دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
76
PC
(Metacritic)
80
PS4
(Metacritic)
79
XONE
(Metacritic)
78
Switch
(Metacritic)
خانه » بازی Crash Bandicoot N.Sane Trilogy در صدر پرفروش ترین های بریتانیا

بازی Crash Bandicoot N.Sane Trilogy در صدر پرفروش ترین های بریتانیا

بازی Crash Bandicoot N.Sane Trilogy در صدر پرفروش ترین های بریتانیا

بازی Crash Bandicoot N.Sane Trilogy پنج هفته شده است که در صدر پرفروش‌ترین بازی‌ها در بریتانیا قرار گرفته است. بازی Crash Bandicoot N.Sane Trilogy تمامی سری‌ بازی‌های قبلی Crash Bandicoot را شامل می‌شود.

این هفته همچنین بازی‌های GTA V، Mario Tennis Aces، Mario Kart 8 Deluxe و بازی Jurassic World Evolution به لیست پرفروش‌ها بازگشتند. بازی محبوب شرکت سونی یعنی God of War نیز همچنان در لیست پرفروش‌ها قرار گرفته است. شرکت یوبی سافت نیز به نظر می‌رسد با بازی مسابقه‌ای خود یعنی Crew 2 خوب عمل کرده و توانسته نظر مخاطبان را به خود جلب کند. هرچند این بازی در رده سوم پس از بازی LEGO The Incredibles قرار گرفته است.

لازم به ذکر است که بریتانیا و آمریکا این ماه شاهد عرضه عناوین بسیاری خواهند بود و باید دید که لیست پرفروش‌ترین بازی‌ها تغییر خواهد کرد یا خیر. در زیر می‌توانید لیست پرفروش‌ترین بازی‌های ماه جولای در بریتانیا را مشاهده کنید.

  1. Crash Bandicoot N. Sane Trilogy
  2. LEGO The Incredibles
  3. The Crew 2
  4. God of War
  5. Mario Kart 8 Deluxe
  6. Call of Duty: WWII
  7. Grand Theft Auto V
  8. Sonic Mania Plus
  9. Jurassic World Evolution
  10. Mario Tennis Aces

نوشته شده توسط
عاشق بازی های نقش آفرینی و اکشن اول شخص

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.