دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
خانه » طراحی موتور Call of Duty Modern Warfare پنج سال طول کشید

طراحی موتور Call of Duty Modern Warfare پنج سال طول کشید

انجین Call of Duty Modern Warfare

به گفته سازندگان بازی Call of Duty Modern Warfare ، این اثر قرار است تداعی کننده تمام خاطرات خوش سری مادرن وارفیر باشد و بار دیگر، گیمرها را در بطن داستانی حماسی قرار داده و با ارائه یک شوتراول شخص درجه یک، طعم خوش ندای وظیفه را بعد از سال‌ها بار دیگر به آن ها بچشاند. بسیاری از گیمرها در طول دورانی که مشغول بازی کردن می‌شوند به این فکر نمیکنند که بازی‌شان توسط چه انجینی طراحی شده است. شاید هم این مسئله آنچنان حائز اهمیت نباشد، ولی یادتان نرود که انجین هرچقدر پیشرفته‌تر و قوی‌تر باشد، به همان اندازه دست سازنده برای طراحی و پیاده نمون ایده‌های مختلف باز تر خواهد بود. در ادامه همراه نوین اسپات باشید.

در خصوص کالاف دیوتی بعدی به این نکته پی بردیم که انجین Call of Duty Modern Warfare بیش از پنج سال پروسه طراحی و تولید را پشت سر گذاشته است. این خبر توسط وبسایت رسمی Activision نیز تائید شده است. باید منتظر ماند و دید این حجم از تبلیغات هایپ برانگیز در خصوص ندای وظیفه بعدی به کجا ختم می‌شود. در طی سال‌های اخیر شاهد آن بودیم که علی‌رغم وعده و وعیدهای سازندگان، عملاً محصول نهایی از آنچه توصیف می‌شد متفاوت بوده و کیفیت لازم را نداشته است. با این وجود همه چیز در خصوص انجین Call of Duty Modern Warfare و عملکردش در تاریخ 25 اکتبر سال جاری، مصادف با 3 آبان مشخص خواهد شد.

اگر از هواداران این بازی هستید، پروفایل آن را جهت دسترسی به جدیدترین اخبار و مطالب دنبال کنید.

نوشته شده توسط
که ز مژگان ســــیاه تو...!

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>