بازی Candleman :The Complete Journey برای PS4 سی مرداد عرضه می شود
بازی Candleman :The Complete Journey برای PS4 سی مرداد عرضه می شود بازی Candleman :The Complete Journey برای PS4 سی مرداد عرضه می شود

بازی Candleman :The Complete Journey برای PS4 سی مرداد عرضه می شود

در Candleman به عنوان یک شمع بازی کنید!

بازی Candleman :The Complete Journey که توسط استودیو Spotlightor Interactive طراحی و توسط شرکت Zodiac Interactive منتشر می‌شود یک بازی معمایی و ماجراجویی سه بعدی است که دنیایی رمزآلود و خیالی را برای بازیکنان تداعی می‌کند. در این بازی می‌توانید به عنوان یک شمع بازی کنید که تنها برای ده ثانیه روشن است که باعث می‌شود معماها و مسیریابی در بازی چالش برانگیز شود.

شرکت Spotlighter با بازی Candleman می‌خواهد بازیکنان را محک بزند تا ببیند تا چه اندازه در انجام دادن ماموریت‌ها در ۱۰ ثانیه توانمندند. این شرکت مدعی شده است که درجه سختی این بازی به آرامی افزایش می‌یابد، چیزی که برای هر بازی موفق معمایی حائز اهمیت است.

مانند Unravel در دنیایی محسور کننده غرق شوید!

در بازی Candleman مانند بازی‌های Little Nightmares و Unravel شخصیت‌ها کوچکتر از محیط بازی هستند. به صورت کلی به نظر می‌رسد اینکه بازیکنان کوچکتر از محیط بازی باشند به کارگردانی هنری بازی می‌افزاید و همچنین شدت بازی را بهبود می‌بخشد.

بازی Candleman برای پلی استیشن ۴، بیست و یکم آگوست (۳۰ مرداد) منتشر خواهد شد. در این بازی انتظار داشته باشید که با تعداد زیادی محیط محسور کننده مواجه شوید. فضاهای کم نور در این بازی سبب می‌شود که زیبایی‌های این بازی دو چندان شود. در زیر می‌توانید تعدادی از تصاویر منتشر شده از این بازی را مشاهده کنید.

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot
`