خانه » معرفی بازی Bouncy Bob: بازی مالتی پلیر و خنده‌دار در تم تاریکی

معرفی بازی Bouncy Bob: بازی مالتی پلیر و خنده‌دار در تم تاریکی

در بازی “Bouncy Bob” انبوهی از زامبی‌ها را شکست داده و با فشردن یک دکمه سرنوشت خود را رقم زنید. رکورد خود را زده و یا با دوستانتان به رقابت بپردازید.

 

باب فنری یکی از عناوین مستقلی است که سازندگان آن با جسارت پا به عرصه نهادند و تصمیم گرفته‌اند شما را از دنیای تکراری بازی‌های آرکید امروزی دور کنند. بدون شک اگر یکی از طرفداران بازی‌های ارکید هستید، عاشق این بازی خواهید شد. بازی خنده دار در دنیای تاریک؛ بازی که حس شوخ طبعی و ترس را باهم درآمیخته است.

 

گیم پلی :

در این بازی شما در نقش یک کوتوله خنده دار به نام باب، حضور پیدا خواهید کرد و در حالت تکنفره با ارتشی از ارواح مبارزه می‌کنید. هر زمان در کنترل آن دکمه اصلی به درجه استادی رسیدید، زمان دعوت از دوستان فرا رسیده است تا خود و دوستانتان را به چالش بکشید. در حقیقت این بازی یکی از تنها عناوینی در دنیای بازی است که المان وحشت کارتونی، بیانگرایی آلمانی، شوخی‌های خنده‌دار و حرکات احمقانه را باهم در آمیخته است.

اما صبر کنید!!! این بازی مثل یک قدم زنی معمولی در پارک نیست؟! بلکه در اطراف پرتگاه‌های خطرناک، نارنجک و تیغه‌های متحرک برنده نیز وجود دارد؛ و خوب اگر بخواهیم صادق باشیم، زامبی‌های خونخوار نیز نباید از قلم بیوفتند.

 

قابلیت‌های بازی :

  • کنترل خاص و منحصر بفرد : هنگامی که به بازی بپردازی، برای همیشه کنترل ۴ جهته معمولی را فراموش خواهید کرد
  • خشونت‌های کاریکاتوری با انیمیشن‌های پویا
  • ۲۲ زمین مسابقه متفاوت (انفرادی و چند نفره)
  • شخصیت‌های خنده دار و گرافیک کارتونی و سرگرم کننده
  • ۳ سطح مختلف دشواری  | انتخاب سرعت

گالری تصاویر :

تریلر :

تریلر معرفی بازی “Bouncy Bob”

نوشته شده توسط
سکوت! خودت ببین ...

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>