خانه » تماشا کنید: تیزر Ripper Roo در Crash Team Racing Nitro-Fueled

تماشا کنید: تیزر Ripper Roo در Crash Team Racing Nitro-Fueled

Crash Team Racing Nitro-Fueled

بازی Crash Team Racing از جمله بازی‌های خاطره‌انگیر برای همه طرفدارن سری بازی‌های کراش است و حال با عرضه نسخه بازسازی شده این عنوان با نام Nitro-Fueled شخصیت‌های قدیمی بار دیگر جان گرفته‌اند. به تازگی نیز تیزری جدید از یکی دیگر از شخصیت‌های این بازی منتشر شد. در ادامه همراه نوین اسپات باشید.

کاراکتر Ripper Roo که سگی دیوانه است به تازگی در اکانت بازی Crash Team Racing Nitro-Fueled معرفی شد. پیش از این نیز تیزری از کاراکترهای کراش، پولار و کوکو منتشر شده بود که می‌توانید آن‌ها را نیز از طریق این لینک مشاهده کنید. البته تمامی این کاراکترها در نسخه اصلی بازی نیز حضور داشته‌اند اما بازسازی آن‌ها با گرافیکی بالاتر به طور قطع می‌تواند جذاب‌تر باشد. بازی قرار است ۲۱ جون (۳۱ خرداد) برای ایکس باکس وان، پلی استیشن ۴ و نینتندو سوییچ عرضه شود. در ادامه نیز می‌توانید تیزر Ripper Roo را مشاهده کنید.

تیزر معرفی Ripper Roo در Crash Team Racing Nitro-Fueled

 

نوشته شده توسط
عاشق بازی های نقش آفرینی و اکشن اول شخص

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.