دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
83
PC
(Metacritic)
83
PS4
(Metacritic)
85
XONE
(Metacritic)
خانه » آخر هفته بتل رویال Call of Duty: Black Ops 4 رایگان می‌شود

آخر هفته بتل رویال Call of Duty: Black Ops 4 رایگان می‌شود

Call of Duty: Black Ops 4

آیا به Call of Duty: Black Ops 4 علاقه‌مند بوده اید اما به اندازه‌ی کافی درآمد نداشته اید تا به تجربه‌ی آن بپردازید؟ اگر اینطور است خبر‌های خوبی برای شما داریم. بخش بتل رویال Call of Duty: Black Ops 4 که Blackout نام دارد برای آخر هفته رایگان شده است و شما می‌توانید به تجربه‌ی آن بپردازید. در ادامه برای اخبار تکمیلی همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

بتل رویال Call of Duty: Black Ops 4 از تاریخ ۲۷ دی ماه (۱۷ ژانویه سال ۲۰۱۹ میلادی) تا تاریخ ۴ بهمن (۲۴ ژانویه سال ۲۰۱۹ میلادی) رایگان می‌باشد. دقت داشته باشید که این رایگان شدن فقط و فقط مختص بخش بتل رویال کال آو دیوتی یعنی Blackout می‌باشد و بقیه‌ی مود‌ها مانند زامبی و یا مولتی پلیر همیشگی این بازی رایگان نیست.  اگر با بازی کردن این مود به بازی علاقه‌مند شدید می‌توانید Black Ops 4 Battle Edition را تنها با ۳۰ دلار خریداری کنید. این نسخه تنها دارای بخش مولتی پلیر سنتی و قدیمی کال او دیوتی و بخش بتل رویال آن است و مود زامبی را شامل نمی‌شود.

با Call of Duty: Black Ops 4 دوباره فرنچایز کال او دیوتی سر زبان‌ها افتاد. اکتیویژن با اضافه کردن بخش بتل رویال به این نسخه توانست مخاطبین بیشتری را برای خود جمع آوری کند. برای کسب اطلاعات بیشتر از بازی می‌توانید به اینجا مراجعه کنید. همچنین شما عزیزان می‌توانید نظرات خود را راجع به این بازی با ما در میان بگذارید.

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>