دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
54
PC
(Metacritic)
60
PS4
(Metacritic)
60
XONE
(Metacritic)
خانه » بازی Crackdown 3 در رویداد XO18 قابل بازی است

بازی Crackdown 3 در رویداد XO18 قابل بازی است

بازی Crackdown 3 در رویداد XO18 قابل بازیست

بازی Crackdown 3 انحصاری کنسول ایکس باکس وان است که اولین بار در سال ۲۰۱۴ طی رویداد E3 رونمایی شد. اما تاکنون تاریخ انتشار آن اعلام نشد و به تازگی اخبار جدیدی پیرامون این بازی منتشر شده است که این بازی در رویداد XO18 حضور خواهد داشت. برای مشاهده ادامه مطلب با وب سایت نوین اسپات همراه باشید.

به تازگی ایکس باکس مکزیک اعلام کرد بازی Crackdown 3 طی رویداد XO18 مکزیکوسیتی مایکروسافت قابل بازی خواهد بود. پیام توییتری این شعبه به زبان اسپانیایی نوشته شده اما با ترجمه این نوشته میتوان دریافت که این بازی در رویداد مورد اشاره قابل اجراست. این نخستین باری است که بازی Crackdown 3 در رویدادی قابل اجراست. آخرین بار در سال ۲۰۱۷ توانستیم به انجام این بازی شرکت مایکروسافت بپردازیم. در حالی که ۴ سال از معرفی این بازی میگذرد، مایکروسافت تاکنون درباره آن سکوت اختیار کرده و اشارهای به زمان انتشار آن نداشته است.

تجربه بازی Crackdown 3 در XO18

پیش بینی میشود شرکت ردموندی در رویداد ماه آینده تاریخ انتشار را اعلام نماید. به نظر میرسد این رویداد مایکروسافت یک رویداد ویژه برای صاحبان و طرفداران XBOX خواهد بود. رویدادی که مایکروسافت وعده معرفی و نمایش‌های هیجان انگیزی داده است. این بازی تنها یکی از چندین عنوان قابل اجرا رویداد XO18 مکزیکوسیتی مایکروسافت محسوب می‌شود. رویداد XO18 از ۱۰ نوامبر یا ۱۹ آبان آغاز می‌شود و تاریخ انتشار آخر Crackdown 3 ایکس باکس وان، فوریه ۲۰۱۹ خواهد بود.

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.