عرضه بازی Crackdown 3 دیگر تاخیر نخواهد داشت
عرضه بازی Crackdown 3 دیگر تاخیر نخواهد داشت عرضه بازی Crackdown 3 دیگر تاخیر نخواهد داشت

عرضه بازی Crackdown 3 دیگر تاخیر نخواهد داشت

با توجه به تاخیرهای زیاد در عرضه بازی Crackdown 3 ، سرانجام وبسایت Eurogamer مدعی شد که این تاخیر آخرین تاخیر شرکت مایکروسافت در عرضه این بازی خواهد بود. این بازی که برای اولین بار در نمایشگاه E3 2014 از آن رونمایی شد قرار بود در سال ۲۰۱۶ عرضه شود. اما پس از آن به نوامبر ۲۰۱۷ موکول شد تا به همراه عرضه ایکس باکس وان وارد بازار شود.

این بازی با بی‌میلی طرفداران در نمایشگاه E3 2017 مواجه شد و عرضه آن بار دیگر به تاریخی در سال ۲۰۱۸ موکول شد. اما این پایان ماجرای بازی Crackdown 3 نبود و مایکروسافت ماه پیش اعلام کرد که این بازی در ۲۲ فوریه (۳ اسفند) ۲۰۱۹ عرضه خواهد شد. اینبار وبسایت Eurogamer تلاش کرده است که تولید طولانی مدت Crackdown 3 را با یکسری مصاحبه دقیق با شرکت مایکروسافت و استودیوهای مختلف توسعه دهنده Crackdown 3 بررسی کند. «فیل اسپنسر» (Phil Spencer) معاون رئیس اجرایی بازی شرکت مایکروسافت در این باره به این وبسایت می‌گوید:

خیلی سخت است که بازی‌ها را رو به جلو برد. هیچ شکی در این باره وجود ندارد. این موضوع خیلی خرج برمی‌دارد. باید مطمئن شویم که تیم انرژی لازم برای آن را دارد، بنابراین زمان می‌برد که سر هر موضوعی به توافق رسید و مطمئن شد که اوضاع برای همه روشن شود. ما می‌خواستیم تصمیمی که می‌گیریم سبب جلو رفتن بازی شود به همین دلیل می‌خواستیم زمان مناسب را به آن اختصاص دهیم.

آن‌ها می‌خواستند که زمان مناسبی بازی Crackdown 3 را عرضه کنند. این بدین معنی است که احتمالا این بازی پس از بازی Red Dead Redemption 2 عرضه شود. اسپنسر نیز تا حدی این موضوع را تایید می‌کند، البته او از سایر بازی‌های بزرگ که قرار است در تعطیلات منتشر شوند سخن به میان آورد.

خبر بد برای Crackdown 3 این است که سایر تهیه کنندگان بازی‌های بزرگ نیز همین عقیده را دارند و ماه‌های اولیه سال ۲۰۱۹ اختصاص به بازی‌های Kingdom Hearts 3، Anthem، the Resident Evil 2 Remake و The Division دارد. نزدیک به پنج سال وقفه در عرضه از اولین رونمایی این بازی، سرانجام تاریخی برای عرضه این بازی مشخص خواهد شد.

برای مشاهده لینک های دانلود لطفا تایید کنید.

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot
`