دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
72
PS4
(Metacritic)
خانه » باکس آرت عنوان Days Gone رونمایی شد

باکس آرت عنوان Days Gone رونمایی شد

days gone

اخیرا خبری مبتنی بر تاخیر خوردن عنوان انحصاری جدید پلتفرم PS4 تا سال ۲۰۱۹ منتشر شد و حال٬ باکس آرت رسمی این عنوان Days Gone پرده بردارای شد. در ادامه‌ی خبر با نوین اسپات همراه باشید.

طرح روی جلد عنوان Days Gone, به‌ تازگی در خرده فروشی‌ها ظاهر شده و طراحی نهایی باکس آرت بازی شخصیت اصلی بازی (Deacon St. John) ٬ موتورسیکلتش و زامبی‌هایی را در که در پس زمینه قرار دارند٬ نشان می‌دهد. تصویر روی جلد این عنوان توسط یکی از طراحی‌های هنری بازی٬ در گذشته به نمایش گذاشته شده بود. باکس آرتی که استدیو‌ی Bend برای بازی قرار داده٬ همان طراحی هنری منتشر شده در گذشته می‌باشد با تفاوت این‌که عکس روی جلد دارای لوگوی بازی و ابعاد کوچک‌تری است. عنوان Days Gone در تاریخ ۶ اردیبهشت ماه ۱۳۹۸ به صورت انحصاری برای پلتفرم PS4 عرضه می‌شود. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره‌ی بازی می‌توانید به اینجا مراجعه نمایید.

Days Gone

رای بدهید!

2 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.