خانه » روند ساخت Cyberpunk 2077 سرعت بیشتری خواهد گرفت

روند ساخت Cyberpunk 2077 سرعت بیشتری خواهد گرفت

سازندگان بازی مورد انتظار Cyberpunk 2077 یعنی CD Projekt RED، استودیو جدیدی را در شهر Wroclaw (واقع در جنوب غربی کشور لهستان) تأسیس کردند. تعداد اعضای این استودیو ۱۸ نفر است و به‌منظور سرعت بخشیدن به روند ساخت Cyberpunk 2077، احداث‌شده است. آن‌ها قرار است همراه با استودیوهای «ورشو» و Cracow روی این بازی کار کنند. اعضای این استودیوی تازه تأسیس که Strange New Things نام دارد، همان افرادی خواهند بود که روی عناوین موفقی چون Dying Light، Hitman 2016 و Dead Island کارکرده‌اند.

روند ساخت Cyberpunk 2077 سرعت بیشتری خواهد گرفت

پیشتر شایعه شده بود که اطلاعات بیشتری از بازی Cyberpunk 2077 در نمایشگاه E3 2018 منتشر خواهد شد. این بازی برای پلتفرم‌های ایکس باکس وان، پلی استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. این بازی در سال ۲۰۱۲ معرفی شده بود.

نوشته شده توسط
The oldest and strongest emotion of mankind is fear, and the oldest and strongest kind of fear is fear of the unknown

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.

ثبت نام

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.