خانه » پیش فروش بازی Call of Duty: Black Ops 4 به قوت خود باقی است

پیش فروش بازی Call of Duty: Black Ops 4 به قوت خود باقی است

پیش فروش بازی Call of Duty: Black Ops 4 به قوت خود باقی است

شرکت Activision طی دومین خلاصه‌ی گزارش مالی یک‌چهارم سال ۲۰۱۸ اعلام کرد که پیش فروش بازی Call of Duty: Black Ops 4 هنوز به قوت خود باقی است.

این گزارش بعد از خبر عرضه‌ی نسخه‌ی بتای بازی که قرار است در تاریخ ۳ اوت ۲۰۱۸ (مصادف با ۱۲ مرداد ۹۷ شمسی) برگزار شود، منتشر شد. معمولاً پیش خرید یک عنوان راه اصلی دستیابی به نسخه‌ی بتای آن است (البته اگر شما یکی از مشتریان Xfinity باشید می‌توانید بدون پیش خرید کردن بازی Call of Duty: Black Ops 4 به بتای آن دسترسی پیدا کنید)

شرکت Activision به جای عرضه‌ی گزارش‌های فروشش در سال مالی، دوست دارد آن‌ها را مطابق با فصل‌های تقویم ارائه کند. این یعنی گزارش مالی این شرکت که برای چارک دوم سال منتشر شده بود نگاهی به میزان فروش این شرکت در دوره‌ی سه ماهه از تاریخ ۱ آوریل تا ۳۰ ژوئن داشته است.

وقتی موضوع صحبت به دنباله‌ی مجموعه‌ی Black Ops که سازنده‌ی آن Treyarch است، کشیده شد، Activision با اعتماد به نفس اعلام کرد که میزان پیش فروش بازی Call of Duty: Black Ops 4 به قوت خود باقی است. متأسفانه این شرکت اعلام نکرد که منظورش از این عبارات چیست و این بازی تا کنون چند نسخه پیش فروش شده است بنابراین نمی‌دانیم منظور از عبارت “به قوت خود باقی است” در جمله‌ی بالا چیست. احتمالاً Activision از آشکار کردن میزان پیش فروش این بازی خجالت می‌کشد.

گزارش مالی شرکت Activision همچنین مشخص کرد که تعداد کاربران ماهیانه‌ی فعال بازی Call of Duty: Black Ops 3 هر فصل در مقایسه با فصل قبلی رشد خوبی داشته است و در ماه ژوئن به بیشترین میزان خود در سال جاری یعنی بیش از ۱۵ میلیون بازی باز رسیده است. به نظر می‌رسد این تعداد بازی بازان خود را برای عرضه‌ی بازی Call of Duty: Black Ops 4 در تاریخ ۱۲ اکتبر ۲۰۱۸ (۲۰ مهرماه ۹۷) آماده کرده باشند. این اعداد نشان دهنده‌ی تعداد بازی بازان Call of Duty: Black Ops 3 است و می‌توان فرض کرد که بر اساس این اعداد، انتظارات برای بازی Call of Duty: Black Ops 4 از زمان معرفی اولیه‌ی آن تا کنون بسیار بالا رفته است. این بدان معناست که روند پیش فروش این بازی به خوبی پیش می‌رود.

آیا شما این بازی را پیش خرید کرده‌اید؟ آیا برای Black Ops 4 بیشتر از زمان عرضه‌ی Black Ops 3 هیجان زده هستید؟ دیدگاه‌های خودتان را با ما در میان بگذارید.

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>