خانه » CD Projekt RED در حال ساخت عنوان معرفی نشده است

CD Projekt RED در حال ساخت عنوان معرفی نشده است

طبق اخبار رسمی در حال حاضر استودیو CD Projekt RED مشغول ساخت “Cyberpunk 2077 ” است؛ عنوانی که در آینده و زمانی نامشخص قرار است منتشر شود؛ اما طبق شایعاتی که جدیدا بر سر زبان‌ها افتاده است، می‌توان گفت، این تنها بازی‌ای نیست که این استودیو بر روی آن کار می‌کند. استودیو CD Projekt RED بازی معرفی نشده‌ای در دست‌ساخت دارد. در فایل PDF گزارش مالی منتشرشده این استودیو، چندین بار به بازی Cyberpunk 2077 اشاره‌شده است و گفته شده که این بازی بین سال‌های ۲۰۱۷ تا ۲۰۲۱ منتشر خواهد شد.

در کنار این بازی، این استودیو پروژه معرفی نشده‌ای (AAA) در سبک نقش‌آفرینی داستان محور نیز در دست‌ساخت دارد که قرار است در سال ۲۰۲۱ منتشر شود. البته نام این بازی معرفی نشده نیز در این گزارش مالی نوشته‌ نشده بود. بنا بر شایعاتی که پیشتر منتشرشده بود، احتمال می‌رود که این عنوان معرفی نشده مربوط به شخصیت Ciri از دنیای معروف Witcher باشد. متاسفانه در حال حاضر اخبار بیشتری در این بار در دست نیست. به محض اطلاع از خبر جدید نوین اسپات شما را مطلع خواهد ساخت.

نوشته شده توسط
The oldest and strongest emotion of mankind is fear, and the oldest and strongest kind of fear is fear of the unknown

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>