راهنمای Cyberpunk 2077 | بدست آوردن بهترین وسائل نقلیه‌ی بازی

بازی های مرتبط

در نهایت پس از سال‌ها انتظار، Cyberpunk 2077 در دسترس کاربران پلی استیشن ۴ و پلی استیشن ۵ و ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس و کامپیوترهای شخصی قرار گرفت. ساخته‌ی جدید استودیوی سی دی پراجکت از عظمت بسیار زیادی برخوردار می باشد و موارد مختلف و منحصر به فردی را در خود جای داده است. سایبرپانک ۲۰۷۷ در بستری با محیط باز صورت می گیرد و یکی از مهمترین موضوعات در خصوص این عنوان، جابجایی در سطح شهر می باشد. تصمیم گرفتیم که راهنمایی برای شما عزیزان فراهم آوریم و بهترین وسایل نقلیه برای جابجایی در نایین سیتی و همچنین نحوه‌ی به دست آوردن آنها را معرفی کنیم. پس اگر تمایل به کسب اطلاعات بیشتر دارید، در ادامه همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

لینک‌های مرتبط:

راهنمای Cyberpunk 2077 | آموزش‌های مقدماتی و نحوه‌ی ارتقای سطح

نقد و بررسی بازی Cyberpunk 2077 | جاه طلبی‌ ناکام CD Projekt

دانلود بازی Cyberpunk 2077 برای PC

دانلود آلبوم موسیقی بازی Cyberpunk 2077

Yaiba Kusanagi CT-3X

نهایت سرعت: 189 کیلومتر بر ثانیه

نحوه‌ی دریافت: بدون شک می‌توان گفت که Yaiba Kusanagi CT-3X بهترین موتور موجود در Cyberpunk 2077 می‌باشد. برای بدست آوردن این موتور، ملزم به ارتقای درجه‌ی Street Cred به سطح 12 هستید. این موتور با قیمت €$22,000 در محله‌ی Westbrook به فروش می‌رسد (پس از رسیدن به Street Cred مربوطه، فیکسر مخصوصی به شما پیام می‌دهد و این موتور را خواهد فروخت)

Herrera Outlaw GTS

نهایت سرعت: 186 کیلومتر بر ثانیه

نحوه‌ی دریافت: برای دریافت این ماشین، Street cred شما باید به سطح ۳۰ برسد. سپس فیکسری به شما پیام می‌دهد تا این ماشین را به شما بفروشد. با مراجعه به لوکیشن City Center می‌توانید این ماشین را خریداری کنید. لازم به ذکر است که این ماشین با قیمت €$ 62,000 به فروش می‌رسد.

Rayfield Aerondight S9

نهایت سرعت: 190 کیلومتر بر ثانیه

نحوه‌ی دریافت: در ابتدا به سطح ۵۰ از Street Cred برسید. سپس وارد محله‌ی Westbrook شوید. فیکسری به شما پیام می‌دهد و این ماشین را با قیمت €$ 225,000 به شما خواهد فروخت.

Rayfield Caliburn

نهایت سرعت: 211 کیلومتر بر ثانیه

نحوه‌ی دریافت: این ماشین،‌ سریع‌ترین و شاید بهترین ماشین موجود در Cyberpunk 2077 باشد. بسیار راحت می‌توانید آن را پیدا کنید. در ابتدا ماموریت Ghost Town را به اتمام برسانید (این ماموریت با همراهی یکی از مهم‌ترین شخصیت‌های فرعی به نام Panam ادامه می‌یابد). سپس به مدت چند روز صبر کنید (می‌توانید از گزینه‌ی Skip Time استفاده کنید). در نهایت به لوکیشن زیر بروید:

این لوکیشن در بدلندز قرار دارد.

وارد غار شوید. درست جلوتر از جایی که با Nash مبارزه کردید (سکانس مبارزه‌ی پایانی ماموریت Ghost Town ) این ماشین به صورت رایگان قرار دارد.

