خانه » تماشا کنید: تریلر Boxing Apocalypse برای PSVR

تماشا کنید: تریلر Boxing Apocalypse برای PSVR

Boxing Apocalypse

عنوان چندنفره‌ی Boxing Apocalypse با پشتیبانی از تکنولوژی PSVR منتشر خواهد شد و شما قادر خواهید بود از راه دور دوستان پلی استیشنی خود را کتک بزنید. در ادامه برای مشاهده‌ی تریلر و اخبار تکمیلی همراه نوین اسپات باشید.

عنوان Boxing Apocalypse در ماه آینده سال جاری به صورت جهانی برای PSVR منتشر‌ می‌شود. این عنوان هم اکنون با قیمت ۲۰ دلار در استیم در دسترس می‌باشد همچنین سازندگان اعلام داشته اند که Boxing Apocalypse در PlayStation Store با همین قیمت عرضه میگردد. بازی دارای سیستم مبارزه‌ی منحصر به فرد و دقیقی می‌باشد. شما میتوانید مبارزه مخصوص خود را با سپر‌های انرژی٬ سلاح‌های تمام کننده٬ لباس‌‌های رزمی و اپگرید‌های مورد علاقه‌ی خودتان ایجاد کنید. همچنین برای بازی حالت کمپین نیز در نظر گرفته شده که در آن شما باید به مبارزه موجودات فضایی بپردازید اما بخش اصلی Boxing Apocalypse قسمت چندنفره و آنلاین آن است. مبارزه با دوستان خود در یک تورنومنت بزرگ می‌تواند میزان ادرنالین بدنتان را به حداکثر برساند.

طبق اطلاعات منتشر شده این عنوان اولین بازی VR می‌باشد که در آن می‌تونید با یک بازی‌کننده دیگر به صورت آنلاین مبارزه کنید. همچنین بازی سوابق پیروزی و شکست‌های شما را حفظ کرده و در صورت پیروزی‌های پیاپی می‌توانید رقبای بیشتر و قدرتمند‌تری را در بازی به چالش بکشید. شما می‌توانید تریلر مربوط به Boxing Apocalypse را در پایین‌تر مشاهده کنید. این عنوان در ۲۰ آذر ماه سال جاری برای PS4 بهمراه استفاده از PSVR منتشر می‌شود.

تریلر بازی Boxing Apocalypse مخصوص VR

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>