خانه » بازسازی سه گانه Crash Bandicoot، در راه پلتفرم‌های دیگر

بازسازی سه گانه Crash Bandicoot، در راه پلتفرم‌های دیگر

بنا بر اطلاعات منتشرشده، یکی از پرفروش‌ترین ریمسترهای تاریخ پلی استیشن ۴ یعنی عنوان «Crash Bandicoot N. Sane Trilogy» قرار است برای پلتفرم‌های ایکس یاکس وان، رایانه‌های شخصی و نینتندو سوییچ نیز عرضه شود.

کمپانی «اکتیویژن» به‌تازگی اعلام کرده است که ریمستر موفق و پرفروش Crash Bandicoot N. Sane Trilogy که قبلاً در انحصار پلتفرم پلی استیشن ۴ بوده است، قرار است ۱۰ ماه جولای (۱۹ تیر ۹۷) برای ایکس یاکس وان، پی سی و نینتندو سوییچ منتشر شود.

این ریمستر شامل سه‌گانه محبوب کرش بندیکوت است که عبارت‌اند از: Crash Bandicoot ،Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back و Crash Bandicoot 3: Warped. از طرفی مدل‌ها، بافت‌ها و صحنه‌های سینمایی بازی قرار است در این نسخه بهبود پیدا کنند. همچنین قابلیت‌های جدیدتری نیز به شخصیت Coco اضافه می‌شود.

نوشته شده توسط
The oldest and strongest emotion of mankind is fear, and the oldest and strongest kind of fear is fear of the unknown

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.

ثبت نام

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.