Crash Bandicoot 4 Crash Bandicoot 4

سیستم مورد نیاز برای اجرای Crash Bandicoot 4: It’s About Time

نهایتا کاربران کامپیوترهای شخصی می‌توانند از تجربه‌ی Crash Bandicoot 4: It’s About Time لذت ببرند. این امر در تاریخ ۶ فروردین سال 1400 رخ خواهد داد. به تازگی توسعه دهندگان از سیستم مورد نیاز برای اجرای این اثر رونمایی کرده اند. اگر تمایل به کسب اطلاعات بیشتر دارید، در ادامه همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

حداقل سیستم مورد نیاز برای اجرای Crash Bandicoot 4: It’s About Time

Operating System: Windows® 10
Processor: Intel® Core i3-4340/AMD FX-6300
Video: Nvidia GTX 660/AMD Radeon HD 7950
Memory: 8GB RAM
Storage: 30GB
Internet: Broadband Internet connection
Input: Keyboard and mouse and controllers are supported

برای اجرای این عنوان در حداقل تنظیمات گرافیکی به یک ریز پردازنده‌ی مرکزی متوسط همانند AMD FX-6300 و یا Core i3-4340 و یک کارت گرافیک ضعیف همانند Nvidia GTX 660 و یا AMD Radeon HD 7950 به همراه هشت گیگابایت حافظه‌ی رم نیازمند هستید.

سیستم پیشنهادی برای اجرای Crash Bandicoot 4: It’s About Time

Operating System: Windows® 10
Processor: Intel® Core i5-2500k/AMD Ryzen 5 1600X
Video: Nvidia GTX 970/AMD R9 390
Memory: 16GB RAM
Storage: 30GB
Internet: Broadband Internet connection
Input: Keyboard and mouse and controllers are supported.

برای اجرای این عنوان در تنظیمات گرافیکی بالا به یک ریز پردازنده‌ی مرکزی متوسط همانند Core i5-2500k و یا AMD Ryzen 5 1600X و یک کارت گرافیک متوسط رو به پایین همانند Nvidia GTX 970 و یا AMD R9 390 به همراه شانزده گیگابایت حافظه‌ی رم نیازمند هستید.

داستان کرش ۴ درست پس از اتفاقات و رخدادهای کرش ۳ روایت می شود و باز هم زمان آن رسیده تا به کمک کرش و کوکو دنیا را نجات دهید. لازم به ذکر است که شخصیت Dingodile نیز قابل بازی طراحی شده. موضوع بسیار مهمی که توسعه دهندگان بر روی آن مانور داده اند، کازمتیک های منحصر به فرد برای هر کدام از شخصیت ها می باشد. بدین ترتیب میتوانید با پیشرفت در مراحل و انجام فعالیت‌های مختلف، لباس های جدیدی برای شخصیت های قابل بازی، آزاد کنید و شخصیت خود را طبق سلیقه تان شخصی سازی نمایید. همچنین برای آزاد کردن این لباس‌‌ها، هیچ‌گونه پرداخت درون برنامه ای وجود ندارد و بازی کنندگان با فروش Gemها و همچنین انجام چالش های مختلف، قادر به آزاد ساختن لباس ها هستند. ماسکهای کوانتوم نیز یکی از جدیدترین المان هایی است که به Crash Bandicoot 4: It’s About Time اضافه شده. هر کدام از این ماسک‌ها، قابلیت های منحصر به فردی مانند آهسته کردن زمان و یا برعکس کردن جاذبه زمین را در دستان بازی کنندگان قرار می‌دهد. هر کدام از مراحلی که توسط کرش قابل بازی باشند، به کمک کوکو نیز قابل تجربه هستند و از این لحاظ، هیچگونه محدودیتی برای بازی کنندگان وجود ندارد. بازی کنندگان می توانند تمام مراحل را بارها و بارها تکرار کنند. توسعه‌دهندگان به کمک استودیو Beenox، چالش های مخصوصی را برای هر مرحله در نظر گرفتند تا به بازی کنندگان بهانه‌ای برای تکرار مراحل بدهند.

Crash Bandicoot 4: It’s About Time هم اکنون در دسترس کاربران پلی استیشن و ایکس باکس قرار دارد. بازی از قابلیت اسمارت دلیوری پشتیبانی خواهد کرد. عنوان مذکور در تاریخ ۶ فروردین ۱۴۰۰ توسط کلاینت بتل نت، در دسترس کاربران کامپیوترهای شخصی نیز قرار خواهد گرفت.

شما عزیزان می‌توانید با مشاهده و  دنبال کردن پروفایل بازی Crash Bandicoot 4: It’s About Time  از آخرین اخبار، تریلر ها، نقد و بررسی ها، مقالات و …. مربوط به آن آگاه شوید.

برای مشاهده لینک های دانلود لطفا تایید کنید.

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot
`