این ماشین با رسیدن درجه‌ی Sreet cred به ۴۰ نیز با قیمت €$ 157,000 قابل خرید است.

Mizutani Shion Coyote

نهایت سرعت: 199 کیلومتر بر ثانیه

نحوه‌ی دریافت: با رسیدن به درجه‌ی ۲۰ از Street cred می‌توانید با قیمت €$ 115,000 این ماشین را خریداری کنید. با ورود به محوطه‌ی The Badlands یکی از فیکسرها برای خرید این مایشن به شما پیشنهاد خواهد داد.

Mizutani Shion MZ2

نهایت سرعت:185 کیلومتر بر ثانیه

نحوه‌ی دریافت: برای دریافت این ماشین به street cred در سطح ۳۰ نیاز دارید. ماشین با قیمت €$ 75,000 و در محوطه‌ی Watson به فروش می‌رسد. یکی از فیکسرها با ورود به این محوطه، با شما ارتباط برقرار خواهد کرد.

Porsche 911 II (930) Turbo

نهایت سرعت: 161 کیلومتر بر ثانیه

نحوه‌ی دریافت: برای بدست آوردن این ماشین، ملزم به انجام ماموریت Chippin’ In هستید. در ابتدا باید به مقداری در خط داستانی پیشروی کنید تا این ماموریت برای شما آزاد شود. این پورشه متعلق به جانی سیلور هند می‌باشد. برای بدست آوردن آن، ملزم به بخشیدن Grayson در Chippin’ In می‌باشید.

Quadra Type-66 Avenger

نهایت سرعت: 185 کیلومتر بر ثانیه

نحوه‌ی دریافت: برای بدست آوردن این ماشین به street cred در سطح 20 نیازمند هستید. این ماشین در محوطه‌ی City Center با قیمت €$ 55,000 فروخته می‌شود. یکی از فیکسرها با ورود به این محوطه، با شما ارتباط برقرار خواهد کرد.

Quadra Type-66 Javelina

نهایت سرعت: 189 کیلومتر بر ثانیه

نحوه‌ی دریافت: برای بدست آوردن این ماشین به street cred در سطح 30 نیازمند هستید. این ماشین در محوطه‌ی The Badlands  با قیمت €$ 55,000 فروخته می‌شود. یکی از فیکسرها با ورود به این محوطه، با شما ارتباط برقرار خواهد کرد.

Villefort Alvarado V4F 570 Delegate

نهایت سرعت: 151 کیلومتر بر ثانیه

نحوه‌ی دریافت: برای بدست آوردن این ماشین به street cred در سطح 20 نیازمند هستید. این ماشین در محوطه‌ی Heywood  با قیمت €$ 62,000 فروخته می‌شود. یکی از فیکسرها با ورود به این محوطه، با شما ارتباط برقرار خواهد کرد.

ARCH Nazaré

نهایت سرعت: 178 کیلومتر بر ثانیه

نحوه‌ی دریافت: برای بدست آوردن این موتور به street cred در سطح 40 نیازمند هستید. این موتور در محوطه‌ی Westbrook  یا قیمت €$ 138,000 فروخته می‌شود. یکی از فیکسرها با ورود به این محوطه، با شما ارتباط برقرار خواهد کرد.

