خانه » دانلود بازی Civilization VI برای Switch

دانلود بازی Civilization VI برای Switch

بازی Civilization VI در تاریخ 16 نوامبر 2018 برای کنسول سوییچ عرضه شده است. تولید کننده این عنوان Firaxis Games و ناشر آن کمپانی 2K می‌باشد. این بازی در سبک استراتژی قرار دارد. این عنوان ششمین نسخه در سری بسیار محبوب Sid Meier’s Civilization به حساب می‌آید. شما عزیزان هم‌اکنون می‌توانید این بازی را از وب‌سایت نوین اسپات دانلود نمائید.

Civilization VI | NSP | نسخه هکی

بازی Civilization VI عمیق ترین و غنی ترین بازی دراین سری می‌باشد. این نسخه از بازی تمام شاخصه هایی که باعث می شدند عناوین قبلی جزو بهترین آثار استراتژی باشند را یکجا در خود دارد و همه ی آن ها را به سطح بالاتری بهبود بخشیده است. این بازی همچنین در نسخه ی جدید خود کوشیده تا شاخصه های جدیدی را به گیم پلی خود بیفزاید تا در کنار گیمپلی قدیمی، گیمر ها بتوانند ویژگی های جدیدی را تجربه نمایند. در این بازی یک حکومت در اختیارتان است و این بدان معناست که باید مو به مو پیشرفت تمام شهر ها و اقلیم های تحت فرماندهی‌تان را رصد کنید و مطمئن شوید که کشورتان بصورت یکپارچه پیشرفت کند.

تماشا کنید: گیم پلی بازی Civilization VI

در این اثر باید به هر شهر و نقشی که ممکن است در پیشرفت کشورتان ایفا کند توجه ویژه ای داشته باشید و هرچه میزان رضایت مردم از شهرشان بیشتر باشد، خروجی آن شهر سود بیشتری برای اقتصاد و پیشرفت کشور تان خواهد داشت. افزونه ی Rise and Fall که به بازی اصلی الحاق می شود دو بعد سیاسی مهم به بازی اضافه می کند که عبارتند از وفاداری مردم و فرماندهان هر اقلیم. وفاداری در بازی Civilization معنایی مشابه دنیای واقعی دارد و بدان معناست که مردم تا چه میزان از حکومت شما راضی اند و رهبری تان را قبول می کنند. این شاخصه در اعصار تاریک رو به افول می گذارد و در دوران طلایی به اوج خود می رسد. اگر نتوانید جلوی پسرفت شهر ها و مردم آن را بگیرید در دوران تاریک ممکن است هر شهر علیه شما قیام کند و خود را به عنوان یک حوزه ی آزاد به دنیا بشناساند.

بازی Civilization VI برای نینتندو سوئیچ معرفی شد

نکته ی قابل توجه دیگر این نسخه از بازی توجه ویژه ایست که سازنده به دوره های مختلف تمدن بشری داشته است که این دوره ها از تاریخ تمدن باستان شروع می شوند و تا زمان مدرن ادامه می یابند. گیمر هرچقدر در بازی پیشرفت می کند به همان میزان مردم بازی و NPC ها به سوی تمدن های پیشرفته تر حرکت می کنند و “عصر” جدیدی را در بازی پدید می آورند. هر دوره ی تاریخی در این بازی عصر های مخصوص به خود را دارد. به طور مثال اگر عملکرد خوبی در بازی داشته باشید وارد عصر طلایی تمدن خود می شوید و اگر از لحاظ اقتصادی و فرهنگی با مشکل مواجه شوید بازی شما را به سوی عصر تاریکی سوق می دهد.

نمرات بازی Civilization VI :

  • Steam: 7/10

  • Metacritic Switch: 86/100

  • Destructoid: 8.5/10

  • Game Informer: 9.5/10

  • Game Revolution: 4.5/5

  • GameSpot: 9/10

  • IGN: 9.4/10

  • PC Gamer (US): 93/100

  • Polygon: 8.5/10

  • TouchArcade: 5/5

تصاویر بازی:

شما عزیزان هم‌اکنون می‌توانید این بازی را از وب‌سایت نوین اسپات دانلود نمائید.

اگر از طرفداران Civilization VI هستید، می‌توانید با مشاهده و دنبال کردن دایرکتوری بازی از آخرین اخبار،‌ تریلرها، نقد و بررسی‌ها، مقالات و …. مربوط به آن آگاه شوید

0

دانلود

دانلود بازی Civilization VI نسخه هکی NSP با لینک مستقیم:

دانلود با لینک مستقیم پارت 1
دانلود با لینک مستقیم پارت 2

دانلود بسته گسترش دهنده بازی Civilization VI نسخه NSP با لینک مستقیم:

دانلود با لینک مستقیم پارت 1
دانلود با لینک مستقیم پارت 2

دانلود آپدیت 1.2.1 بازی Civilization VI نسخه NSP با لینک مستقیم:

دانلود با لینک مستقیم


حجم فایل : 5 گیگابایت | 3.7 گیگابایت | 2.8 گیگابایت
حجم هر پارت : 3 گیگابایت | 2.5 گیگابایت
پسورد : www.novinspot.com

گزارش مشکل / نسخه جدید

نوشته شده توسط
فردی علاقه مند به صنعت کامپیوتر و پی سی گیمینگ و هنر

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>