خانه » قسمت جدیدی از Commandos در دست ساخت قرار دارد

قسمت جدیدی از Commandos در دست ساخت قرار دارد

Commandos

در سال گذشته شاهد خریداری شدن آی پی Commandos توسط Kalypso Media بودیم. در آن زمان شاهد اظهارات Kalypso Media مبتنی بر زنده کردن فرنچایز‌های قدیمی و بازسازی آن‌ها بودیم. در اوایل سال میلادی جاری نیز از  Commandos 2 HD Remaster و Praetorians HD Remaster  رونمایی شد. Commandos 2 (نسخه‌ی ریمستر شده) هم اکنون در دسترس کاربران پلی استیشن ۴ و اکس باکس وان اکس و کامپیوترهای شخصی و نینتندو سوییچ قرار دارد. اما مثل اینکه طرفداران فرنچایز خواهان نسخه‌های بیشتر هستند. به تازگی از قصد Kalypso Media برای ساخت قسمت جدید این آی پی خبر دار شدیم. لازم به ذکر است که این نسخه برای پلی استیشن ۵ و اکس باکس اسکارلت و کامپیوترهای شخصی عرضه خواهد شد. در ادامه برای اخبار تکمیلی همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

هنوزز نام مشخصی برای قسمت جدید Commandos معرفی نشده اما این موضوع را می‌دانیم که کمپانی Kalypso Media یک استدیوی تازه را برای ساخت این عنوان تاسیس کرده و توسعه دهندگانی را برای ساخت پروژه گردآوری نموده. این تیم توسعه‌ی تازه کار نیز هنوز نام مشخصی ندارد (در حقیقت Kalypso Media نامی رسمی برای استدیوی جدید خود اعلام نکرده). به هر حال بد نیست بدانید که وب سایت رسمی Kalypso Media این استدیو را با نام Kalypso Studio Frankfurt یاد کرده.

رهبری استدیو بر عهده‌ی Jürgen Reußwig می‌باشد. وی در گذشته در استدیوی Games Disterilly مشغول بوده و بر روی  Citadels کار می‌کرده.  Citadels در ژانر استراتژی ریل تایم توسعه یافت و نتوانست نظرات مخاطبان این مجموعه را برآورده کند (میانگین نمرات این عنوان در وب سایت متاکریتیک به عدد ۲۰ رسیده. همچنین کاربران استیم نمره‌ی ۳/۱۰ را به بازی اعطا کرده اند). Jürgen Reußwig در خصوص آغاز کار خود در استدیوی جدید Kalypso Media اظهار داشت که:

در تشکلِ جدیدی که به وجود آمده، تمام سعی و تلاشمان را می‌کنیم که نسخه‌ی موفقی را از فرنچایز Commandos توسعه دهیم. عنوانی که بر روی کنسول‌های نسل نهم و کامپیوترهای شخصی عرضه خواهد شد. فرنچایز مذکور یکی از نمادین‌ترین بازی‌های استراتژیک تاریخ است و ساخت قسمت جدید آن کمی برای من سخت بود. به همین دلیل از کمک افراد و سازندگان با تجربه بهره گرفتم. تیم توسعه‌ی ما انرژی بسیار زیادی برای ساخت این قسمت دارد. من قصد دارم که از تمام انرژی و منابع مختلف برای ساخت بهتر نسخه‌ی جدید Commandos استفاده کنم.

یکی از دست اندر کاران کمپانی Kalypso Media نیز در خصوص ساخت نسخه‌ی جدید کماندوز اظهار داشت که:

ساخت استدیو برای توسعه‌ی قسمت جدیدی از مجموعه‌ی Commandos یکی از نقشه‌هایی بود که برای رشد و پرورش کمپانی Kalypso Media داشتیم. این روند متوقف نخواهد شد. برنامه ریزی‌های بسیاری برای آینده داریم تا استدیوهای جدید تاسیس نماییم. مشتاقانه منتظر اتفاقات خوب و بزرگ هستیم.

عناوین معدودی برای پلی استیشن ۵ و اکس باکس اسکارلت معرفی شده. خوشحالیم که نسخه‌ی جدید Commandos نیز جزوی از آن‌هاست. فرنچایزی که خاطرت بی شماری را برای پی سی گیمران رقم زد. مثل همیشه می‌توانید نظرات خود را راجع به این مطلب در بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید.

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>