دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
83
PC
(Metacritic)
83
PS4
(Metacritic)
85
XONE
(Metacritic)
خانه » تماشا کنید: سیزن جدید Black Ops 4 به همراه اطلاعات تکمیلی

تماشا کنید: سیزن جدید Black Ops 4 به همراه اطلاعات تکمیلی

Black Ops 4 اولین نسخه از مجموعه بازی‌های ندای وظیفه بود که به صورت تمام و کمال بخش کمپین داستانی را حذف کرد و در تجربه‌ی آنلاین و چند نفره خلاصه می‌شد. استدیو‌ی تری آرک، توسعه دهنده‌ی بلک آپس ۴، تا به امروز به خوبی از بازی پشتیبانی کرده و با عرضه‌ی محتویات پس از انتشار و آپدیت‌های فراوان، مخاطبان را راضی نگاه داشته است. لازم به ذکر است که آپدیت جدید Black Ops 4 هم اکنون در دسترس کاربران پلی استیشن ۴ قرار دارد. نام آپدیت Operation Apocalypse Z می‌باشد و تمرکز بر روی کشت و کشتار زامبی‌های مختلف دارد. همچنین تریلری به مناسبت عرضه‌ی این آپدیت منتشر شده که مشاهده‌ی آن برای طرفداران بلک آپس ۴ خالی از لطف نیست. در ادامه برای اخبار تکمیلی و مشاهده‌ی تریلر همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

همان‌طور که گفتیم، آپدیت جدید بلک آپس ۴ ، Operation Apocalypse Z نام دارد و متمرکز بر روی کشت و کشتار زامبی‌ها می‌باشد. مود زامبی، میزبان کمپین جدیدی به نام Alpha Omega شده است. کسانی که در گذشته اقدام به خرید Black Ops Pass کرده بودند، قابلیت استفاده از مپ‌های بیشتر را دارند. برخی از این نقشه‌ها به تاریخچه‌ی زامبی‌ها و … اشاره دارد. البته همه‌ی آپدیت مخصوص زامبی‌ها نیست. Specialist جدیدی به نام Reaper (وی یک ربات است) نیز اضافه شده تا با تجهیزات خود زامبی‌ها را تکه تکه کند. در ادامه توجه شما را به مشاهده‌ی تریلر مربوطه جلب می‌کنم:

بد نیست نیم نگاهی به خلاصه‌ی محتویات  Operation Apocalypse Z اندازیم.

قسمت مولتی پلیر:

 • Specialist جدید: Reaper رباتی تا دندان مسلح است. وی با استفاده از قابلیت‌های رباتیک خود، توانایی ایجاد انفجار‌های مهیب و گسترده‌ای را دارد. سلاح مخصوص وی، یک ماشین گان بسیار قدرتمند است. این ماشین گان مواد منفجره‌ای را به سمت دشمنان شلیک می‌کند. بدین ترتیب به دشمنان اطراف نیز آسیب می‌رسد. ریپر از یک قابلیت ویژه و جذاب نیز برخوردار است. این ربات قادر به از کار انداختن رادار‌های دشمنان می‌باشد. بدین ترتیب می‌تواند بر روی پیشروی خود و هم تیمی‌هایش (برای عملیات‌های مخفی و شبیخون زدن) تاثیر بسیار مثبتی بگذارد.
 • نقشه‌ی ثانویه‌ی جدید: Jungle Flooded

نقشه‌های مخصوص Black Ops Pass

 • Der Schatten
 • Remnant
 • Havana

توضیحات مربوطه به بخش بلک اوت (بتل رویال)

شخصیت‌های قابل بازی جدید

 • Shadows
 • Russman
 • Danny Trejo

اکسیر‌های جدید:

 • Head Drama
 • Phoenix Up

پرک جدید:

 • Blood Wolf Bite

بخش جدید زامبی‌ها:

 • Alpha Omega: گیم پلی این مود 400% بزرگ‌تر از Nuketown Zombies می‌باشد. در این مود ملزم به مقابله با دشمن‌های جدیدی هستید.

اکثر محتویات Operation Apocalypse Z رایگان می‌باشند (به غیر از مپ‌های مخصوص بلک آپس پَس). علاقه مندان می‌توانند Black Ops Pass را با قیمت ۵۰ دلار تهیه کنند. Call of Duty: Black Ops 4  در دسترس کاربران  پلی استیشن ۴ و اکس باکس وان و کامپیوتر‌های شخصی می‌باشد. کاربران پلی استیشن ۴ می‌توانند Operation Apocalypse Z را هم اکنون دانلود کنند. این آپدیت در هفته‌ی آینده برای اکس باکس وان و کامپیوتر‌های شخصی  انتشار خواهد یافت.

برای کسب اطلاعات بیشتر از Call of Duty: Black Ops 4 به پروفایل آن مراجعه کرده و با دنبال کردن آن از جدیدترین اخبار٬ نقد و بررسی‌ها٬ تریلرها و …. مطلع شوید.

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>