Cyberpunk 2077 Cyberpunk 2077

معرفی گروهک‌های خلافکاری Cyberpunk 2077

بازی های مرتبط

سایبرپانک ۲۰۷۷ فوق العاده به نظر می‌رسد. با انتشار اطلاعات بیشتر از بازی، میزان هایپ مربوطه نیز افزایش پیدا می‌کند. سی دی پراجکت رد در صدد ساخت یک بازی بسیار بزرگ می‌باشد. عنوانی که بتواند ژانر خود را به جلو پیش ببرد و محدودیت‌ها را زیر پای بگذارد. همان طور که می‌دانید، وقایع Cyberpunk 2077 در نایت سیتی رخ می‌دهد. این شهر چند لایه، گروهک‌های خلافکاری بسیاری را در خود گنجانده. گروهک‌هایی که هرکدام دارای ویژگی‌های منحصر به فرد هستند و پیشینه‌ی بسیار جالبی دارند. در طی ماه‌های اخیر، سی دی پراجکت رد، اطلاعات مختصری در خصوص این گروهک‌ها ارائه نموده است. این پست جمع بندی تمام معرفی‌های صورت گرفته از گنگ‌های سایبرپانک ۲۰۷۷ است. اگر تمایل به کسب اطلاعات بیشتر دارید، در ادامه همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

معرفی 6th Street در سایبرپانک ۲۰۷۷

این گروه توسط عده‌ای از بازماندگان جنگ 4th Corporate تشکیل شد. در ابتدا، اعضای گروه به پلیس نایت سیتی کمک می‌کردند. اما با گذشت زمان، رویه‌ی اصلی گروهک تغییر کرد و شاهد تغییر اهداف آن‌ها بودیم. 6th Street در حال حاضر، صرفا به منافع خود می‌پردازند و اهمیت چندانی به برقراری قانون و عدالت در جامعه، نمی‌دهد.

معرفی گروه Valentinos در سایبرپانک ۲۰۷۷

به عنوان یکی از بزرگترین گروه‌های خلافکاری نایت سیتی، Valentino ها به کدهای اخلاقی و رسوماتی با قدمت بیش از یک قرن، پایبند هستند. آن‌ها ضمن کنترل بخش عظیمی از نواره‌ی لاتین نشین Heywood، برای اصولی همچون شرافت، عدالت و برادری، با جدیت تمام ارزش قائل‌اند.

معرفی گروه Arasaka  در سایبرپانک ۲۰۷۷

Cyberpunk 2077

خانواده‌ای با اصالت ژاپنی. Arasaka به ارائه‌ی خدمات امنیتی، بانکی و حقوقی به شرکت‌های بزرگ مشهور است. به عنوان یکی از عظیم‌ترین مجموعه‌های 2077، وسایل نقلیه و اسلحه‌های آن‌ها از محبوب‌ترین تجهیزات در بین پلیس و نیروهای امنیتی است..

معرفی گروه Kang-Tao در سایبرپانک ۲۰۷۷

کمپانی Kang-Tao، یک شرکت نوپای چینی و متخصص در زمینه‌ی فناوری سلاح‌های هوشمند و خدمات امنیتی است. این شرکت به لطف انتخاب‌های جسورانه، راهبردهای شجاعانه و صد البته حمایت بزرگان نایت سیتی، با سرعت بالایی در حال پیمودن پله‌های ترقی و رسیدن به قله‌های صنعت اسلحه‌سازی است

معرفی گروه Animals در سایبرپانک ۲۰۷۷

Cyberpunk 2077

یک گروه پرخاشگر متشکل از جنگجوهای خیابانی که از استفاده از تجهیزات سایبری خودداری کرده و به جای آن از مقادیر زیادی تستوسترون و مکمل‌های حیوانی (مانند هورمون رشد) استفاده می‌کنند. آن‌‌ها ذاتا خویی حیوانی دارند و به طرز خطرناکی به خود و هر آنچه که هستند، افتخار می‌کنند. این گنگ توسط زنی به نام Sasquatch رهبری می شود.

معرفی گروه Tyger Claws در سایبرپانک ۲۰۷۷

گروهک Tyger Claws ریشه‌های ژاپنی دارد و در Japantown قرار دارد (Japantown نام لوکیشنی در نایت سیتی می‌باشد). اعضای گروهک Tyger Claws بسیار خشن و بی رحم می‌باشند و از ظاهر‌‌های ترسناکی برخوردار هستند. اعضای گروه با تتو‌های منحصر به فردشان و موتورهای مخصوصشان شناخته می‌شوند.

معرفی گروه Militech در بازی سایبرپانک ۲۰۷۷

همه در Night City این را می‌دانند که کلمه‌ی «Militech» به یکی از بزرگ‌ترین تولید‌کننده‌های سلاح و وسایل نقلیه‌ی نظامی در دنیا اشاره دارد. آن‌ها برای سالیان سال، همکاری نزدیکی با ارتش آمریکا و سازمان‌های پلیسی داشته و اسلحه‌ها و برنامه‌های تمرینی سطح بالایی در اختیار آن‌ها گذاشته‌اند.

