خانه » طراحی منحصر به فرد محیط در Cyberpunk 2077

طراحی منحصر به فرد محیط در Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077

در آخرین مصاحبه‌ی «مایلز تست»‌‌ (Miles Tost) یکی از عوامل شرکت CD Projekt RED که به تازگی منتشر شده‌ است٬ وی درباره‌ی چشم انداز و محیط‌های مختلف Night City (شهری که Cyberpunk 2077 در آن جریان دارد) اطلاعت جدیدی را در دسترس بازی‌کنان قرار داده است. در ادامه خبر با نوین اسپات همراه باشید.

عنوان Cyberpunk 2077 به خاطره دلایل بسیاری زیبا به نظر می‌رسد٬ یکی از این دلایل٬ طراحی ویژه شهر و تراکم جمعیت آن می‌باشد. استدیو‌ی CD Projekt RED درباره‌ی Night City توضیحات فراوانی داده اما مسلماً طرفداران این بازی خواستار اطلاعات بیشتری هستند. یکی از طراحان بازی Cyberpunk 2077 به نام «مایلز تست»‌‌ اطلاعات جدیدی درباره‌ی مناظر و طراحی نایت سیتی منتشر کرده است. مایلز اعلام داشت که هدف طراحان بازی خاص بودن شهر با همه‌ی فرهنگ‌ها و معماری‌های مختلف است٬ همه این‌ها در قالب یک شهر باور پذیر و یک‌پارچه ارائه شده است. همچنین هر قسمت شهر دارای اتمسفر جداگانه و مختص خودش می‌باشد.

هر شش ناحیه‌ی Night City طراحی منحصر به‌ فرد دارد به طوری که معماری‌ها٬ فرهنگ‌ها٬ مردم و مشکلات مختلفی که در هر محل ممکن است با آن‌ها برخورد کنید٬ مخصوص خودش است و همه‌ی این موارد در قالب شهری باور پذیر و یک‌پارچه به بازی‌کنان ارائه می‌شود. همه‌ی نواحی شهر نایت سیتی در Cyberpunk 2077 با سایه‌ی آسمان خراش‌ها پوشیده نشده. برای مثال Pacifica, قسمتی از شهر که به خاطره کمبود بودجه تبدیل به مرکز توریستی نشد٬ در حال حاظر پر از ساختمان‌های نیمه کاره و مخروبه و مخفی‌گاه گروهک‌های خلافکار و زورگیران است. هر قسمتی از شهر دارای تاریخچه‌ی مخصوص خودش می‌باشد و بازی‌کنان را مشتاق به فهمیدن آن می‌کند.

عنوان Cyberpunk 2077 تا به امروز تاریخ انتشار مشخصی نداشته است. این عنوان در آینده‌ای نامعلوم برای سه پلتفرم اصلی منتشر می‌شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این بازی می‌توانید به اینجا مراجعه نمایید.

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.