خانه » تماشا کنید: با Capcom Home Arcade آشنا شوید

تماشا کنید: با Capcom Home Arcade آشنا شوید

چندی پیش کپکام از یک سورپرایز برای طرفداران قدیمی شرکت مژده داد. حال مشخص شد که این سورپرایز مینی کنسول آرکید شرکت Capcom بوده است. با تهیه‌ی Capcom Home Arcade می‌توانید تعدادی از عناوین خاطره انگیز و قدیمی کمپانی را تجربه کنید. تریلری به قصد معرفی این مینی کنسول منتشر شده است. در ادامه برای اخبار تکمیلی و مشاهده‌ی ویدیو مذکور همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

درست همانند سگا و نینتندو و سونی٬ کپکام نیز قصد بر انتشار مینی کنسول آرکیدی گرفته است. با تهیه‌ی کنسول می‌توانید از ۱۶ بازی مختلف و خاطره انگیز بهره مند شوید. عناوینی مانند Alien vs Predator, Captain Commando, Darkstalkers: The Night Warriors, Final Fight, Ghouls’n Ghosts, Street Fighter , Strider و …… برای اطلاع یافتن از تمامی عناوین٬ عکس پایین را مشاهده نمایید:

Capcom

قابلیت تجربه‌ی Co-op بازی‌‌های بالا نیز وجود دارد. همچنین می‌توانید رکورد‌های خودتان را بر روی لیدر بورد‌های جهانی ثبت کنید.  مینی کنسول آرکید کپکام در تاریخ ۲۵ اکتبر سال ۲۰۱۹ میلادی (سوم آبان ماه سال جاری) با قیمت ۲۶۰ دلار!! عرضه خواهد شد. در انتها شما را دعوت به مشاهده‌ی تریلر معرفی این محصول می‌کنم. مثل همیشه می‌توانید نظرات خود را راجع به مطلب در بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره‌ی آخرین ساخته‌ی این شرکت یعنی عنوان دویل می کرای ۵ به این لینک مراجعه کنید. همچنین شایعاتی درباره‌ی معرفی ریبوتی بر عنوان Dino Crisis در E3 2019  (کنفرانس مایکروسافت) منتشر شده است.

معرفی مینی کنسول بازی شرکت Capcom

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.