معرفی گروه Voodoo Boys در سایبرپانک ۲۰۷۷

وودو بوی‌ها، دارودسته‌ای مرموز در پسیفیکای کالیفرنیا هستند که سر و کارشان با شبکه‌های گوناگون بوده و خود را وقف کشف کردن اسرار Old Net و رموز پشت Blackwall کرده‌اند. آن‌ها بر لبه‌ی تیغ زندگی می‌کنند و هر قانونی که وجود داشته باشد را می‌شکنند. به عنوان مثال ویروس‌هایی را توسعه می‌دهند که سیستم عصبی را از کار انداخته و متوقف می‌کند.

معرفی گروه Maelstrom در سایبرپانک 2077

قلمرو «Maelstrom»، بخش‌های صنعتی «Watson» است. شما قادر خواهید بود که آن‌ها را در کارخانه‌هایشان و در باشگاه Totentanz ملاقات کنید. آن‌ها شدیدا به فناوری‌های سایبری علاقه‌مند هستند و میل آن‌ها به بهبود ضعف بشر بسیار قوی‌تر از ترسشان از بیماری‌های روانی ناشی از استفاده‌ی بیش از حد از ایمپلنت‌های سایبری است.

Cyberpunk 2077 را بشناسیم:

سایبرپانک ۲۰۷۷ مخاطب خود را با اتمسفری بسیار عجیب رو به رو می‌کند. داستان بازی روایت‌گر ماجراهای شخصیتی به نام V است. سایبرپانک ۲۰۷۷ در ژانر اکشن نقش آفرینی توسعه می‌یابد. دوربین، بازی را از زاویه‌ی اول شخص روایت خواهد کرد. انتخاب یکی از مهم‌ترین المان‌های حاضر در پیکره‌ی گیم پلی این اثر تلقی می‌گردد. هرکدام از انتخاب‌های شما، تاثیر به سزایی بر روی داستان خواهد گذاشت و سرنوشت شما و دوستانتان را رقم می‌زند. توسعه دهندگان Cyberpunk 2077 به مخاطبان خود وعده داده اند که بازی، بسیار زیباتر از آن‌چه در گذشته دیدیم، خواهد بود. بد نیست بدانید که دنیای سایبرپانک ۲۰۷۷ نسبت به ویچر ۳ کوچک‌تر است اما از فعالیت‌های بیشتری برخوردار می‌باشد. دنیای بازی به گونه‌ای طراحی شده که مخاطب را مجبور به گشت و گذار و یافت موارد مختلف و کشف داستان‌های گوناگون بکند. این تنها قسمتی از داستان پردازی سایبرپانک است. سلاح‌های Cyberpunk 2077 به سه دسته‌ی اصلی تقسیم می‌شود. هر کدام از سلاح‌ها توسط کمپانی منحصر به فردی توسعه یافته. همچنین هر کارخانه‌ی اسلحه سازی،‌ پیش زمینه‌ی داستانی مخصوص به خود را دارد و به شیوه‌ی مختلفی بنا شده. حدود ۷۵ ماموریت فرعیِ داستان محور (street stories) در شهر بزرگ و چند لایه‌ی سایبرپانک وجود دارد. یکی از بزرگ‌ترین قسمت‌های Cyberpunk 2077 و مبارزات آن را وسائل الکترونیکی پیشرفته و تکنولوژی‌های سایبرپانکی تشکیل می‌دهند. با استفاده از این تجهیزات می‌توانید ویژگی‌های جدید و متعددی را به پروتاگونیست اضافه نمایید. سیستم شخصی سازی در سایبرپانک بسیار بسیار عمیق و پیشرفته طراحی شده. شخصیت و جنسیت و دیالوگ‌ها و اعمال او، به صورت تمام و کمال در اختیار شماست. سی دی پراجکت رد اظهار کرده که نویسندگان تمرکز ویژه‌ای بر روی داستان داشته اند. چندی پیش مصاحبه‌ای از سمت وب سایت USGamer با تهیه کننده‌ی سایبرپانک ۲۰۷۷ ترتیب داده شد. وی در این گفت و گو در خصوص قوانین بازی و محله‌های مختلف نایت سیتی صحبت کرد. برای مشاهده‌ی یکی از کازپلی‌های منتخب این اثر، بر روی این لین کلیک کنید.

می‌دانیم که ساخته جدید سی دی پراجکت از فناوری ری تریسینگ پشتیبانی خواهد کرد. بدون شک بازی با این تکنولوژی جلوه کاملاً جدید و تازه‌ای می‌گیرد. لازم به ذکر است که سایبرپانک ۲۰۷۷ از تکنولوژی DLSS.2 نیز پشتیبانی خواهد کرد. مثل همیشه می‌توانید نظرات خود را راجع به این مطلب در بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید. سایبرپانک ۲۰۷۷ در تاریخ ۱9 نوامبر سال ۲۰۲۰ میلادی (مصادف با 29 آبان سال ۱۳۹۹) برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴ و اکس باکس وان و کامپیوترهای شخصی عرضه خواهد شد.

اگر از علاقه مندان Cyberpunk 2077 هستید،  می‌توانید با دنبال کردن دایرکتوری بازی از جدیدترین اخبار٬ تریلر‌ها٬ نقد و بررسی‌ها و…. مربوط به آن مطلع شوید.

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot
`