خانه » بازی Breaking Bad در راه گوشی‌های هوشمند

بازی Breaking Bad در راه گوشی‌های هوشمند

هواداران سریال تحسین شده Breaking Bad که چند سال پیش فرمانروای آثار تلویزیونی بود، می‌توانند در آینده نزدیک بازی مخصوص آن را روی گوشی هوشمند خود تجربه نمایند. با نوین اسپات همراه باشید.

بازی Breaking Bad که استودیو FTX Games آن را با عنوان Breaking Bad: Criminal Elements توسعه می‌دهد، اثری استراتژیک خواهد بود که در آن شخصیت‌های اصلی سریال از جمله والتروایت، جسی پینکمن، گاس فرینگ و مایک ارمانترات حضور خواهند داشت. بنا به گفته برخی منابع خبری این بازی موبایل دارای درجه سنی بزرگسال خواهد بود، چرا که تمرکز بازی روی ساختن امپراتوری گسترده‌ای از مواد مخدر است. اگر سریال Breaking Bad را دنبال کرده باشید، می‌دانید که این مسئله چه تاثیر بسزایی روی خط داستانی آن داشته است. کارگردان سریال مذکور در توصیف بازی Breaking Bad چنین گفته است:

استودیو FTX Games همان وسواس و ظرافتی را از خود نشان می‌دهد که ما بهنگام ساخت سریال از خود نشان دادیم. این تیم تعهدکاری بسیار بالایی دارد و مطمئنم که نتیجه نهایی، عنوانی شایسته از سریال است، چرا که به مخاطبان سریال اجازه خواهد داد تعامل بیشتری با شخصیت‌های مورد علاقه‌شان داشته باشند.

در حال حاضر هیچ تاریخ مشخصی برای انتشار این بازی اعلام نشده است. در صورت انتشار اخبار بیشتر در خصوص این بازی، با شما خوبان خواهیم بود.

نوشته شده توسط
که ز مژگان ســــیاه تو...!

رای بدهید!

4 1

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.