دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
خانه » پروژه‌های آینده‌ی توسعه دهندگان Cyberpunk 2077

پروژه‌های آینده‌ی توسعه دهندگان Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077

سی دی پروجکت رد، سازنده‌ی عنوان تحسین شده‌ی ویچر، نقشه‌های بسیاری برای عرضه‌ی بازی‌های مختلف بر اساس دنیای سایبرپانک کشیده است. چندی پیش آگاه شدیم که استدیو تمایل به انتشار سه بازی AAA تا پیش از به اتمام رسیدن سال ۲۰۲۱ میلادی دارد. حال متوجه شدیم که استدیو‌ی مذکور در حال توسعه‌ی سه پروژه با حال و هوای سایبرپانکی (Cyberpunk) می‌باشد. یکی از آن‌ها که عنوان مورد انتظار Cyberpunk 2077 خواهد بود. دیگری تجربه‌ی آنلاین عنوان مذکور و سومی هم هویتی مبهم دارد. سایبرپانک ۲۰۷۷ در ۱۶ آپریل سال ۲۰۲۰ میلادی (مصادف با 28 فروردین ماه سال ۱۳۹۹) برای پلتفرم‌های اکس باکس وان و پلی استیشن ۴ و کامپیوتر‌های شخصی عرضه خواهد شد. در ادامه برای اخبار تکمیلی همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

بازی ساز لهستانی معروف، طی کنفرانسی، اطلاعات جامعی درباره‌ی برنامه‌ های خود و عناوین در حال توسعه ارائه نمود. در وهله‌ی اول، رئیس استدیو‌ی سی دی پروجکت رد اظهار داشت که در ابتدای سال میلادی آینده (۲0۲۰)، پایگاه‌های گیمینگ قادر به تجربه‌ی بازی هستند و می‌توانند پیش نمایش‌های خود را با مخاطبان به اشتراک بگذارند. توجه شما را به قسمتی از صحبت‌های ایشان جلب می‌نمایم:

با شروع سال ۲۰۲۰ میلادی، اطلاعات بسیار زیادی از Cyberpunk 2077 انتشار خواهد یافت (از طریق پیش نمایش‌های پایگاه‌های گیمینگ). نویسندگان و منتقدان صنعت بازی‌های کامپیوتری قادر به تجربه‌ی بازی هستند و به صورت آزادانه درباره‌ی آن نظر می‌دهند.

این تنها قسمتی از برنامه‌های استدیو‌ی لهستانی بود. به تازگی مطلع شدیم که سی دی پروجکت رد در حال توسعه‌ی سه پروژه‌ی مختلف درباره‌ی سایبرپانک می‌باشد. اولین پروژه خود بازیست. دومین، قسمت چند نفره و آنلاین Cyberpunk 2077 می‌باشد (این بخش توسط ۴۰ نفر در دفتر Wroclaw توسعه می‌یابد). به احتمال زیاد، سومین پروژه هم یکی از سه عنوان AAA اشاره شده در ابتدای متن است.

کیسینسکی: در حال حاضر مشغول توسعه‌ی سه عنوان مرتبط با سایبرپانک هستیم.  یکی از آن‌ها خود Cyberpunk 2077 می‌باشد. هر عنوان توسط یک تیم توسعه می‌یابد. همچنین بر روی بازی Gwent و یک پروژه‌ی معرفی نشده‌ی دیگر نیز کار می‌کنیم. بدین ترتیب پنج تیم مختلف بر روی پنج پروژه‌ی متفاوت کار می‌کنند که سه عدد از آن‌ها مربوط به سایبرپانک می‌باشد.

نییولابیویج: پروژه‌ی بزرگ بعدی ما نیز در دنیای سایبرپانک می‌باشد. در حال حاضر، مشغول توسعه‌ی آن هستیم. لازم به ذکر است که این پروژه بسیار عظیم و بزرگ می‌باشد.

به نظر می‌رسد که پس از ویچر، سی دی پروجکت رد به دنبال توسعه و گسرش دنیای سایبرپانک می‌باشد. بد نیست بدانید که سی دی پروجکت قصد انتشار اکسپنشن‌های مختلفی برای سایبرپانک دارد. خبر بهتر اینجاست که اکسپنشن‌های مذکور درست مانند بسته‌های الحاقی ویچر ۳ (Blood and Wine و Hearts of Stone) بزرگ و خارق العاده خواهند بود. همچنین در جزئیات صفحه‌ی فروشگاه پلی استیشن ذکر شده که که برای نصب سایبرپانک ۲۰۷۷ به حداقل ۸۰ گیگابایت فضای خالی بر روی حافظه‌ی خود نیاز مند هستید.

 Cyberpunk 2077 جدیدترین عنوان در دست ساخت توسط استدیو‌ی لهستانی (و محبوب) سی دی پروجکت می‌باشد. مثل همیشه می‌توانید نظرات خود را راجع به این مطلب در بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید. سایبرپانک ۲۰۷۷ در ۱۶ آپریل سال ۲۰۲۰ میلادی (مصادف با 28 فروردین ماه سال ۱۳۹۹) برای پلتفرم‌های اکس باکس وان و پلی استیشن ۴ و کامپیوتر‌های شخصی عرضه خواهد شد.

اگر از علاقه مندان و یا منتظرین Cyberpunk 2077 هستید،  می‌توانید با دنبال کردن دایرکتوری بازی از جدیدترین اخبار٬ تریلر‌ها٬ نقد و بررسی‌ها و…. مربوط به آن مطلع شوید.

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>