دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
خانه » Borderlands 3 نظر مخاطبان قدیمی و جدید را جلب خواهد کرد

Borderlands 3 نظر مخاطبان قدیمی و جدید را جلب خواهد کرد

Borderlands 3

به تازگی متوجه شدیم که روند ساخت و توسعه‌ی Borderlands 3 به اتمام رسیده (به اصطلاح گلد شده) و توسعه دهندگان در حال رفع ایرادها و آماده کردن بازی برای انتشار هستند. از انتشار قسمت دوم بازی ۷ سال می‌گذرد. مخاطبان با کوله باری از انتظار، منتظر عرضه‌ی بوردرلندز ۳ هستند. آنتونی نیکلسون، اظهار داشته که بوردرلندز ۳ می‌تواند نظرات مخاطبان جدید و قدیمی را جلب و آن‌ها را راضی نماید. Borderlands 3 در تاریخ ۱۳ سپتامبر سال ۲۰۱۹ میلادی (مصادف با ۲۲ شهریور ماه سال جاری) برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴ و اکس باکس وان و کامپیوتر‌های شخصی عرضه می‌شود. در ادامه برای اخبار تکمیلی همراه وب سایت نوین اسپات باشید

بوردرلندز فرنچایزی قدیمی محسوب می‌شود. به هر حال هر نسخه‌ای از هر عنوانی، میزبان مخاطبانی جدید خواهد شد. مخاطبانی که تا به حال قسمت‌های گذشته را تجربه نکرده اند. جلب رضایت طرفداران قدیمی و تازه کاران، همواره یکی از دقدقه‌های اصلی هر استدیو و هر ناشری محسوب می‌شود. اگر تا به حال موفق به تجربه‌ی نسخه‌های پیشین فرنچایز بوردرلندز نشده اید، هیچ جای نگرانی نیست. بر اساس صحبت‌های تهیه کننده‌ی بازی، Borderlands 3 توانایی جلب رضایت مخاطبان قدیمی و همچنین تازه کارها را دارد.

به تازگی مصاحبه‌ای از سمت وب سایت خبری – تحلیلی گیمینگ بولت با تهیه کننده‌ی ارشد Borderlands 3 یعنی آقای آنتونی نیکلسون ترتیب داده شده است. در طول مصاحبه‌، سوالی جالب از ایشان پرسیده شد: بوردرلندز ۳ چگونه می‌خواهد با طرفداران جدید و کسانی که تا به حال نسخه‌ی‌های پیشین فرنچایز را تجربه نکرده اند، رو در رو شود؟ وی اظهار داشت که تازه کاران به راحتی می‌توانند با دنیای بزرگ بوردرلندز ۳ ارتباط برقرار کنند و به سرعت در آن غرق شوند. در ادامه توجه شما را به قسمتی از صحبت‌های نیکلسون جلب می‌نمایم:

در دسترس بودن Borderlands 3 برای ما اهمیت بسیار زیادی دارد. ما تنظیمات بسیاری را برای مخاطبان فراهم آورده ایم. همچنین تعدادی از توسعه دهندگان را موظف کردیم تا به دقت به مواردی مانند دسترسی بازی برای تازه واردان توجه کنند. همان‌طور که گفتم، موضوع مذکور اهمیت بسیاری برای ما دارد.

به هر حال هر نسخه از بازی میزبان تازه واردانی خواهد بود. اگر تا به حال موفق به تجربه‌ی ژانر اکشن اول شخص تیر اندازی شده اید، با بوردرلندز ۳ مشکلی نخواهید داشت. کلپ ترپ در ابتدای بازی مخاطب را با تمام موارد لازمه آشنا می‌سازد و به نوعی همه‌ی موارد را به مخاطب آموزش می‌دهد. در حقیقت می‌خواهیم که به مخاطب بگوییم که چگونه به تجربه‌ی Borderlands 3 بپردازد. چه در سال ۲۰۰۹ (انتشار اولین قسمت از فرنچایز) با ما همراه شده باشید چه در سال ۲۰۱۹ ، هیچ تفاوتی ندارد. نسخه‌ی سوم به گونه‌ای توسعه داده شده که تمام مخاطبان بتوانند با آن ارتباط برقرار کنند. هر چیزی که نیاز دارید برای شما فراهم آورده شده.

به تازگی استدیوی توسعه دهنده‌ یعنی گیرباکس، وب سایت بازی را به روز رسانی کرده. طی این بروز رسانی می‌توانید وارد قسمت مخصوص هر شخصیت شوید و با درخت قابلیت‌های وی آشنا شوید. مثل همیشه می‌توانید نظرات خود را راجع به این مطلب در بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید. Borderlands 3 در تاریخ ۱۳ سپتامبر سال ۲۰۱۹ میلادی (مصادف با ۲۲ شهریور ماه سال جاری) برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴ و اکس باکس وان و کامپیوتر‌های شخصی عرضه می‌شود.

اگر از علاقه مندان Borderlands 3 هستید٬ با دنبال کردن پروفایل بازی از جدیدترین اخبار٬ مقالات٬ تریلر‌ها٬ نقد و بررسی‌ها و ….  مربوط به آن مطلع شوید

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>