دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
خانه » اطلاعات بخش Co-op بازی Marvel’s Avengers

اطلاعات بخش Co-op بازی Marvel’s Avengers

Marvel’s Avengers

E3 2019 پر از رونمایی‌های جذاب و فوق العاده بود. از نسخه‌ی جدید واچ داگز بگیرید تا تایید شدن ساخت ادامه‌ی The Legend Of Zelda: Breath Of The Wild و رونمایی از عنوان مورد انتظار Marvel’s Avengers. پروژه‌ای AAA و سنگینی که تنها امید طرفداران این گروه ابر قهرمانی در دنیای بازی‌های کامپیوتری محسوب می‌شود. همان‌طور که ذکر کردم، اولین نمایش بازی به کنفرانس اسکوئر انیکس در E3 2019 باز می‌گردد. انتقام جویان گروه ابر قهرمانی دنیای مارول، از سوپر هیروهای زیادی تشکیل شده. در حال حاضر حضور پنج تن از این ابر قهرمانان در بازی تایید شده. آیرون من و هالک و بیوه‌ی سیاه و ثور و کاپیتان امریکا، در بازی حضور خواهند داشت. پس از نمایش، توسعه دهندگان اعلام داشتند که بازی به صورت همکاری تیمی و چند نفره (Co-oP) نیز قابل تجربه خواهد بود. اطلاعات خوبی درباره‌ی این بخش انتشار یافته. Marvel’s Avengers در تاریخ ۱۵ می ماه سال ۲۰۲۰ میلادی (مصادف با ۲۶ اردیبهشت ماه سال آینده) در دسترس کاربران پلی استیشن ۴ و اکس باکس وان و کامپیوتر‌های شخصی و گوگل استیدیا قرار خواهد گرفت. در ادامه برای اخبار تکمیلی همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

هنوز اطلاعات چندانی درباره‌ی گیم پلی بازی منتشر نشده. تنها می‌دانیم که تجربه‌ی Marvel’s Avengers به صورت CO-OP امکان پذیر است. هم می‌توانید به صورت تک نفره به تجربه‌ی آن بپردازید و هم می توانید به کمک دوستان خود دشمنان را شکست دهید. حال سازندگان تصمیم گرفته اند تا مخاطبین را با جنبه‌های مختلف قسمت چند نفره‌ی بازی آشنا کنند. به تازگی مصاحبه‌ای از سمت وب سایت یورو گیمر با طراح عنوان مذکور یعنی آقای فیلیپ ثرین صورت گرفته. فیلیپ اطلاعات بسیاری درباره‌ی بازی به اشتراک گذاشت. اطلاعاتی مثل این که آیا بازی جهان باز خواهد بود یا خیر. در ادامه‌ی صحبت‌ها او، اشاراتی به قسمت چند نفره‌ی بازی نیز شد. توجه شما را به صحبت‌های ایشان جلب می‌نمایم:

بر روی سیستم مبارزات بازی تمرکز بسیار زیادی کرده ایم. چند ضرب‌های زیبا و جذابی برای طرفداران فراهم آورده ایم. هر شخصیت از یک قابلیت مخصوص بهره می‌برد. ما برای Marvel’s Avengers بخش تک نفره و بخش چند نفره‌ی مفصلی طراحی کرده ایم. در برخی از سکانس‌ها مجبور هستید که به تنهایی کار کنید و به پیشروی بپردازید. در برخی دیگر می‌تونید از دوستان و دیگر بازی کنندگان کمک بگیرید. حالت‌های بسیاری برای بازی وجود خواهد داشت. با شرایط متفاوتی رو به رو خواهید شد. هر سکانس با سکانس بعدی تفاوت دارد.

سوال بسیار بزرگی برای مخاطبین پیش آمده و آن چیزی نیست جز : آیا می‌توان در هنگام تجربه‌ی چند نفره‌ی بازی با دیگر دوستان و بازی کننده‌ها، از دو سوپر هیروی یکسان استفاده کرد؟ پاسخ این سوال منفی است. فرض کنید شما در حال تجربه‌ی بازی با بیوه‌ی سیاه هستید. از دست بر قضا، دوستتان هم این سوپر هیرو را برای پیشروی انتخاب کرده. اگر بخواهید با یکدیگر بازی کنید، یکی از شما مجبور به تعویض شخصیت خود می‌باشید. به هر حال دو سوپر هیروی یک شکل در یک دنیا نمی‌گنجد!!! توجه شما عزیزان را به ادامه‌ی صحبت‌های ایشان جلب می‌نمایم:

زمانی که آنلاین هستید و با دیگر دوستان خود به تجربه‌ی بازی می‌پردازید، ملزم به انتخاب قهرمان‌های متفاوتی می‌باشید. هر کدام از اعضای گروه ابر قهرمانی Marvel’s Avengers از قابلیت‌های مختلفی برخوردار است. ما می‌خواهیم که بازی کنندگان تمام این قابلیت‌ها را تجربه کنند و درست مانند یک تیم عمل نمایند. اگر غیر از این باشد، دیگر نمی‌توان اسم بازی را گروه انتقام جویان گذاشت…

راستش را بخواهید تریلر بازی بسیار باشکوه بود و آب از دهان طرفداران بازی‌های کامپیوتری و یا سوپر هیروهای مارول راه انداخت. امیدواریم که پروژه‌ی Marvel’s Avengers موفق شود و بتواند رضایت مخاطبین را بدست آورد. مثل همیشه می‌توانید نظرات خود را راجع به این مطلب در بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید. Marvel’s Avengers در تاریخ ۱۵ می ماه سال ۲۰۲۰ میلادی (مصادف با ۲۶ اردیبهشت ماه سال آینده) در دسترس کاربران پلی استیشن ۴ و اکس باکس وان و کامپیوتر‌های شخصی و گوگل استیدیا قرار خواهد گرفت.

اگر از طرفداران Marvel’s Avengers هستید، با دنبال کردن پروفایل بازی از آخرین تریلر‌ها، نقد و بررسی‌ها، مقالات، اخبار و …. مربوط به آن مطلع شوید.

رای بدهید!

1 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>