Cyberpunk 2077 Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 میزبان DLC‌های بزرگ خواهد بود

بازی های مرتبط

تا چند ماه دیگر سایبرپانک منتشر خواهد شد. سی دی پروجکت سرانجام به انتظار‌ها خاتمه داد و از تاریخ انتشار Cyberpunk 2077 در مراسم E3 2019 (کنفرانس مایکروسافت و با حضور کیانور ریوز) رونمایی کرد. همیشه پس از عرضه‌ی بازی‌های بزرگ، سوالی برای مخاطبان پیش می‌آید : چه مواردی پس از انتشار عنوان عرضه می‌گردد؟ سازندگان چگونه قصد پشتیبانی از بازی را دارند؟ خبر خوبی برای شما داریم. سی دی پروجکت قصد انتشار اکسپنشن‌های مختلفی برای سایبرپانک دارد. خبر بهتر اینجاست که اکسپنشن‌های مذکور درست مانند بسته‌های الحاقی ویچر ۳ (Blood and Wine و Hearts of Stone) بزرگ و خارق العاده خواهند بود. Cyberpunk 2077 در ۱۶ آپریل سال ۲۰۲۰ میلادی (مصادف با 28 فروردین ماه سال ۱۳۹۹) برای پلتفرم‌های اکس باکس وان و پلی استیشن ۴ و کامپیوتر‌های شخصی عرضه خواهد شد. در ادامه برای اخبار تکمیلی همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

فکر نکنم کسی اکسپنشن‌های ویچر ۳ را تجربه کرده باشد و از شدت کیفیت و میزان محتوا‌ی آن تعجب هیجان زده نشده باشد. هر کدام از این بسته‌های الحاقی ۱۵ الی ۴۰ ساعت مخاطب را سرگرم می‌کردند. از لحاظ کیفیت هم هیچ فرقی با بازی اصلی نداشتند (حتی در برخی ماموریت‌ها بهتر از بازی اصلی ظاهر می‌شدند!!). پس از اعلام تاریخ انتشار Cyberpunk 2077 در مراسم E3 2019، سازندگان اطلاعات بسیاری را با مخاطبان به اشتراک گذاشتند. برای مثال چندی پیش دریافتیم که محیط سایبرپانک ۲۰۷۷ در نایت سیتی خلاصه نمی‌شود. محوطه‌ی پیرامون این شهر، بد لندز نام دارد. می‌توانید برای مدتی نایت سیتی را ترک کنید و به جستجو در اطراف شهر بپردازید. بد لندر مملو از ماموریت‌های مختلف و فعالیت‌های گوناگون است. حال خبر جدیدی انتشار یافته که مطمئناً سبب خوش حالی طرفداران می‌شود. Cyberpunk 2077 میزبان بسته‌های الحاقی بزرگ خواهد شد. DLCهایی که از لحاظ کیفیت و وسعت با DLC های ویچر ۳ برابری می‌کنند.

بیشتر بخوانید :  تماشا کنید: رویداد جدید For Honor با حضور Prince of Persia

به تازگی مصاحبه‌ای از سمت وب سایت Prima Games با یکی از دست اندر کاران استدیو‌ی توسعه دهنده‌ی Cyberpunk 2077 صورت گرفته. در ادامه توجه شما را به قسمتی از اظهارات ایشان جلب می‌نمایم:

ما درباره‌ی اکسپنشن‌های بازی صحبت می‌کنیم. می‌خواهیم مطمئن شویم که داستان بازی به صورت کامل روایت می‌شود. همچنین قصد داریم تا دنیای این عنوان را گسترش دهیم. هنوز به خاطر دارم که پس از اتمام خط داستانی ویچر ۳، می‌خواستم اطلاعات بیشتری از حال و اوضاع NPC ها و .. (موارد مشابه) کسب کنم. احساس می‌کنم که Cyberpunk 2077 هم بدین گونه خواهد بود.

وی در ادامه‌ی صحبت خود اظهار داشت که بازی به صورت کامل عرضه می‌شود و موردی را برای اکسپنشن جدا نگاه نمی‌داریم. (که می‌تواند شامل مکانیک و یا المان و یا … هر چیز دیگری باشد). بگذارید منظورش را بهتر برای شما بیان کنم. قرار نیست که سی دی پروجکت از بازی اصلی چیزی بکاهد و آن را به بسته‌های الحاقی واگذار کند.

داستان Cyberpunk 2077 جذاب است مگر نه؟ در طول روایت، شخصیت‌های مختلفی را مشاهده می‌کنید. این شخصیت‌ها به مرور زمان پیشرفت می‌کنند و وارد ماجراجویی‌های مختلف می‌شوند. قرار نیست محتوایی از بازی بکاهیم و آن را برای بسته‌های الحاقی نگاه داریم. بازی به صورت یک پکیج کامل عرضه می‌شود بدون هیچ گونه کم و کسری.

همه‌ی ما سی دی پروجکت را به خاطره همین اخلاق‌ها دوست داریم. این استدیو به مخاطب و شعورش احترام می‌گذارد. ویچر ۳ در سال ۲۰۱۵ بدون هیچ گونه قفل و یا هر چیز دیگری بر روی کامپیوتر‌های شخصی انتشار یافت و با این وجود فروش بسیار خوبی را تجربه کرد. (قفل‌های مزاحمی که جلوی کرک شدن بازی را می‌گیرند. در حقیقت هیچ بازی غیر قابل کرک شدن نیست. دنوو و دیگر قفل‌ها تنها زمان کرک شدن بازی را به تعویق می‌اندازند). مثل همیشه می‌توانید نظرات خود را راجع به این مطلب در بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید. چندی پیش مطلع شدیم که بازی کنندگان می‌توانند بدون کشتن حتی یک نفر، Cyberpunk 2077 را تجربه کنند. سایبرپانک ۲۰۷۷ در ۱۶ آپریل سال ۲۰۲۰ میلادی (مصادف با 28 فروردین ماه سال ۱۳۹۹) برای پلتفرم‌های اکس باکس وان و پلی استیشن ۴ و کامپیوتر‌های شخصی عرضه خواهد شد.

بیشتر بخوانید :  شایعات جدید در خصوص تغییر ژانر Fable بی اعتبار است

اگر از علاقه مندان و یا منتظرین Cyberpunk 2077 هستید،  می‌توانید با دنبال کردن دایرکتوری بازی از جدیدترین اخبار٬ تریلر‌ها٬ نقد و بررسی‌ها و…. مربوط به آن مطلع شوید.

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot
`