دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
83
PC
(Metacritic)
80
PS4
(Metacritic)
79
XONE
(Metacritic)
خانه » اضافه شدن بتل رویال به Counter Strike

اضافه شدن بتل رویال به Counter Strike

دانلود بازی Counter-Strike: Global Offensive بکاپ استیم

هفته‌ی پیش بود که خبر رایگان شدن Counter Strike: Global Offensive منتشر شد. حال خبر اضافه شدن حالت بتل رویال به این بازی نیز اعلام شد. این حالت که Danger Zone نام گرفته تاکید بر سیستم loot و ابعاد کوچکتری نسب به بقیه بازی‌ها در این سبک دارد. در ادامه برای اخبار تکمیلی همراه نوین اسپات باشید.

ممکن است Counter Strike: Global Offensive قدمت زیادی داشته باشد اما همواره برای جذب بازی‌کننده‌های جدید و نگه داشتن طرفداران قدیمی خود٬‌ ترفند‌های جدیدی داشته است. به تازگی کمپانی Valve اعلام کرده است که این بازی رایگان٬ میزبان بتل رویال خواهد بود و مود بتل رویال آن Danger Zone نام دارد. مچ‌های تک‌نفره دارای ۱۶ شرکت کننده و مچ‌هایی که شامل تیم‌های دو یا سه نفره می‌باشند٬‌ دارای ۱۸ شرکت کننده هستند. نکته‌ی قابل توجه یکسان بودن اسلحه‌های بازی برای هر حالت است همچنین سیستم loot نقش بسیار پررنگی در Danger Zone خواهد داشت٬ لوت کردن باعث پیدا کردن پول و اسلحه‌های مختلف و خرید وسائل مورد نیاز (که توسط drone ها به دست شما می‌رسند) می‌شود.

در  مود جدید ٬Counter Strike: Global Offensive حالت بازی تهاجمی‌تر شده است. بازی کنندگان با جستجوی گاو صندوق‌ها٬ قبول کردن برخی ماموریت‌ها٬ نجات دادن بیماران و….. پول بیشتری کسب خواهند کرد. همچنین شما می‌توانید به نقشه‌ای که جزئیات بازی مانند محل دشمنان٬ محل تحویل وسائل و محل رخ دادن Danger Zone دسترسی داشته باشید. به گفته‌ی ولو خط سلامتی بازی کنندگان در مود Danger Zone به ۱۲۰HP خواهد رسید تا به چالش برانگیزی بازی افزوده شود.

بازی کننده‌ها می‌توانند با پرداخت ۱۵ دلار ٬ حساب کاربری خود را از معمولی به Prime status تغییر دهند. در این حالت شما می‌توانید از آیتم‌ها و اسلحه‌های ویژه‌ای (اسکین‌های مختلف) استفاده کنید درست همانند چیزی که قبل‌تر در کانتر استرایک دیده بودیم. به نظر می‌رسد ولو Prime status را به کسانی که قبل از رایگان شدن Counter Strike: Global Offensive آن را خریداری کرده اند٬ به صورت رایگان ارائه دهد. هم اکنون می‌توانید Danger Zone را بر روی سه پلتفرم MAC و Linux و PC تجربه کنید. همچنین برای بکاپ این عنوان (مخصوص استیم) می‌توانید به اینجا مراجعه نمایید.

رای بدهید!

2 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.