خانه » نسخه ریمستر CoD:Modern Warfare 2 بخش چند نفره نخواهد داشت

نسخه ریمستر CoD:Modern Warfare 2 بخش چند نفره نخواهد داشت

نسخه ریمستر شده Call of Duty:Modern Warfare2 بدون شک در لیست انتظار علاقمندان سبک شوتر اول شخص قرار دارد اما خبر جدیدی که از این بازی منتشر شده ممکن است باب میل خیلی از هواداران نباشد. این بازی نخستین باری که منتشر شد به یمن پیشینه داستانی قوی و ساختار منسجمی که در نسخه اول Modern Warfare از خود نشان داد توانست در مدت زمانی کم، تبدیل به یکی از بهترین عناوین شوتر اول شخص در تاریخ بازی‌های رایانه ای شود. هرچقدر که داستان نسخه اول این بازی گیرا بود، بخش چند نفره آن نیز دارای ویژگی‌های منحصر به فرد و هیجان انگیزی بود که در کنار بخش تک نفره، تجربه ای بسیار لذت بخش برای مخاطبان به ارمغان می آورد. اما بنا به اخبار جدید منتشر شده پیرامون این بازی و به نقل از پایگاه خبری «CharlieINTEL»، نسخه ریمستر شده این بازی که در دست تولید می‌باشد ممکن است بخش چندنفره نداشته باشد و سازندگان تمام تمرکز خود را صرف بهینه کردن نسخه اصلی و بخش تک نفره کرده‌اند. این اتفاق به معنای آنست که دیگر خبری از بخش Special Ops بازی که یکی از هیجان انگیزترین بخش‌های آن بود نیست.

نسخه چهارم از مجموعه بازی‌های Call of Duty که با عنوان Modern Warfare منتشر شده بود نیز توسط استودیوی Raven Software ریمستر شده بود ولی منابع آگاه اعلام کرده اند که در نسخه پیش رو تیم موسوم به Beenox در حال کار روی بازی است. سیاست ریمستر کردن بازی های رایانه ای به تازگی توسط اکتیویژن اتخاذ شده است و آنگونه که به نظر می رسد بسیار خوب جواب داده است. همانطور که در اخبار نیز مشاهده کردید سال جاری نسخه چهارمی از Black Ops راهی بازار خواهد شد تا بدینگونه اکتیویژن در سایه امن ریمستر نسخه ششم بازی خود بتواند به فروش بهتری برای Black Ops4 دست یابد.

نوشته شده توسط
که ز مژگان ســــیاه تو...!

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>