دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
67
PC
(Metacritic)
63
PS4
(Metacritic)
66
XONE
(Metacritic)
خانه » تاریخ انتشار Call of Cthulhu مشخص شد

تاریخ انتشار Call of Cthulhu مشخص شد

تاریخ انتشار Call of Cthulhu

تاریخ انتشار Call of Cthulhu مشخص شد. عنوانی که در صورت انتشار، روح تازه‌ای بر ژانر وحشتی خواهد دمید که در سال‌های اخیر عناوینی چون Outlast, Resident Evil 7 و The Evil Within مشعلش را روشن نگه داشته‌اند. اکانت توئیتر سازنده این بازی با انتشار پستی جدید اعلام کرد که این بازی قبل از جشن هالووین امسال منتشر خواهد شد. طبق اخبار موجود پیرامون این عنوان، تاریخ انتشار Call of Cthulhu مصادف با ۳۰ اکتبر سال جاری خواهد بود که همزمان با هشتم آبان‌ماه است. این بازی برای سه پلتفرم اصلی پلی استیشن۴، ایکس باکس وان و کامپیوتر عرضه خواهد شد.

نوشته شده توسط
ای بهمن ,مرا دفن کن..بگذاردیگر حرفی ازهیچ موجودی نباشد...و ازجهانی که باید ترکش کرد...و از جهانی که باید به آن رسید..تا که همه چیز تمام شود.جهانها.موجودات...کلمات و بیچارگی و بیچارگی و بیچارگی..

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.