دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
خانه » شایعه: Bully 2 هم اکنون در دست توسعه است

شایعه: Bully 2 هم اکنون در دست توسعه است

Bully 2

شایعه‌ی جدیدی مبنی بر ساخت بازی Bully 2 به دست شرکت راک استار در فضای اینترنت پخش شده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر در ادامه‌ی مطلب با سایت نوین اسپات همراه باشید.

جدیداً بازار شایعات بسیار داغ شده است. چندی پیش شایعه‌ای درباره‌ی نسخه‌ی جدید بازی Grand Theft Auto منتشر شده بود و همچنین یک شایعه‌ی دیگر مبنی بر وجود حالت بتل رویال در Call of Duty: Modern Warfare نیز پخش شده بود. اکنون یک شایعه‌ی دیگر مربوط به شرکت راک استار و یکی از بازی‌های محبوب این شرکت یعنی Bully منتشر شده است. سال‌های زیادی بود که شایعات متعددی مبنی بر توسعه‌ی نسخه‌ی دوم این عنوان وجود داشت اما با این وجود هیچ گونه تأیید رسمی‌ای از سوی شرکت راک استار صورت نپذیرفته بود. با وجود این تفاسیر، این شایعه ادعا دارد که دنباله‌ای این بازی به طور جدی در دست توسعه است و حتی جزئیاتی هم از این پروژه اعلام کرده است.

یکی از کاربران سایت ردیت اعلام کرده است که در Bully 2 بازیکنان باری دیگر در نقش شخصیت اول نسخه‌ی اول این مجموعه یعنی «جیمی هاپکینز» قرار خواهند گرفت. این بار دیگر شما در مدرسه‌ی شبانه روزی حضور نخواهید داشت بلکه به کالج رفته‌اید. همان‌طور که ممکن است بدانید، این موضوع با شایعات و گزارش‌های غیررسمی‌ای که قبلاً منتشر شده بود نیز هم خوانی دارد.

اما با این وجود باز هم مشکل کوچکی وجود دارد که احتمال صحت این شایعه را پایین می‌آورد. در ماه مارس سال جاری، صدا گذار شخصیت جیمی هاپکینز یعنی آقای «Gerry Rosenthal» اعلام کرده بود که بسیار علاقه‌مند است تا در ساخت دنباله‌ی این بازی بار دیگر با شرکت سازنده همکاری کند اما راک استار گیمز درباره‌ی این پروژه هنوز هیچ گونه صحبتی با او انجام نداده است. البته ممکن است که او به دلایل تجاری حقیقت را مخفی کرده باشد اما احتمال این امر بسیار اندک است. به احتمال زیاد اگر دنباله‌ای در کار باشد و شخصیت اصلی این دنباله هم جیمی باشد، این شخصیت اکنون بزرگ‌تر شده است و شاید راک استار برای او یک صدا گذار دیگر را در نظر گرفته است. احتمال این امر هم اندک است اما نمی‌توان امکان آن را به طور کلی مردود اعلام کرد.

با این وجود می‌توان به صراحت گفت که زیاد به این شایعه اعتماد نکنید و آن را جدی نگیرید. نه تنها منبعی که این شایعه را منتشر کرده است هیچ گونه‌ی سابقه‌ی قبلی در انتشار اطلاعات صحیح غیر رسمی ندارد، بلکه به نظر می‌رسد در اطلاعات منتشر شده نیز تناقضاتی با گزارش‌های رسمی وجود دارد. بر اساس گفته‌های این کاربر سایت ردیت، او این اطلاعات را از دو منبع مختلف دریافت کرده است که هر دو گزارشگر بازی‌های ویدیویی بوده‌اند. او همچنین ادعا کرده است که فردی آشنا در داخل استودیوی راک استار گیمز دارد که تمام این اطلاعات را تأیید کرده است. باز هم به نظر می‌رسد که هم ادعای او و هم منابع او مشکوک باشند اما شایعات و گزارش‌های غیر رسمی در اکثر مواقع به همین صورت هستند.

نظر شما چیست؟ آیا فکر می‌کنید که اطلاعات منتشر شده از Bully 2 صحیح هستند؟ در بخش نظرات دیدگاه‌های خود را با ما با اشتراک بگذارید.

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>