دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
83
PC
(Metacritic)
83
PS4
(Metacritic)
85
XONE
(Metacritic)
خانه » Call of Duty: Black Ops 4 همچنان در صدر

Call of Duty: Black Ops 4 همچنان در صدر

Call of Duty: Black Ops 4 صدرنشین این هفته چارتز بریتانیا

بازی Call of Duty: Black Ops 4 شرکت اکتیویژن در دومین هفته متوالی صدرنشین لیست بریتانیا شده و قصد کناره‌گیری صدر جدول را ندارد. برای مشاهده ادامه مطلب با وب سایت نوین اسپات همراه باشید.

Call of Duty: Black Ops 4 یک عنوان شوتر چندنفره است که هنگام رونمایی با انتقادهای منفی رو به رو شد زیرا بدون بخش تک‌نفره بسیاری از طرفداران خود را از دست داد. اما به نظر می‌رسد طرفداران هیچ‌گاه دست از خرید نسخه جدید Call of Duty برنمی‌دارند و همین امر صدرنشینی چند هفته‌ای را برای Call of Duty: Black Ops 4 به دنبال داشت. برای اطلاع از سایر اخبار مربوط به این بازی می‌توانید به این لینک مراجعه کنید.

بازی  Call of Duty: Black Ops 4 صدرنشین جدول بریتانیا

پس از این بازی فیفا ۱۹ و ASSASSIN’S CREED ODYSSEY قرار دارند و در رتبه ۲ و ۳ جای گرفتند. بازی اسپایدرمن نیز از رتبه ششم هفته قبل به رتبه چهارم رسید. SHADOW OF THE TOMB RAIDER که عنوان موردانتظاری محسوب می‌شد در رتبه ۱۰ جای داشته و FORZA HORIZON 4 نیز در رتبه ۵ قرار دارد. دو تازه وارد این هفته SOULCALIBUR VI و LEGO DC SUPER-VILLAINS هستند که جایگاه مطلوب ششم و هشتم را به خود اختصاص دادند. در ادامه می‌توانید لیست ۱۰ بازی پرفروش هفته جاری چارتز بریتانیا را مشاهده کنید:

هفته گذشتهاین هفتهعنوانرتبه بندیناشر
۱۱CALL OF DUTY: BLACK OPS 4PEGI 18+ACTIVISION
۲۲FIFA 19PEGI 3+EA SPORTS
۳۳ASSASSIN’S CREED ODYSSEYPEGI 18+UBISOFT
۶۴MARVEL’S SPIDER-MANPEGI 16+SONY COMPUTER ENT.
۵۵FORZA HORIZON 4PEGI 3+MICROSOFT
۶LEGO DC SUPER-VILLAINSPEGI 7+WARNER BROS. INTERACTIVE
۷۷SUPER MARIO PARTYPEGI 3+NINTENDO
۸SOULCALIBUR VIPEGI 16+BANDAI NAMCO ENTERTAINMENT
۸۹CRASH BANDICOOT N.SANE TRILOGYPEGI 7+ACTIVISION
۹۱۰SHADOW OF THE TOMB RAIDERPEGI 18+SQUARE ENIX

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.