بهترین اسلحه‌ها و زره‌هایی که درون Cyberpunk 2077 قرار دارند | نوین اسپات

بازی های مرتبط

درون Cyberpunk 2077 اسلحه‌ها،زره‌‌ها، Cyberware و ماد‌هایی بسیار زیادی برای جمع آوری وجود دارد، همین موضوع باعث شده تا انتخاب بهترین اسلحه و تجهیزات تبدیل به معضل بزرگی شود. به همین خاطر ما در نوین اسپات تصمیم گرفته‌ایم تا به معرفی 15 تا از بهترین تجهیزات و اسلحه‌های این بازی بپردازیم و توضیحی مختصری درباره این تجهیزات بدهیم، پس با ما همراه باشید.

اسلحه Malorian Arms 3516

اسلحه

 در طی بازی حتما دلتان خواسته که سلاح مشهور جانی سیلور‌هند را خودتان حمل کنید، خبر خوش این است که شما می‌توانید این سلاح قدرتمند را در حین مرحله فرعی “Chippin in” بدست بیارید. این پیستول قدرتمند در هر ثانیه می‌تواند 238/5 دمیج وارد کند و باعث می‌شود تیر‌هایی که به سر دشمنان برخورد کنند(هدشات‌ها)  1.20 برابر دمیج بیشتری نسبت به حالت عادی وارد کند. همچنین ضربات Melee ای که توسط این پیستول به دشمن وارد شود باعث سوختن دشمن می‌شود.

اسلحه Overwatch

Overwatch اسنایپر اختصاصی شخصیت Panam می‌باشد که شما با کمک به او می‌توانید این اسلحه را به عنوان یادگاری از او دریافت کنید. Overwatch را می‌توان به جرئت یکی از بهترین اسلحه‌های بازی دانست. این اسلحه دمیجی میان 741 تا 906 به طور عادی به دشمن وارد می‌کند و 41 درصد امکان دارد تا دمیجی 108 برابر میزان عادی به دشمن وارد کند و همچنین هدشات کردن دشمنان باعث می‌شود تا این اسلحه، دمیجی 2.10 برابر دمیج عادی خود به دشمن وارد کند. از دیگر ویژگی‌های این اسلحه می‌توان به ضدا خفه کن و همچنین 4 جایگاه برای نصب انواع ماد اشاره کرد.

اسلحه Widow maker

اسلحه

در یک کلام Widow Maker یک سلاح فوق العاده می‌باشد. این اسلحه در هر ثانیه دمیجی شیمیایی به میزان 381.1 به دشمن وارد می‌کند و با هر شلیک دو گلوله پرتاب می‌کند، همچنین هر گلوله این اسلحه 33 درصد شانس دارد تا دشمن را به سم آلوده کند. هدشات کردن دشمنان دمیج این اسلحه را 1.50 برابر افزایش می‌دهد و شما می‌توانید با یاد گرفتن مهارت‌های Engineering تیر‌های این اسلحه را طوری ارتقا دهید که از پشت دیوار نیز به دشمنان آسیب برساند.

اسلحه Skippy

نگذارید زبان شیرین هوش مصنوعی این پیستول شما را از نگهداری این اسلحه نزد خودتان پشیمان کند. یکی از ویژگی‌های این پیستول را می‌توان هوشمند بودن و نیاز نداشتن آن به Smart Link برای تمرکز خودکار بر روی دشمنان دانست. این پیستول در هر ثانیه 181/9 دمیج می‌تواند وارد کند و دو جایگاه برای نصب ماد دارد. یکی دیگر از ویژگی‌های این پیستول قابلیت ارتقا یافتن آن همراه با لول شخصیت شما است، به لطف این ویژگی شما در هر زمانی می‌توانید از این پیستول بهره ببرید و هرگز احساس ضعف نکنید.

Corporate Blazer with Bullet-Proof Lining

اگر برای اوایل بازی نیاز به آرموری مفید و در عین حال در دسترس دارید،Corporate Blazer with Bullet-Proof Lining جواب نیاز‌های شماست. این لباس آرمور شما را به میزان 58.5 افزایش و به شما 0.2 درصد شانس می‌دهد تا گلوله‌ها را جا خالی دهید، مهم‌ترین ویژگی این آرمور را می‌توان کاهش میزان Stamina مصرفی هنگام بلاک کردن ضربات دانست.

Breathable Reinforced Bio-Cotton Corporate Slacks

اسلحه

Breathable Reinforced Bio-Cotton Corporate Slacks یکی دیگر از آرمور‌هایی است که می‌تواند در اوایل بازی شما را به خوبی کمک کند و تقریبا شما را از انتخاب آرمور جدید بی نیاز کند. پوشیدن Breathable Reinforced Bio-Cotton Corporate Slacks آرمور شما را به میزان 43 افزایش می‌دهد و همچنین باعث می‌شود تا میزان فال دمیج و کسر شدن Stamina پس از هر ضربه از نزدیک به میزان 5درصد کاهش یابد.

