دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
خانه » اطلاعاتی درباره‌ی سیستم ارتقای اسلحه‌‌ Cyberpunk 2077 و تبلیغات شهر نایت سیتی منتشر شد

اطلاعاتی درباره‌ی سیستم ارتقای اسلحه‌‌ Cyberpunk 2077 و تبلیغات شهر نایت سیتی منتشر شد

Cyberpunk 2077

تمام طرفداران و منتظران Cyberpunk 2077 در جریان هستند که بازی در شهری به نام نایت سیتی رخ می‌دهد. توسعه دهندگان وعده داده اند که نایت سیتی، طبیعی‌تر از آن چه فکر می‌کنید، ساخته خواهد شد. شهری پر از خلافکار و جانی و گروهک‌های مختلف. نایت سیتی بیان‌گر قسمتی از داستان بازیست. تا به حال کلان شهر‌های مختلف را دیده اید؟ تبلیغات بزرگ بر روی دیوار و یا نمایشگر‌های عظیمِ متصل شده به آسمان خراش‌ها را مشاهده‌ کرده اید؟ اگر پاسختان مثبت بود، باید خدمتتان عرض کنم که چنین تبلیغاتی در نایت سیتی هم وجود دارند. از طرفی اطلاعات بسیار جالبی درباره‌ی سلاح‌ها و نحوه‌ی ارتقایشان بدست آورده ایم. مشخص شد هر چقدر از یک سلاح بیشتر استفاده کنید، سلاح مورد نظر با بدن سایبریک شما بیشتر همگام می‌شود و انمیشن‌ها و نحوه‌ی استفاده از آن تغییر می‌کند. سایبرپانک ۲۰۷۷ در ۱۶ آپریل سال ۲۰۲۰ میلادی (مصادف با 28 فروردین ماه سال ۱۳۹۹) برای پلتفرم‌های اکس باکس وان و پلی استیشن ۴ و کامپیوتر‌های شخصی عرضه خواهد شد. در ادامه برای اخبار تکمیلی همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

Cyberpunk 2077 در ژانر نقش آفرینی توسعه می‌یابد. توسعه دهندگان وعده‌ی جزئیات بی شماری را در بازی داده اند. این جزئیات در تک تک سکانس‌ها و المان‌های عنوان مذکور دیده می‌شود. برای مثال، در برخی از موارد، انتخاب‌های شما سبب تغییر روند یک مرحله و یا ماموریت خواهد شد. یا باعث به قتل رسیدن دوستتان می‌شود. تمام تلاش اعضای سی دی پروجکت، بر روی باور پذیر بودن دنیای خیالی سایبرپانک ۲۰۷۷ متمرکز شده است. به تازگی اطلاعات بسیار جالبی درباره‌ی سیستم ارتقا اسلحه و تبلیغات درون شهری بدست آورده ایم.

ابتدا به سراغ تبلیغات درون شهری می‌رویم. نایت سیتی نمادی از افول بشریت در اکثر زمینه هاست. شهری پر از خلافکار و سرمایه دار و صد البته مردم فقیر. یکی از ویژگی‌های کلان شهر‌های امروزی، تبلیغات بزرگی است که در سر تاسر شهر از برند‌ها و یا فیلم‌های بلاک باستر دیده می‌شود. توسعه دهندگان با وسواس بسیاری نایت سیتی را طراحی کرده اند. طوری که این دسته از تبلیغات در شهر Cyberpunk 2077 هم دیده می‌شود. طراح هنری این اثر درباره‌ی این تبلیغات توضیح مختصری داد. نایت سیتی یک شهر خیالی با المان‌های فانتزی است. بشریت پیشرفت‌های زیادی در زمینه‌ی تکنولوژی کرده. این پیشرفت‌ها و تکنولوژی‌ها بر روی تبلیغات و ظاهر آن‌ها نیز تاثیر گذاشته. به طور کلی می‌توان گفت که تبلیغات سر تاسر نایت سیتی، حال و هوای سایبرپانکی دارند و درست همانند عناصر دیگر، شما را به تحسین وا می‌دارند.

مورد حائز اهمیت دیگر، سیستم جالب پیشرفت سلاح‌ها و ارتقای آن هاست. آقای مایلز توست، طراح مرحله‌ی Cyberpunk 2077 اظهار کرد که هرچه بیشتر از یک سلاح استفاده کنید، سلاح مورد نظر با بدن سایبری شما تطابق بیشتری پیدا می‌کند. با تطابق بیشتر، انمیشن‌ها تغییر خواهند کرد و حالت نرم تری به خود می‌گیرند.

اطلاعات بسیاری جزئی بود مگر نه؟ اما همین اطلاعات نشان دهنده‌ی وسواس سازندگان برای طراحی جزئیات می باشند. قرار است تا در نایت سیتی غرق شویم و با تمام وجودمان این شهر خیالی و داستان تاریکش را حس کنیم. چندی پیش شاهد یک طراحی فوق العاده از SnowCrowe (یکی از کاربران DeviantArt) بودیم. وی یک طراح تازه کار و خود آموخته می‌باشد  و به کمک نرم افزار Daz3D 4.11 شخصیت اول Cyberpunk 2077 را طراحی کرده است.

Cyberpunk 2077 میزبان اکسپنشن‌های بزرگی خواهد بود. DLCهایی که از لحاظ کیفیت و وسعت با DLC های ویچر ۳ برابری می‌کنند. چندی پیش مصاحبه‌ای از طرف YongYea با طراح ماموریت‌های بازی صورت گرفت. وی در مصاحبه اعلام کرد که سایبرپانک ۲۰۷۷ از چندین پایان مختلف برخوردار خواهد بود. مثل همیشه می‌توانید نظرات خود را راجع به جدیدترین اثر در دست ساخت استدیو‌ی سی دی پروجکت در بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید. حجم احتمالی بازی (فضای خالی مورد نیاز برای نصب) حداقل ۸۰ گیگابایت اعلام شده است. سایبرپانک ۲۰۷۷ در ۱۶ آپریل سال ۲۰۲۰ میلادی (مصادف با 28 فروردین ماه سال ۱۳۹۹) برای پلتفرم‌های اکس باکس وان و پلی استیشن ۴ و کامپیوتر‌های شخصی عرضه خواهد شد.

اگر از علاقه مندان Cyberpunk 2077 هستید،  می‌توانید با دنبال کردن دایرکتوری بازی از جدیدترین اخبار٬ تریلر‌ها٬ نقد و بررسی‌ها و…. مربوط به آن مطلع شوید.

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>