دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
خانه » شایعه: Call of Duty: Modern Warfare حالت بتل رویال خواهد داشت

شایعه: Call of Duty: Modern Warfare حالت بتل رویال خواهد داشت

Call of Duty: Modern Warfare

بر اساس شایعه‌ای که جدیداً منتشر شده است، در بازی Call of Duty: Modern Warfare حالت بتل رویال وجود خواهد داشت. برای دریافت اطلاعات بیشتر در ادامه‌ی مطلب با سایت نوین اسپات همراه باشید.

با انتشار این شایعه، خود استودیوی توسعه دهنده‌ی بازی یعنی اینفینیتی وارد هم به آن اشاره کرده است اما این استودیو نه این شایعه را رد کرده و نه آن را تأیید کرده است. اینفینیتی وارد با استفاده از عبارت “نظری ندارم” به این شایعه واکنش نشان داده است.

یکی از کانال‌های گیم معروف و بزرگ سایت یوتیوب به نام TheGamingRevolution ادعا کرده است که با فردی در ارتباط است که از این بازی اطلاعاتی در دست دارد و این فرد هم ادعا کرده که در بازی حالت بتل رویال وجود خواهد داشت.

بر اساس اطلاعاتی که این منبع ارائه داده است، حالت بتل رویال بازی تا کنون دارای تعداد 152 بازیکن در یک مسابقه است و اندازه‌ی نقشه‌ی آن 3 برابر اندازه‌ی نقشه‌ی حالت بتل رویال نسخه‌ی قبلی مجموعه‌ی کالاف دیوتی که Blackout نام داشت، خواهد بود. به نظر می‌رسد که بخش بتل رویال Call of Duty: Modern Warfare بسیار بزرگ باشد اما با این حال، این حجم زیاد از بازیکنان هدف نهایی استودیوی توسعه دهنده‌ی بازی نیست و تیم سازنده قصد دارد تعداد آن را افزایش دهد. هدفی که اینفینیتی وارد در ابتدا برای تعداد بازیکنان حالت بتل رویال این بازی در نظر گرفته بود، 200 بازیکن در یک مسابقه بود و این استودیو قصد دارد در آینده به این رقم دست یابد. اگر این شایعه حقیقت داشته باشد، همین که تیم سازنده توانسته است حالت بتل رویال را با 152 بازیکن در یک مسابقه طراحی کند خود حیرت انگیز است، چه برسد به 200 بازیکن.

با وجود تمام این گفته‌ها باید اعلام کنیم که به هیچ عنوان نمی‌توان به این شایعه اعتماد کرد. این اطلاعات نه تنها غیر رسمی هستند بلکه با اطلاعاتی که قبلاً از Call of Duty: Modern Warfare منتشر شده بود نیز هم خوانی ندارند. چندی پیش شایعه‌ی دیگری منتشر شده بود که دقیقاً خلاف این موضوع را ادعا می‌کرد. طبق این شایعه هیچ گونه حالت بتل رویالی در این بازی وجود نخواهد داشت. نکته‌ی قابل توجه دیگری که وجود دارد این است که طبق اخباری که به صورت رسمی توسط خود استودیوی سازنده منتشر شده است، می‌دانیم که در این بازی علاوه بر کمپین داستانی، حالت چندنفره و CO-OP هم وجود خواهد داشت. به عبارت دیگر به نظر نمی‌رسد که استودیوی سازنده وقت و منابع کافی برای طراحی چندین حالت بازی به علاوه‌ی حالت بتل رویال را داشته باشد. البته احتمال دارد که توسعه‌ی این بخش از بازی به استودیوی دیگری سپرده شده باشد. هنوز هیچ چیز به صورت قطعی مشخص نیست و باید تا انتشار اخبار رسمی از طرف استودیوی سازنده صبر کنیم.

البته در این شایعه همچنین اعلام شده است که توسعه‌ی حالت بتل رویال بازی جدیداً شروع شده و به همین دلیل است که گزارش‌های غیر رسمی قبلی ادعا داشتند که Call of Duty: Modern Warfare حالت بتل رویال ندارد. با این وجود، یکی از طرفداران درباره‌ی این شایعه از کارگردان هنری استودیوی اینفینیتی وارد یعنی آقای «جوئل امسیل» سؤال کرده بود و ایشان در پاسخ به سؤال این طرفدار گفتند که “نظری ندارم”

البته همین که کارگردان هنری بازی به این پرسش واکنش نشان داده است خود نشان می‌دهد که گویا خبری وجود دارد. اما این کامنت را به هیچ وجه نمی‌توان به عنوان مهر تأییدی بر این شایعه در نظر گرفت. بازی Call of Duty: Modern Warfare در تاریخ 25 اکتبر 2019 مصادف با 3 آبان 98 برای پلتفرم‌های پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و پی سی به صورت جهانی منتشر خواهد شد. تا این لحظه، هیچ گونه خبری از پورت بازی برای پلتفرم‌های دیگر در دست نیست.

برای دریافت اطلاعات بیشتر از بازی Call of Duty: Modern Warfare به پروفایل آن مراجعه کنید.

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>