته است، آماده کنید. صمیمیت در بین انسانها کمرنگ شده و مردم به دسته های مختلفی تقسیم شده اند. در سال ۲۰۲۰، اتفاق بسیار ناگواری برای این شهر رخ داد و یک دستگاه هسته‌ای، تحت شرایطی مرموز، از کار افتاد. چنین موضوعی شوکی بزرگ به نایت سیتی و ساکنینش داد اما در سال ۲۰۷۷، این شهر جانی تازه گرفته و میزبان ساکنین جدیدی شده است. نقشه Cyberpunk 2077 به شش قسمت تقسیم شده. یکی از این قسمت ها، سیتی سنتر و یا همان مرکز شهر می باشد که مملو از آسمان خراش های زیبا و خیره کننده است. با حرکت به سمت خارج، به منطقه واتسون می‌رسیم. این منطقه همانند سیتی سنتر، پر زرق و برق نیست و همچنین اکثر ساکنین آن، مهاجرانی از سمت آسیا میباشند. در این منطقه، تفاوت فرهنگی بین مردم موج میزند. منطقه وستبروک، به عنوان قسمت توریستی شناخته می شود. لازم به ذکر است که ثروتمندترین شهروندان نایت سیتی، در این منطقه زندگی می‌کنند. Heywood نام یکی دیگر از مناطق نایت سیتی می باشد. اکثر ساکنین این منطقه لاتین هستند و میزان درگیری ها در این منطقه بسیار بالا می باشد. Pacifica به عنوان زباله دانی نایت سیتی به شمار می رود و مملو از خلافکار های مختلف است. اما ششمین و آخرین منطقه‌ی نایت سیتی، Santo Domingo نام دارد که منطقه‌ای کاملاً صنعتی به شمار می‌رود. البته لازم به ذکر است که در Cyberpunk 2077 به محوطه‌ای به نام بدلندز نیز سفر خواهید. این محوطه خارج از نایت سیتی قرار دارد.

شما نقش یک مزدور خیابانی را بازی خواهید کرد؛ تفنگی که توسط بزرگترین خلافکار های نایت سیتی استخدام می‌شود تا فعالیت‌های مختلفی را به سرانجام برساند. به عنوان یک مزدور، شما زندگی سر تاسر خطرناکی را انتخاب کرده‌اید. برای موفقیت، به قابلیت‌های درست و شهرت و تجهیزات منحصر به فرد نیازمند هستید. با انجام فعالیت‌های مختلف، پول بدست خواهید آورد و به کمک پول می توانید قابلیت های متعددی را برای خود خریداری کنید و در نهایت شخصیت خود را به یک اسلحه‌ی متحرک تبدیل نمایید. همچنین با انجام فعالیت‌های مختلف، امتیاز تجربه به دست خواهید آورد و بدین ترتیب می توانید قابلیت های مخصوصی را برای بدن سایبورگی خود آزاد نمایید.

در بسیاری از مواقع می توانید به مخفی کاری بپردازید و یا شبکه‌های مختلف را برای پیشروی، هک کنید. در Cyberpunk 2077 شما چیپ سِت مهمی را خواهید دزدید و به اجبار آن را در مغز خود قرار خواهید داد. همین موضوع یکی از ستارگان راک اند رول به نام جانی سیلور هَند (کیانور ریوز) را به زندگانی بازمی‌گرداند.

سایبرپانک ۲۰۷۷ هم اکنون در دسترس پلتفرم‌های پلی استیشن ۴ و پلی استیشن ۵ و  اکس باکس وان  و ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس و کامپیوترهای شخصی و گوگل استیدیا قرار دارد.

شما عزیزان می‌توانید با مشاهده و دنبال کردن پروفایل بازی Cyberpunk 2077 از جدیدترین اخبار٬ تریلر‌ها٬ نقد و بررسی‌ها و…. مربوط به آن مطلع شوید.

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot
`