به نایت سیتی خوش آمده اید. شهری مملو از اتفاقات غیر قابل پیش بینی. در ابتدا باید اظهار داشت که Cyberpunk 2077 در ایالتی آزاد در شمال کالیفرنیا رخ می دهد. به صورت دقیق تر باید گفت که اکثر اتفاقات و رخدادهای این اثر در نایت سیتی به وقوع خواهد پیوست. شهری ساحلی که میان لس‌آنجلس و سن فرانسیسکو قرار دارد. لازم به ذکر است که این شهر، کاملا خیالی بوده اما پس زمینه داستانیِ بسیار منحصر به فرد و قدرتمندی دارد. خودتان را برای دنیایی که توسط تکنولوژی به زوال رفته است، آماده کنید. صمیمیت در بین انسانها کمرنگ شده و مردم به دسته های مختلفی تقسیم شده اند. در سال ۲۰۲۰، اتفاق بسیار ناگواری برای این شهر رخ داد و یک دستگاه هسته‌ای، تحت شرایطی مرموز، از کار افتاد. چنین موضوعی شوکی بزرگ به نایت سیتی و ساکنینش داد اما در سال ۲۰۷۷، این شهر جانی تازه گرفته و میزبان ساکنین جدیدی شده است. نقشه Cyberpunk 2077 به شش قسمت تقسیم شده. یکی از این قسمت ها، سیتی سنتر و یا همان مرکز شهر می باشد که مملو از آسمان خراش های زیبا و خیره کننده است. با حرکت به سمت خارج، به منطقه واتسون می‌رسیم. این منطقه همانند سیتی سنتر، پر زرق و برق نیست و همچنین اکثر ساکنین آن، مهاجرانی از سمت آسیا میباشند. در این منطقه، تفاوت فرهنگی بین مردم موج میزند. منطقه وستبروک، به عنوان قسمت توریستی شناخته می شود. لازم به ذکر است که ثروتمندترین شهروندان نایت سیتی، در این منطقه زندگی می‌کنند. Heywood نام یکی دیگر از مناطق نایت سیتی می باشد. اکثر ساکنین این منطقه لاتین هستند و میزان درگیری ها در این منطقه بسیار بالا می باشد. Pacifica به عنوان زباله دانی نایت سیتی به شمار می رود و مملو از خلافکار های مختلف است. اما ششمین و آخرین منطقه‌ی نایت سیتی، Santo Domingo نام دارد که منطقه‌ای کاملاً صنعتی به شمار می‌رود. البته لازم به ذکر است که در Cyberpunk 2077 به محوطه‌ای به نام بدلندز نیز سفر خواهید. این محوطه خارج از نایت سیتی قرار دارد.

شما نقش یک مزدور خیابانی را بازی خواهید کرد؛ تفنگی که توسط بزرگترین خلافکار های نایت سیتی استخدام می‌شود تا فعالیت‌های مختلفی را به سرانجام برساند. به عنوان یک مزدور، شما زندگی سر تاسر خطرناکی را انتخاب کرده‌اید. برای موفقیت، به قابلیت‌های درست و شهرت و تجهیزات منحصر به فرد نیازمند هستید. با انجام فعالیت‌های مختلف، پول بدست خواهید آورد و به کمک پول می توانید قابلیت های متعددی را برای خود خریداری کنید و در نهایت شخصیت خود را به یک اسلحه‌ی متحرک تبدیل نمایید. همچنین با انجام فعالیت‌های مختلف، امتیاز تجربه به دست خواهید آورد و بدین ترتیب می توانید قابلیت های مخصوصی را برای بدن سایبورگی خود آزاد نمایید.

در بسیاری از مواقع می توانید به مخفی کاری بپردازید و یا شبکه‌های مختلف را برای پیشروی، هک کنید. در Cyberpunk 2077 شما چیپ سِت مهمی را خواهید دزدید و به اجبار آن را در مغز خود قرار خواهید داد. همین موضوع یکی از ستارگان راک اند رول به نام جانی سیلور هَند (کیانور ریوز) را به زندگانی بازمی‌گرداند.

سایبرپانک ۲۰۷۷ هم اکنون در دسترس پلتفرم‌های پلی استیشن ۴ و پلی استیشن ۵ و  اکس باکس وان  و ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس و کامپیوترهای شخصی و گوگل استیدیا قرار دارد.

شما عزیزان می‌توانید با مشاهده و دنبال کردن پروفایل بازی Cyberpunk 2077 از جدیدترین اخبار٬ تریلر‌ها٬ نقد و بررسی‌ها و…. مربوط به آن مطلع شوید.

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot
`