Samurai 2020 Tour T-Shirt

برای خرید این پیراهن شما نیاز به انجام چند مرحله فرعی و مقداری پول دارید اما با این حال Samurai 2020 Tour T-Shirt بخاطر آرمور بالایی که به شما می‌دهد و همچنین که ظاهر خوبی که دارد قطعا ارزش انجام چند مرحله را دارد. این پیراهن آرمور شما را به میزان 92.9 افزایش می‌دهد و همچنین چهار جایگاه برای نصب ماد دارد که به شما این اجازه را می‌دهد تا هر چه بهتر از خود دفاع کنید.

Jinchu-Maru

در کنار دمیج بسیار بالا، Jinchu-Maru به شما 100 درصد شانس دوبرابر کردن دمیج در هنگام اکتیو کردن Kerenzikov Cyberware می‌دهد، حتی اگر شما از این Cyberware استفاده نکنید این اسلحه در مقابل دشمنانی که سلامتی‌ای دوبرابر شما دارند بازهم دمیج دو برابر وارد می‌کند.

(Kerenzikov (Cyberware

این Cyberware به شما اجازه می‌دهد تا زمان را وابسته به نوع این این Cyberware آهسته کنید، اگر شما از نسخه معمولی Kerenzikov استفاده کنید، زمان به میزن 50 درصد و به مدت 1/5  ثانیه و اگر از نسخه لجندری استفاده کنید زمان به میزان 90 درصد و مدت 3/5 ثانیه آهسته می‌شود. آهسته شدن زمان به شکا کمک می‌کند تا راحت‌تر نشانه بگیرید و تیر‌ها را جاخالی دهید، از همین رو این Cyberware برای کسانی که معمولا از تفنگ استفاده می‌کنند، بسیار مناسب است.

(Second Heart (Cyberware

تجهیزات

Second Heart به شما این اجازه را می‌دهد تا بدترین مرگ‌ها را به سادگی دور بزنید. هنگام استفاده از این Cyberware، پس از آنکه سلامتی شما به میزان 0 درصد برسد، به سرعت به صورت کامل بازیابی می‌شود و این Cyberware به مدت 2 دقیقه به کولداون می‌رود.

 کاتانا Scalpel

Scalpel در یک کلام یک شمشیر فوق‌العاده است. با ارتقا این شمشیر به سطح لجندری، دمیجی که این شمشیر در هر ثانیه می‌تواند وارد کند به 700 افزایش می‌یابد. این شمشیر دارای سه جایگاه برای نصب ماد می‌باشد و اگر همراه Dynalar Sandevistan استفاده شود، 50 درصد این شانس را دارد که دمیجی بیشتر وارد کند و باعث خون‌ریزی دشمنان شود.

(Dynalar Sandevistan (Cyberware

این Cyberware بسیار مشابه Kerenzikov می‌باشد، با این تفاوت که Dynalar Sandevistan زمان را برای مدت بیشتری کند می‌کند اما میزان کندی آن کمتر است. با ارتقا دادن این Cyberware به سطح لجندری، شما می‌توانید زمان را به مدت 16 ثانیه و در هنگام کند شدن زمان، 15 درصد دمیج بیشتری به دشمن وارد کنید.

(Monowire (Cyberware

اسلحه

نسخه لجندری این Cyberware بهترین چیزی است که تنها با گشتن در نایت سیتی می‌توانید پیدا کنید، این Cyberware دمیجی میان 276 تا 337 با هر ضربه به دشمن وارد می‌کند و 20 درصد احتمال دارد که هر ضربه باعث خونریزی دشمن شود. مهم‌ترین ویژگی این Cyberware قابلیت شارژ شدن آن می‌باشد، هنگامی که از آن استفاده نمی‌کنید، این Cyberware شارژ می‌شود و با اولین ضربه دمیج مهیبی به دشمن وارد می‌کند.

(Projectile Launch System (Cyberware

اگر می‌خواهید نایت سیتی را به آتش بکشید و هرچیزی را که می‌بینید منفجر کنید، این Cyberware برای شماست. Projectile Launch System دست‌های V را تبدیل به یک پرتاب کننده موشک می‌کند، و به شما این اجازه را می‌دهد تا در محیطی بزرگ دمیج مهیبی به دشمنان وارد کنید. البته لازم به ذکر است که برای استفاده از این Cyberware شما نیاز به Smart Link دارید.

(Rin3U Battery (Cyberware Mod

اگر علاقه به له کردن دشمنان خود با استفاده از Gorilla Arms یا Mantis Blade دارید، این ماد به شدت به شما پیشنهاد می‌شود. با استفاده از این ماد، هرگاه که شما دشمنان را با استفاده از مشت خود بکشید Stamina شما به صورت کامل بازیابی می‌شود. به همین خاطر این ماد برای کسانی دوست دارن با مشت و مبارزه تن به تن به سراغ دشمنان خود بروند بسیار مناسب است.

مقاله ما در مورد بهترین تجهیزات Cyberpunk 2077 در اینجا به پایان می‌رسد، آیا این مقاله برای شما مفید بود؟ شما می‌توانید مانند همیشه نظرات خود را در بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

 

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot
`