دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
81
PC
(Metacritic)
86
PS4
(Metacritic)
82
XONE
(Metacritic)
خانه » اینفینیتی وارد اعلام کرد که در توسعه‌ی Call of Duty: Modern Warfare اکتیویژن هیچ گونه فشاری به آن‌ها وارد نمی‌کند

اینفینیتی وارد اعلام کرد که در توسعه‌ی Call of Duty: Modern Warfare اکتیویژن هیچ گونه فشاری به آن‌ها وارد نمی‌کند

Call of Duty: Modern Warfare

در اوایل هفته‌ی جاری، مصاحبه‌ی جدیدی با یکی از موسسان استودیوی Sledgehammer Games یعنی آقای «مایکل کاندری» منتشر شد. او در این مصاحبه گفته بود که شرکت اکتیویژن، استودیوی اینفینیتی وارد را مجبور کرده است که بازی Call of Duty: Modern Warfare را تاریک‌تر از نسخه‌های قبلی بسازد. در ادامه‌ی مطلب برای دریافت اطلاعات بیشتر با سایت نوین اسپات همراه باشید.

با وجود این گفته‌ها، کاندری در مصاحبه‌ی خود همچنین گفته بود که ساخت یک نسخه از مجموعه‌ی Modern Warfare برای هر استودیویی چالش بر انگیز است، مخصوصاً اگر ناشر آن استودیو هم شرایط خاصی را به سازندگان تحمیل کند؛ مثلاً بگوید این نسخه از بازی باید تاریک‌تر و بحث بر انگیز تر از نسخه‌های قبلی باشد تا بتواند توجه مطبوعات را به سمت خود جلب کند. حال به نظر می‌رسد استودیوی اینفینیتی وارد این صحبت‌ها را کاملا مردود اعلام کرده است و گفته که بازی را هر طوری که خودش ترجیح می‌دهد، می‌سازد.

این استودیو امروز صبح در توییتی جدید اعلام کرد که هیچ کس هیچ فشاری به سازندگان وارد نمی آورد و هیچ گونه تحمیل اراده‌ای در کار نیست. این استودیو Call of Duty: Modern Warfare را هر طور که خودش دوست داشته باشد می‌سازد. اینفینیتی وارد در توییت خود این گونه نوشته بود:

اگر بخواهیم کاملاً رو راست باشیم باید اعلام کنیم که دقیقاً همان بازی‌ای را می‌سازیم که دوست داریم و نمی‌توانیم تا 25 اکتبر 2019 صبر کنیم.

کمی تعجب بر انگیز است که استودیوی اینفینیتی وارد، مستقیماً به گزارش هفته‌ی قبل واکنش نشان داده است و آن را با صراحت تمام رد کرده. معمولاً هیچ استودیویی مستقیماً به چنین حرف‌هایی به صورت عمومی واکنش نشان نمی‌دهد. نکته‌ی عجیب دیگر این جاست که این پاسخ استودیو به خاطر حرفی بوده است که کاندری زده است و به نظر نمی‌رسد حرف این فرد، بر روی استودیوی توسعه دهنده و یا میزان فروش و محبوبیت Call of Duty: Modern Warfare تأثیر زیادی داشته باشد. با این کار تنها توجه مطبوعات و مردم، بیش از پیش به این موضوع جلب شد و ممکن است حتی در نظر برخی احتمال حقیقت داشتن آن بالاتر رفته باشد.

شاید قصد استودیوی اینفینیتی وارد تنها این بوده است که اعلام کند برای توسعه‌ی این بازی تحت هیچ گونه فشار و حرف زوری نیست و تمام تصمیماتی که در توسعه‌ی این عنوان گرفته می‌شوند، توسط خود استودیو اتخاذ شده‌اند. اما اگر بخواهیم بدبین باشیم، این موضوع را هم باید در نظر گرفت که احتمال دارد، اکتیویژن استودیوی اینفینیتی وارد را مجبور کرده باشد که این حرف‌ها را بزند و هدفش این بوده باشد که مردم فکر کنند توسعه‌ی بازی در فضایی آزاد صورت رفته.

نظر شما چیست؟ آیا شما هم فکر می‌کنید که تاریک‌تر شدن این نسخه از مجموعه‌ی کالاف دیوتی نسبت به نسخه‌های قبلی‌اش تماماً تصمیم استودیوی سازنده بوده است یا این که پای اکتیویژن هم در میان است؟ بازی Call of Duty: Modern Warfare در تاریخ 25 اکتبر 2019 مصادف با 3 آبان 98 برای پلتفرم‌های پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر از بازی Call of Duty: Modern Warfare به پروفایل آن مراجعه کنید.

0

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>