دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
خانه » احتمال عرضه‌ی Borderlands 3 و یا BioShock جدید

احتمال عرضه‌ی Borderlands 3 و یا BioShock جدید

Borderlands

دو عنوان بسیار پرطرفدار که مدت‌هاست خبری از آنان نشنیده ایم و به شدت منتظر عرضه‌ی نسخه‌ی بعدی آن‌ها هستیم. هر دو عنوان Borderlands 3 و BioShock در سبک شوتر اول شخص می باشند. منتها بوردرلند دارای عناصر نقش آفرینی بسیاری است که سبک این دو بازی را بسیار متفاوت تر از یکدیگر می‌کند. در ادامه برای اخبار تکمیلی همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

مدت طولانی‌ای است که ناشر بزرگ بازی‌های کامپیوتری یعنی شرکت تیک تو اعلام کرده که همکاری جدیدش با ۲K Games (که راز بسیار بزرگی است!!) بزودی معرفی و منتشر می شود. از آن طرف برای مدت طولانی‌ای است که طرفداران انتظار نسخه‌ی سوم مجموعه‌ی بی‌نظیر Borderlands را می‌کشند.  حتی تصاویر احتمالی شخصیت‌های نسخه ی سوم نیز لیک شد که در این لینک می‌توانید درباره ی آن بیشتر بخوانید. سالها پیش گیر باکس اعلام کرده بود که مشغول توسعه‌ی نسخه ی جدید از فرنچایز معروف خود که در سبک اول شخص شوتر است٬ می‌باشد. همچنین از آن طرف سازندگان بایوشاک نیز اطلاعاتی درباره ی اسم رمز نسخه ی جدید BioShock منتشر کردند و به‌طور غیر مستقیم اعلام توسعه‌ی بازی را کردند.

متاسفانه رئیس شرکت تیک تو٬ اطلاعات بیشتری درباره‌ی عنوانی که قرار است تا مارچ ۲۰۲۰ منتشر شود٬ اعلام نکرد. اما وی افزود که انتظارات بسیار بالایی از بازی دارد. مطمئناً امید‌های بسیاری نابود خواهند شد اگر تیک تو عنوانی به جز BioShock و یا بوردرلندز را معرفی کند. اگر به بازی‌های منتشر شده توسط تیک تو دقت کنیم٬ به نتایج جالبی می‌رسیم. می‌دانیم که بازی وعده داده شده نسخه‌ی جدید از مافیا ننیست. همچنین XCOM نیز یک مورد ناممکن می‌باشد. به‌علاوه این که بعید می‌دانم تیک تو از این بازی انتظارات زیادی داشته باشد. با وجود لیک‌های فراوان بررای نسخه‌ی سوم Borderlands بسیاری احتما آن را می‌دهنند که این عنوان٬ بازی منتشر شده تا قبل ۲۰ مارچ ۲۰۲۰ باشد. از آن طرف عده‌ای معتقدند که نسخه ی بعدی بایوشاک پاسخ معماست. فعلاً برای قضاوت زود است و تنها می‌توانیم حدس بزنیم. خوشبختانه حدسیات به دو فرنچایز فوق‌العاده محدود شد که انتشار نسخه‌ی جدید هرکدام از آن‌ها می‌تواند دل بازی کنندگان را شاد سازند. اما نظر شما چیست؟ انتشار نسخه‌ی جدید Borderlands را ترجیح می‌دهید یا می‌خواهید دوباره در دنیای معجزه‌ آور بایوشاک قدم بگذارید؟ نظرات خود را در کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید.

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>