دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
خانه » شایعه: انتشار جزئیات جدیدی از بازی Call of Duty: Modern Warfare 4

شایعه: انتشار جزئیات جدیدی از بازی Call of Duty: Modern Warfare 4

شایعه: انتشار جزئیات جدیدی از بازی Call of Duty: Modern Warfare 4

اخیراً با انتشار تصویری توسط شرکت اکتیویژن و رد شایعه ساخت بازی Ghost 2 از سری پرطرفدار Call of Duty تمامی گفتگوها حول نسخه جدیدی از سری بازی Modern Warfare است. از همین رو جزئیاتی نیز از این بازی منتشر شده است که البته هنوز به عنوان شایعه باید نظر گرفته شوند. در ادامه همراه نوین اسپات باشید.

طبق تصویری که یکی از کاربران توییتر منتشر کرده است، بازی جدید در سری Call of Duty نسخه چهارم بازی Modern Warfare باشد. ظاهرا این بازی بخش بتل رویال نیز خواهد داشت. البته با وجود موفقیت بخش Blackout در بازی Blackops 4 وجود چنین بخشی در بازی جدید جای تعجب ندارد. همچنین گفته می‌شود که بخش داستانی جدیدی به بازی اضافه نمی‌شود و تنها داستان نسخه دوم با ترکیبی از نسخه سوم در آن گنجانده خواهد شد. اما با گرافیک و طراحی بصری بالاتر. همانطور که گفته شد تمامی این اطلاعات در حال حاضر در حد شایعه هستند و باید تا تایید رسمی از طرف شرکت اکتیویژن منتظر ماند. در ادامه می‌توانید تصویر لو رفته را مشاهده کنید.

نوشته شده توسط
عاشق بازی های نقش آفرینی و اکشن اول شخص

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>