دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
85
PC
(Metacritic)
81
PS4
(Metacritic)
84
XONE
(Metacritic)
خانه » تماشا کنید: تریلر جدید Control قابلیت‌های مختلف جس فیدن را به نمایش می‌گذارد

تماشا کنید: تریلر جدید Control قابلیت‌های مختلف جس فیدن را به نمایش می‌گذارد

رمدی وعده‌ی یک عنوان خلاف جریان، متفاوت، ساختار شکن و بی نظیر را داده و از همین رو انتظارات از Control بسیار بالاست. کمپانی ناشر، 505 Games ، کماکان به بازار یابی کنترل ادامه می‌دهد. از همین رو تریلر بسیار مختصر اما مفیدی درباره‌ی قابلیت‌های مختلف پروتاگونیست بازی انتشار یافته است. کنترل در تاریخ ۲۷ آگوست سال ۲۰۱۹ میلادی (مصادف با ۵ شهریور ماه سال جاری) برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴ و اکس باکس وان و کامپیوتر‌های شخصی عرضه خواهد شد. در ادامه برای اخبار تکمیلی و تماشای تریلر مذکورهمراه وب سایت نوین اسپات باشید.

لازم به ذکر است که تریلر کمتر از ۱ دقیقه می‌باشد و تماشای آن زمان زیادی از شما نمی‌گیرد. در ویدیو شاهد معرفی قابلیت‌های جس فیدن هستیم. راوی اظهار دارد که با پیشروی در Control قادر به کسب قابلیت‌های مختلف هستید. این قابلیت‌ها هم در مبارزات و هم در گیم پلی به کار شما خواهند آمد. برای مثال می‌توانید با کسب قابلیت‌های مخصوص، به محیط‌های مختلف سفر کند و درب‌های مخصوصی را باز نماید (مترویدوینیا). همچنین سلاح فیدن قابل آپگرید شدن می‌باشد. با اسلحه‌های خود می‌توانید تیرهای شارژ شده شلیک نمایید.  قابلیت پرتاب کردن اجسام و کنترل آن‌ها نیز در تریلرهای قبلی معرفی و پرداخت شده.

در ابتدای معرفی سخت افزار مورد نیاز برای اجرای Control بر روی کامپیوترهای شخصی، مخاطبان به نابهینه بودن بازی شک کردند. سپس شاهد کاهش یافتن سیستم مورد برای اجرای بازی بودیم. همین موضوع سبب شد تا مخاطبان به داون گرید شدن بازی شک نمایند. در گفت و گویی با آقای توماس پوها، رئیس بخش ارتباطات استدیو‌ی رمدی، مشخص شد که هیچ داون گریدی در خصوص کنترل صورت نگرفته است.

مثل همیشه می‌توانید نظرات خود را راجع به این مطلب در بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید. Control در تاریخ ۲۷ آگوست سال ۲۰۱۹ (مصادف با پنجم شهریور ماه سال جاری) برای پلتفرم‌های اکس باکس وان٬ پلی استیشن ۴ و کامپیوتر‌های شخصی عرضه خواهد شد. در انتها شما عزیزان را دعوت به تماشای تریلر می‌کنم.

برای کسب اطلاعات بیشتر حول محور Control و آگاهی یافتن از جدیدترین اخبار٬ نقد و بررسی٬ تریلر و…. مربوط به آن می‌توانید پروفایل بازی را مشاهده و دنبال کنید

تریلر جدید Control با محوریت قالیت‌ها اسلحه‌های بازی

 

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>